Pożyczka Plus

Pożyczka Plus oferta

Pożyczka Plus oferuje pożyczki krótkoterminowe w kwocie od 200 do 8000 zł. To zobowiązania, które można podjąć na okres od 5 do 45 dni. Aby otrzymać pożyczkę, należy wypełnić krótki formularz rejestracyjny na stronie internetowej marki.

Warunki pierwszej pożyczki w Pożyczka Plus

Marka przygotowała dla swoich nowych klientów atrakcyjną promocję darmowej pierwszej pożyczki. Dzięki niej zobowiązanie w maksymalnej wysokości 2000 zł podjęte na 30 dni jest całkowicie bezpłatne.

Jakie jest RRSO w Pożyczka Plus?

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki:

RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 0%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1000 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) stałe oprocentowanie wynosi 0%, całkowity koszt 0 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni. Z zastrzeżeniem terminowej spłaty.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki nieobjętej promocją:

RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 1958,47%., przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1282,22 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) zmienne oprocentowanie wynosi 10% (art. 359 § 21 KC – odsetki kapitałowe), całkowity koszt to 282,22 zł, w tym Prowizja 274 zł, odsetki kapitałowe 8,22 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni.

Pożyczka Plus logowanie

„Jak się zalogować do Pożyczka Plus?” To pytanie często pada z ust osób, które już korzystały ze zobowiązań tej marki i zarejestrowały się na portalu. Aby uzyskać dostęp do swojego konta, należy kliknąć na pomarańczowy przycisk Pożyczka Plus zaloguj. Znajduje się on w prawym górnym rogu ekranu. 

Kalkulator pożyczki Pożyczka Plus

Na jakich warunkach pożycza Pożyczka Plus?

Otrzymasz pozytywną decyzję w Pożyczka Plus, jeśli spełniasz poniższe warunki:

  • Jesteś w wieku od 19 do 73 lat
  • Jesteś obywatelem RP
  • Jesteś aktualnie zatrudniony
  • Nie zostałeś wpisany do żadnego rejestru dłużników

Reklama Pożyczka Plus

Jak spłacić pożyczkę w Pożyczka Plus?

Nr konta do spłaty pożyczki znajdziesz na stronie Pożyczka Plus nr konta do spłaty. Jest on dostępny w zakładce „Jak to działa?” oraz po zalogowaniu w profilu klienta. Pamiętaj, by w tytule przelewu koniecznie wpisać swój nr PESEL oraz numer umowy pożyczki.

Czy Pożyczka Plus pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Pożyczka Plus nie umożliwia przedłużania spłaty pożyczki, jednak dla klientów w finansowych tarapatach marka przygotowała opcję refinansowania pożyczki. Informacje na ten temat znajdują się w umowie oraz na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Opinie o Pożyczka Plus

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek Pożyczka Plus. Nasi czytelnicy doceniają przede wszystkim wysoką kwotę maksymalną podejmowanego zobowiązania. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

Dane rejestrowe Pożyczka Plus i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Aventus Group sp. o.o.
Siedziba firmy: ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B p.III, 15-888 Białystok
E-mail: info@pozyczkaplus.pl
WWW: pozyczkaplus.pl
Telefon kontaktowy: 85 871 00 52
Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 21:00
Sb. – Nd. 09:00 – 17:00

NIP: 9662029390
REGON: 200358089
KRS: 0000355948


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
0 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
0 Autorzy ostatnich komentarzy
szymek Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
szymek
Gość
szymek

WYSOKA KWOTA POŻYCZKI – to się chwali! szukałem w internecie firmy pozyczkowej ktora na gwałt pożyczy mi kilka tysiecy, niestety wiekszosc ma jakies smieszne ogranczenia kwotowe. sam dobrze wiem ile chce pozyczyc i ile dam rade splacic pozyczka plus spelnila moje oczekiwania w tym zakresie i na pewno czesciej bede podejmowal z nimi wspolprace