Logowanie Rejestracja
„BLIK. Płacisz, wypłacasz i idziesz do kina” - promocja Banku Millennium

Strona główna Prosto z banku „BLIK. Płacisz, wypłacasz i idziesz do kina” - promocja Banku Millennium „BLIK. Płacisz, wypłacasz i idziesz do kina” - promocja Banku Millennium

„BLIK. Płacisz, wypłacasz i idziesz do kina” - promocja Banku Millennium

Ruszyła promocja płatności mobilnych BLIK dostępnych w Aplikacji Mobilnej Banku Millennium. Wystarczy 10 razy zapłacić BLIKIEM, by otrzymać dwa bezpłatne bilety na dowolny seans w wybranym kinie „Cinema City”. Promocja trwa do 30 czerwca b.r. 

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 14 maja 2015
„BLIK. Płacisz, wypłacasz i idziesz do kina” - promocja Banku Millennium

Zobacz więcej:

 

„Płacisz, wypłacasz i idziesz do kina” – pod tym hasłem rozpoczęła się promocja dla wszystkich Klientów Banku Millennium posiadających aktywną usługę płatności mobilnych BLIK.

 

W promocji biorą udział  wszystkie płatności w sklepach, punktach usługowych i w Internecie jak również wypłaty gotówki z bankomatów dokonane za pomocą kodu BLIK. Pierwsze 1 500 osób, Klientów Banku Millennium, które dokonają dziesięciu transakcji objętych Promocją otrzyma SMS-y zawierające dwa kody uprawniające do bezpłatnego otrzymania dwóch biletów kinowych w „Cinema City”. Każdy kod może być wykorzystany niezależnie.

 

BLIK to wygodny i bezpieczny system płatności mobilnych dostępny w aplikacjach mobilnych sześciu polskich banków: Alior Banku, Banku Millennium, Banku Zachodniego WBK, ING Banku Śląskiego, mBanku, w tym Orange Finanse oraz PKO Banku Polskiego i Inteligo. BLIKIEM można płacić za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz wypłacać gotówkę z bankomatów bez użycia karty.

   
www.Sfera-Finansow.pl

www.Sfera-Finansow.plDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

„BLIK. Płacisz, wypłacasz i idziesz do kina” - promocja Banku Millennium

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.