Oney oferta

Oney oferuje polskim konsumentom dostęp do szerokiego wachlarza produktów finansowych. Z pomocą tej marki mogą skorzystać z kredytów gotówkowych, kredytów konsolidacyjnych oraz kredytów ratalnych. Ponadto Oney w swojej ofercie posiada również karty kredytowe i produkty ubezpieczeniowe (ubezpieczenia domu i sprzętu, ubezpieczenia kart kredytowych oraz ubezpieczenie kredytu gotówkowego).

Kredyt ratalny

Z pomocą kredytu ratalnego Oney polscy konsumenci mogą sfinansować zakupy w wybranych sklepach. Oferta dotyczy zakupów w sklepach marki Auchan, Leroy Merlin, Norauto (sieć sklepów i serwisów samochodowych) oraz Bricoman (sklepy z materiałami budowlanymi).

Warunki podejmowanego kredytu uzależnione są od wyboru sklepu, w którym chcemy dokonać zakupów. Dla marki Auchan, Leroy Merlin i Norauto kredyt ratalny Oney to zobowiązanie w maksymalnej wysokości 30 000 zł ze spłatą rozłożoną na kilka lub kilkadziesiąt rat. Dużym atutem oferty jest RRSO 0%. Z kolei kredyt na zakupy w Bricoman to zobowiązanie w kwocie od 200 do 30 000 zł rozłożone maksymalnie na 36 rat. RRSO takiego kredytu wynosi 23,93%.

Zapytaj o kredyt w Oney

Karty kredytowe

W swojej ofercie marka posiada również karty kredytowe Visa Leroy Merlin oraz Visa Auchan. Ta pierwsza zapewnia limit w wysokości do 10 000 zł i pozwala rozłożyć jego spłatę na 5, 10, 20, a nawet 30 rat. Visa Auchan zapewnia limit kredytowy w takiej samej wysokości, jednak umożliwia rozłożenie jego spłaty na okres od 4 do 10 miesięcy. Atutem tych produktów jest RRSO 0% oraz duża liczba bonusów, np. zwolnienie z opłaty za kartę po spełnieniu określonych warunków czy możliwość rozłożenia zadłużenia na raty przez telefon. Warto także podkreślić fakt, że takimi kartami kredytowymi można płacić w każdym sklepie, nie tylko w placówkach marki Leroy Merlin i Auchan.

Przykładowe RRSO karty kredytowej Leroy Merlin

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,50%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2300 zł, całkowita kwota do zapłaty 2426,48 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu 126,48 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 126,48 zł), 12 równych miesięcznych rat w wysokości 202,21 zł, w tym ostatnia rata wyrównawcza w kwocie 202,17 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 19.02.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. Regulamin promocji „Karta kredytowa Leroy Merlin gratis” dostępny jest na oney.com.pl oraz w Punkcie Kredytowym w Leroy Merlin. Warunkiem promocji jest dokonanie min. 2 transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł kartą w ciągu 75 dni od dnia podpisania umowy. Opłata roczna za kartę główną naliczana jest rocznie w dniu generowania wyciągu z rachunku karty. Opłata w kolejnych latach nie jest pobierana, jeżeli suma zaksięgowanych transakcji gotówkowych i bezgotówkowych (wykonywanych kartą główną, przy użyciu Kuponu Pierwszego Zakupu, w formie przelewu z rachunku karty) z ostatnich 12 miesięcy jest równa lub większa kwocie 6000 zł.

Oney Kontakt

Strona www: oney.com.pl

Nr tel. 71 799 70 08, 801 700 307

Adres:

ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa

o Oney

Oney to pośrednik kredytowy, który stanowi część Auchan Holding. Marka współpracuje z Credit Agricole oraz Alior Bankiem. Oferuje szeroki wachlarz produktów, wspomagając polskich konsumentów w większych zakupach, codziennych wydatkach oraz zabezpieczeniu własnej przyszłości pod względem finansowym.

Oney Opinie

Poniżej możesz znaleźć komentarze naszych czytelników na temat produktów finansowych Oney. Nowoczesne usługi tej marki stanowią nowość na polskim rynku. Być może miałeś już jakieś doświadczenia z Oney? Podziel się swoją opinią z innymi!Dodaj komentarz

avatar
  Powiadomienia o komentarzach  
Powiadom o