Pożyczka Zaratka

pożyczka zaratka banerPożyczka Zaratka oferta

Pożyczka Zaratka to jeden z niezwykle popularnych produktów finansowych w ofercie Kasy Stefczyka. Zaletą zobowiązania jest atrakcyjna cena oraz przejrzystość, dzięki której klient poznaje cały koszt pożyczki jeszcze przed złożeniem wniosku. Za każdy pożyczony w ten sposób 1000 zł trzeba zapłacić tylko 25 zł miesięcznie. Okres spłaty tego typu pożyczki wynosi równo 48 miesięcy. Tak długi czas kredytowania pozwala rozłożyć zobowiązanie na raty dogodne do spłaty.

Jak się ubiegać o pożyczkę?

Aby ubiegać się o pożyczkę tej marki, należy wypełnić formularz na jej stronie internetowej. W ciągu godziny do potencjalnego klienta oddzwania przedstawiciel Kasy Stefczyka, który przeprowadza go przez dalszy proces ubiegania się o dodatkową gotówkę. Po telefonicznym złożeniu wniosku klientowi pozostaje już tylko udanie się do jednej z placówek Kasy Stefczyka z dowodem tożsamości oraz ewentualnie z dokumentami potwierdzającymi jego zatrudnienie. Po wypełnieniu tych krótkich formalności pożyczka zostaje wypłacona nawet w ciągu jednego dnia.

Zalety Pożyczki Zaratka

Okres kredytowania - 48 miesięcy
Koszt pożyczki - 25 zł za każdy 1000 zł
Czas oczekiwania na decyzję - 15 minut

Nowi klienci Kasy Stefczyka

Osoby, które w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie korzystały z pożyczek lub kredytów tej marki, podejmując Pożyczkę Zaratka mogą wnioskować o kwotę:

  • 1000 zł
  • 2000 zł
  • 3000 zł
  • 4000 zł

Reklama Pożyczki Zaratka

 

RRSO Pożyczki Zaratka

Przykład reprezentatywny z dnia 01.04.2018r. dla Pożyczki Zaratka: Całkowita kwota kredytu wynosi 1000,00 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0zł) wynosi 9%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 9,38%. Czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat równych: 24,89zł oraz ostatnia, 48. rata: 24,93zł. Całkowita kwota do zapłaty: 1 194,76zł, w tym odsetki: 194,76 zł.Dodaj komentarz

avatar
  Powiadomienia o komentarzach  
Powiadom o