Logowanie Rejestracja
Credit Agricole ponownie zachęca do powierzenia mu środków na dłużej

Strona główna Prosto z banku Credit Agricole ponownie zachęca do powierzenia mu środków na dłużej Credit Agricole ponownie zachęca do powierzenia mu środków na dłużej

Credit Agricole ponownie zachęca do powierzenia mu środków na dłużej

Bank podniósł oprocentowanie 36-miesięcznej lokaty na przekór utrzymującym się na niskim poziomie stopom procentowym. Wynosi ono po zmianie 4,1 proc. w skali roku.  Najnowsza propozycja Credit Agricole jest jedną z najatrakcyjniejszych dostępnych obecnie na rynku, ponieważ klient może założyć  lokatę bez konieczności spełnienia dodatkowych warunków.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 14 luty 2014
Credit Agricole ponownie zachęca do powierzenia mu środków na dłużej

Zobacz więcej:

 

Wyniki badań pokazują, że Polska wciąż jest na szarym końcu Europy, jeśli chodzi o oszczędzanie. Socjologowie tłumaczą zachowawczą postawę Polaków wobec odkładania środków tym, że stosunkowo niedługo funkcjonują w warunkach gospodarki wolnorynkowej, a to przekłada się na pośpiech w realizacji ich bieżących potrzeb zakupowych. Jednocześnie nadal najważniejszym czynnikiem, który wpływa na powierzenie danemu bankowi oszczędności są korzyści, jakie klient z tego tytułu osiągnie, a więc atrakcyjne oprocentowanie oraz brak dodatkowych warunków przy zakładaniu lokat. Dlatego też Credit Agricole proponuje otworzenie 36-miesięcznej lokaty, oprocentowanej na 4,1 proc. w skali roku (oprocentowanie stałe) w szczególności osobom gotowym do pomnażania swoich środków w dłuższej perspektywie.


Minimalna kwota, umożliwiająca skorzystanie z oferty banku to 1000 zł. Nie ma ograniczenia dotyczącego kwoty maksymalnej, ani liczby zawieranych umów. Lokaty można otwierać także w euro, funtach brytyjskich i dolarach amerykańskich. Klient ma możliwość negocjacji oprocentowania już od kwoty 50 000 zł. Oferta skierowana jest do nowych i aktualnych klientów.

   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Credit Agricole ponownie zachęca do powierzenia mu środków na dłużej

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.