Logowanie Rejestracja
Budżet Wrocławia na rachunkach PKO Banku Polskiego

Strona główna Prosto z banku Budżet Wrocławia na rachunkach PKO Banku Polskiego Budżet Wrocławia na rachunkach PKO Banku Polskiego

Budżet Wrocławia na rachunkach PKO Banku Polskiego

Przez najbliższe 4 lata obłsugą budżetu miasta Wrocławia będzie zajmował się PKO Bank Polski, zwycięzca wyłoniony w wyniku ogłoszonego wcześniej przetargu.

Autor: Rafal_Tomkowicz | Dodano: 4 września 2012
Budżet Wrocławia na rachunkach PKO Banku Polskiego

Zobacz więcej:

Oprócz bieżącej obsługi polegającej na realizacji obsługi w zakresie operacji bankowych, prowadzenia rachunku skonsolidowanego, obsługę płatności masowych, PKO Bank Polski udzielił miastu również kredytu w rachunku bieżącym do kwoty 250 milionów złotych. Zobowiazanie będzie przeznaczone na pokrycie bieżącego deficytu związanego z finansowaniem obsługi budżetu.

 

Wrocław to jedno z największych miast w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem infrastruktury miasto potrzebuje stałego finansowania pozwalajacego na wywiązywania się z bieżących zobowiązań. Łączne zaangażowanie Banku w budżet miasta oraz w podmioty zależne od wrocławskiego ratusza siega już blisko 1,2 mld zł.

 

W samym województwie dolnośląskim z usług banku korzystają  jeszcze gminy Wałbrzych, Bolesławiec i Bogatynia, a jednym z największych przedsiębiorst w porfelu podmiotów korporacyjnych banku PKO BP znajduje się KGHM Polska Miedź SA i Grupa Impel.

   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Budżet Wrocławia na rachunkach PKO Banku Polskiego

Promocja kredytu hipotecznego PKO BP
Zobacz następny artykuł:
Promocja kredytu hipotecznego PKO BP
Zamknij
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.