neoBank

neoBANK oferta

neoBANK jest nazwą handlową Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego, która zadebiutowała na rynku bankowym na początku 2008 roku. Z wykorzystaniem nazwy neoBANK Wielkopolski Bank Spółdzielczy oferuje i promuje produkty i usługi bankowe. W początkowym okresie nazwa neoBANK wykorzystywana była dla oznaczenia jedynie bankowości elektronicznej Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego. Przyjazne przyjęcie nowej nazwy neoBANK przez klientów i kontrahentów pozwoliło rozszerzyć posługiwanie się nazwą neoBANK na całość produktów i usług oferowanych przez Wielkopolski Bank Spółdzielczy. neoBANK jest zatem częścią Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego.

Zapytaj o kredyt w NeoBanku

Historia neoBanku

Wielkopolski Bank Spółdzielczy został założony w 1961 roku w Łubowie. Powstała wówczas spółdzielnia, która przyjęła nazwę Bank Spółdzielczy w Łubowie. W 2004 roku Bank zmienił nazwę z dotychczasowej na Wielkopolski Bank Spółdzielczy, pod którą funkcjonuje do dziś.

Wielkopolski Bank Spółdzielczy zrzeszony jest w Gospodarczym Banku Wielkopolski S.A. z siedzibą w Poznaniu. Wspólnie z innymi bankami spółdzielczymi zrzeszonymi w GBW S.A. tworzy Spółdzielczą Grupę Bankową, w której od dłuższego czasu zajmuje pozycję lidera.

Bank od początku dynamicznie rozwijał sieć swoich placówek. Dziś posiada ich ponad 40 na terenie Wielkopolski, a także poza nią. Ponadto WBS Bank posiada sieć Ajencji – w samym Poznaniu jest ich ponad 30. W kwietniu 2008 r. Wielkopolski Bank Spółdzielczy zmienił siedzibę na miasto Poznań oraz rozszerzył zakres swojej działalności z województwa wielkopolskiego i kilku ościennych powiatów na terytorium całego kraju.

Wielkopolski Bank Spółdzielczy jest instytucją bankową z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku usług finansowych, dzięki czemu może poszczycić się najwyższą jakością swoich usług. W grudniu 2003 roku Bank został laureatem VIII edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług „Dobre bo polskie”.

Wielkopolski Bank Spółdzielczy to jedna z najdynamiczniej rozwijających się instytucji finansowych w sektorze banków spółdzielczych. Świadczą o tym wyniki rankingu dziennika „Rzeczpospolita” z 2008 roku, w którym wśród wszystkich polskich banków spółdzielczych Bank uplasował się na 7. pozycji.

NeoBank logowanie

Aby zyskać dostęp do bankowości elektronicznej, klienci NeoBanku powinni wejść na stronę internetową banku i kliknąć przycisk zaloguj się. Następnie w odpowiednie rubryki powinni wpisać swoje dane do logowania, tj. login oraz hasło. Zgodnie z postanowieniami dyrektywy PSD2, NeoBank wprowadził dwuskładnikowe uwierzytelnianie. Oznacza to, że może poprosić swoich klientów także o podanie kodu SMS, kodu Token lub Kodu PIN.

neoBank kontakt

Data ustanowienia: 2008-01-01

Strona WWW: www.neobank.pl

Adres:
ul. Grochowe Łąki 4

61-752 Poznań

tel. 061 851 25 04
faks 061 852 41 02

e-mail neobank@neobank.pl

NeoBank opinie

Nasi czytelnicy chwalą dostępność zobowiązań NeoBanku oraz wysokiej jakości obsługę klienta. Być może masz jakieś doświadczenia z tym bankiem? Opowiedz nam o tym!3
Dodaj komentarz

avatar
3 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
0 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
0 Autorzy ostatnich komentarzy
oszukana przez neobankszelmajaredons Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jaredons
Gość
jaredons

dla specjalnych grup zawodowych (jestem ratownikiem górskim). Nie mam zastrzeżeń, dobry produkt, a pracownicy NeoBanku kompetennti.

szelma
Gość
szelma

mam lokate w neobanku, konkretniej energolokate i chwale sobie. oprocentowanie nie jest jakies oszalamiajace, ale akurat na 3 miesiace tak jak chcialem i dostep przez internet w kazdej chwili. to lubie

oszukana przez neobank
Gość
oszukana przez neobank

Pamiętacie aferę z "czyścicielami kamienic" w Poznaniu, w której bezsprzecznie uczestniczył neobank jako zleceniodawca?
Teraz będzie kolejna afera, z licytacji komorniczej 4 bloków "Piastowski Mędłów" wraz z osobami, które kupiły mieszkania za 100% ich wartości i nie otrzymały aktu notarialnego od dewelopera. Deweloper sprzedał 4 bloki za 130 000,00, tak sto trzydzieści tysięcy złotych!!!, a została ustanowiona hipoteka na 8 mln. Neobank zlecił licytacje komorniczą mieszkań za które już raz otrzymał pieniądze od ludzi.
Więcej inf. na Gazeta Wyborcza i TVPinfo.
Oszukana przez neobank.