Logowanie Rejestracja
48-miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym – nowość w ofercie eurobanku

Strona główna Prosto z banku 48-miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym – nowość w ofercie eurobanku 48-miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym – nowość w ofercie eurobanku

48-miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym – nowość w ofercie eurobanku

Eurobank udostępnił lokatę o oprocentowaniu stałym na okres 48 miesięcy. To drugi depozyt w ofercie banku, który po upływie pierwszego miesiąca trwania umowy gwarantuje zachowanie co najmniej połowy odsetek w przypadku jego przedterminowego zerwania. Nowa lokata jest najwyżej oprocentowanym depozytem o oprocentowaniu stałym oferowanym przez bank.
 

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 4 grudnia 2014
48-miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym – nowość w ofercie eurobanku

Zobacz więcej:

 

Elastyczne zarządzanie oszczędnościami

 

48-miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym to atrakcyjna forma oszczędzania, skierowana do osób poszukujących bezpiecznych rozwiązań finansowych. Po upływie pierwszego miesiąca trwania umowy nowy depozyt zapewnia możliwość przedterminowego zerwania lokaty przy zachowaniu co najmniej połowy odsetek, czym – podobnie jak lokata o oprocentowaniu stałym na okres 36 miesięcy - wyróżnia się na tle innych lokat z oferty eurobanku. Aby założyć lokatę wystarczy zapewnić minimalny wkład w wysokości 200 złotych. Dyspozycję otwarcia lokaty można złożyć w dowolnej placówce eurobanku lub za pośrednictwem kanałów bankowości elektronicznej, tj. przez Internet lub telefon.

 

Atrakcyjne oprocentowanie

 

Nowa lokata na okres 48 miesięcy zapewnia atrakcyjne oprocentowanie zarówno po zakończeniu depozytu, jak i w przypadku jego przedterminowego zerwania po upływie pierwszego miesiąca trwania umowy. Wyższe oprocentowanie na zakończenie okresu umowy otrzymają klienci, którzy założą lokatę za pośrednictwem kanałów bankowości elektronicznej: 3,00% (przy kwocie od 10 000 złotych) lub 2,90% (przy kwocie poniżej 10 000 złotych). Oprocentowanie oferowane przy otwieraniu lokaty w placówce eurobanku wynosi 2,80% (przy kwocie od 10 000 złotych) lub 2,70% (przy kwocie poniżej 10 000 złotych).


Przedterminowe zerwanie lokaty wiąże się z obniżeniem oprocentowania do:

* 1,50% (w przypadku zerwania w okresie od 2 do 12 miesiąca trwania lokaty)
* 2,00% (w przypadku zerwania w okresie od 13 do 24 miesiąca trwania lokaty)
* 2,25% (w przypadku zerwania w okresie od 25 do 36 miesiąca trwania lokaty)
* 2,50% (w przypadku zerwania w okresie od 37 do 48 miesiąca).

 

W przypadku przedterminowego zerwania lokat terminowych o oprocentowaniu stałym innych niż lokata na okres 36 lub 48 miesięcy oprocentowanie wynosi 0,75%.


Szczegóły, w tym informacje o opłatach i prowizjach, oraz Tabela Oprocentowania Konta dla osób fizycznych w Euro Banku S.A. dostępne są w placówkach banku i na www.eurobank.pl.

   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!

« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

48-miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym – nowość w ofercie eurobanku

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.