Nest Bank

Zapytaj o kredyt

Nest Bank oferta

Nest Bank w swojej ofercie posiada cały wachlarz produktów finansowych. Znajdziemy tam zarówno konta osobiste i oszczędnościowe, jak i kredyty oraz lokaty. Ponadto instytucja oferuje swoje usługi nie tylko klientom indywidualnym, ale także firmom.

Nest Gotówka na KLIK

Nest Gotówka na KLIK to kredyt do 50 000 zł z maksymalnym okresem spłaty w wysokości 60 miesięcy. O zobowiązanie można wnioskować przez internet, a cały proces podejmowania kredytu może zamknąć się nawet w 15 minutach.

Zapytaj o kredyt w Nest Banku

Przykładowe RRSO kredytu gotówkowego Nest Gotówka na KLIK

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,7 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 6 430 zł, całkowita kwota do zapłaty 8 286,75 zł, oprocentowanie zmienne 9,9 %, całkowity koszt kredytu 1 856,75 zł, (w tym: prowizja bankowa 714,44 zł , odsetki 1 142,31 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości 230,20 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 5 grudnia 2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Nest Kredyt Rodzinny

To zobowiązanie w wysokości do 20 000 zł, które przeznaczone jest dla rodzin z dziećmi.

Nest Kredyt Błyskawiczny

Nest Kredyt Błyskawiczny to kredyt w wysokości do 20 000 zł z uproszczonym procesem wnioskowania oraz ograniczonymi do minimum formalnościami.

Nest Gotówka

Nest Gotówka to kredyt gotówkowy na dowolny cel. Maksymalna wysokość takiego zobowiązania wynosi 250 000 zł, a jego spłatę można rozłożyć nawet na 144 miesiące.

Nest Kredyt Odnawialny w Koncie

Kredyt Odnawialny w Koncie zapewnia stały dostęp do gotówki w maksymalnej wysokości do 30 000 zł dla wniosków składanych przez internet. Czas trwania umowy to 12 miesięcy.

Nest Konsolidacja

Nest Konsolidacja to produkt, który umożliwia połączenie wielu zobowiązań w jedno o maksymalnej wysokości do 250 000 zł.

Kredyt na fotelik

Kredyt na fotelik to kredyt w wysokości od 500 do 2000 zł. Przeznaczony jest dla rodziców, którzy planują zakup fotelika dziecięcego. Po spełnieniu określonych warunków jest to kredyt zupełnie darmowy. Można się o niego ubiegać w oddziale lub placówce partnerskiej Nest Banku.

Nest Karta Optimum

Nest Karta Optimum to karta kredytowa z limitem, którego wysokość uzależniona jest od indywidualnej sytuacji klienta. Po gotówkę można sięgać w dowolnej chwili w zależności od swoich potrzeb.

Nest Bank konta

 • Nest Konto
 • Nest Konto Waluta
 • Nest Konto Samodzielne
 • Konta Oszczędnościowe
 • Podstawowy Rachunek Płatniczy – Nest Konto PRP

Nest Bank oszczędzanie

 • Nest Rodzinne Oszczędności (konto oszczędnościowe)
 • Nest Lokaty (lokaty terminowe)
 • Nest Oszczędności (konto oszczędnościowe)
 • Nest Bezpieczna Perspektywa (produkt ochronno-oszczędnościowy)
 • Nest Spokojne Lata (polisa)

Nest Bank inwestowanie

 • Fundusze Inwestycyjne Otwarte
 • Plany Systematycznego Oszczędzania
 • Nest Inwestycje
 • Lokaty Inwestycyjne

o Nest Banku

Nest Bank to polska instytucja finansowa, która powstała z połączenia BIZ Banku oraz Banku SMART. Oferuje całodobowy dostęp do szerokiego wachlarza usług finansowych poprzez bankowość mobilną i internetową, a także w oddziałach i placówkach partnerskich Nest Banku. Kompleksowa oferta marki sprawia, że każdy znajdzie w niej zobowiązanie skrojone do swoich potrzeb.

Opinia eksperta

ekspert kredytowy
Rafał Tomkowicz

Nest Bank dziś to najszybciej rozwijający się bank w zakresie działalności consumer finance, czyli w udzielaniu kredytów dla klientów indywidualnych. I to jest produkt, w którym Nest Bank wiedzie prym na rynku. Oczywiście przy tej okazji Bank posiada w ofercie bardzo dobre konto osobiste, które charakteryzuje się brakiem opłat co powoduje oszczędności w życiu codziennym. Instytucja godna polecenie, a za przemawia jeszcze coraz prężniej powstająca sieć oddziałów Nest Banku, gdzie możemy liczyć na pomoc doradców.

Nest Bank logowanie

Aby zalogować się do serwisu transakcyjnego Nest Bank, należy wejść na stronę internetową banku i kliknąć przycisk „zaloguj się” w prawym górnym rogu ekranu. Następnie w odpowiednich rubrykach trzeba wpisać swój login oraz hasło. Od 14 września 2019 r., ze względu na wejście w życie postanowień unijnej dyrektywy PSD2, bank może wymagać od swoich klientów również podania specjalnego kodu SMS lub wykorzystania autoryzacji mobilnej przy wykonywaniu niektórych operacji.

Nest Bank kontakt

www.nestbank.pl

Nest Bank SA

ul. Wołoska 24

02-675 Warszawa

Nest Bank Opinie

Nasi czytelnicy nie podzielili się jeszcze żadnymi opiniami na temat produktów finansowych Nest Banku. Możesz być pierwszy! Pamiętaj, że każda opinia w internecie ma bardzo ważne znaczenie. Inni użytkownicy sieci w ten sposób mogą poznać praktyczne aspekty usług i produktów oferowanych przez Nest Bank.

Zapytaj o kredyt w Nest Banku1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
1 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
1 Autorzy ostatnich komentarzy
Iza Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Iza
Gość
Iza

szukam placówki Nest Banku w okolicach Krzyki we Wrocławiu