Nest Bank

Zapytaj o kredyt

Nest Bank oferta

Nest Bank w swojej ofercie posiada cały wachlarz produktów finansowych. Znajdziemy tam zarówno konta osobiste i oszczędnościowe, jak i kredyty oraz lokaty. Ponadto instytucja oferuje swoje usługi nie tylko klientom indywidualnym, ale także firmom.

Nest Gotówka na KLIK

Nest Gotówka na KLIK to kredyt do 50 000 zł z maksymalnym okresem spłaty w wysokości 60 miesięcy. O zobowiązanie można wnioskować przez internet, a cały proces podejmowania kredytu może zamknąć się nawet w 15 minutach.

Zapytaj o kredyt w Nest Banku

Przykładowe RRSO kredytu gotówkowego Nest Gotówka na KLIK

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,7 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 6 430 zł, całkowita kwota do zapłaty 8 286,75 zł, oprocentowanie zmienne 9,9 %, całkowity koszt kredytu 1 856,75 zł, (w tym: prowizja bankowa 714,44 zł , odsetki 1 142,31 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości 230,20 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 5 grudnia 2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Nest Kredyt Rodzinny

To zobowiązanie w wysokości do 20 000 zł, które przeznaczone jest dla rodzin z dziećmi.

Nest Kredyt Błyskawiczny

Nest Kredyt Błyskawiczny to kredyt w wysokości do 20 000 zł z uproszczonym procesem wnioskowania oraz ograniczonymi do minimum formalnościami.

Nest Gotówka

Nest Gotówka to kredyt gotówkowy na dowolny cel. Maksymalna wysokość takiego zobowiązania wynosi 250 000 zł, a jego spłatę można rozłożyć nawet na 144 miesiące.

Nest Kredyt Odnawialny w Koncie

Kredyt Odnawialny w Koncie zapewnia stały dostęp do gotówki w maksymalnej wysokości do 30 000 zł dla wniosków składanych przez internet. Czas trwania umowy to 12 miesięcy.

Nest Konsolidacja

Nest Konsolidacja to produkt, który umożliwia połączenie wielu zobowiązań w jedno o maksymalnej wysokości do 250 000 zł.

Kredyt na fotelik

Kredyt na fotelik to kredyt w wysokości od 500 do 2000 zł. Przeznaczony jest dla rodziców, którzy planują zakup fotelika dziecięcego. Po spełnieniu określonych warunków jest to kredyt zupełnie darmowy. Można się o niego ubiegać w oddziale lub placówce partnerskiej Nest Banku.

Nest Karta Optimum

Nest Karta Optimum to karta kredytowa z limitem, którego wysokość uzależniona jest od indywidualnej sytuacji klienta. Po gotówkę można sięgać w dowolnej chwili w zależności od swoich potrzeb.

Nest Bank konta

 • Nest Konto
 • Nest Konto Waluta
 • Nest Konto Samodzielne
 • Konta Oszczędnościowe
 • Podstawowy Rachunek Płatniczy – Nest Konto PRP

Nest Bank oszczędzanie

 • Nest Rodzinne Oszczędności (konto oszczędnościowe)
 • Nest Lokaty (lokaty terminowe)
 • Nest Oszczędności (konto oszczędnościowe)
 • Nest Bezpieczna Perspektywa (produkt ochronno-oszczędnościowy)
 • Nest Spokojne Lata (polisa)

Nest Bank inwestowanie

 • Fundusze Inwestycyjne Otwarte
 • Plany Systematycznego Oszczędzania
 • Nest Inwestycje
 • Lokaty Inwestycyjne

o Nest Banku

Nest Bank to polska instytucja finansowa, która powstała z połączenia BIZ Banku oraz Banku SMART. Oferuje całodobowy dostęp do szerokiego wachlarza usług finansowych poprzez bankowość mobilną i internetową, a także w oddziałach i placówkach partnerskich Nest Banku. Kompleksowa oferta marki sprawia, że każdy znajdzie w niej zobowiązanie skrojone do swoich potrzeb.

Opinia eksperta

ekspert kredytowy
Rafał Tomkowicz

Nest Bank dziś to najszybciej rozwijający się bank w zakresie działalności consumer finance, czyli w udzielaniu kredytów dla klientów indywidualnych. I to jest produkt, w którym Nest Bank wiedzie prym na rynku. Oczywiście przy tej okazji Bank posiada w ofercie bardzo dobre konto osobiste, które charakteryzuje się brakiem opłat co powoduje oszczędności w życiu codziennym. Instytucja godna polecenie, a za przemawia jeszcze coraz prężniej powstająca sieć oddziałów Nest Banku, gdzie możemy liczyć na pomoc doradców.

Nest Bank kontakt

www.nestbank.pl

Nest Bank SA

ul. Wołoska 24

02-675 Warszawa

Nest Bank Opinie

Nasi czytelnicy nie podzielili się jeszcze żadnymi opiniami na temat produktów finansowych Nest Banku. Możesz być pierwszy! Pamiętaj, że każda opinia w internecie ma bardzo ważne znaczenie. Inni użytkownicy sieci w ten sposób mogą poznać praktyczne aspekty usług i produktów oferowanych przez Nest Bank.

Zapytaj o kredyt w Nest Banku1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
1 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
1 Autorzy ostatnich komentarzy
Iza Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Iza
Gość
Iza

szukam placówki Nest Banku w okolicach Krzyki we Wrocławiu