MiniCredit

MiniCredit oferta

MiniCredit w swojej ofercie posiada pożyczki krótkoterminowe w kwocie od 100 do 5000 zł na okres od 5 do 30 dni. Wniosek o dodatkowy zastrzyk gotówki można składać na stronie internetowej pożyczkodawcy 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Warunki pierwszej pożyczki w MiniCredit

Nowi klienci MiniCredit mogą liczyć na zobowiązanie w maksymalnej kwocie 1500 zł. Niestety nie jest to pożyczka darmowa – choć odsetki wynoszą 0 proc. to marka pobiera prowizję za udzielenie zobowiązania.

Jakie jest RRSO w MiniCredit?

Reprezentatywny przykład: Opłata rejestracyjna: 0,01 PLN; całkowita kwota pożyczki: 500 zł; okres pożyczki: 30 dni; prowizja: 110 zł. całkowita kwota do zapłaty: 610 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1024%. Kalkulacja została dokonana na dzień 11.03.2016 r.

MiniCredit logowanie

„Jak się zalogować do MiniCredit”? To pytanie bardzo często można usłyszeć od osób, które chcą skorzystać z oferty tego pożyczkodawcy. Stali klienci marki mogą skorzystać ze swojego konta po uprzednim wpisaniu danych do logowania (adres e-mail i hasło) w odpowiednich rubrykach na górze po prawej stronie. Znajduje się tam również przycisk MiniCredit rejestracja, który umożliwia nowemu klientowi założenie własnego konta.

Kalkulator pożyczki MiniCredit

Na jakich warunkach pożycza MiniCredit?

Aby uzyskać pożyczkę w MiniCredit, należy spełniać następujące warunki:

  • być w wieku od 20 do 75 lat
  • być obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej
  • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych
  • posiadać stałe źródło dochodów

Reklama MiniCredit

Jak spłacić pożyczkę w MiniCredit?

Spłaty pożyczki w MiniCredit można dokonać za pośrednictwem banku internetowego, w placówce Poczty Polskiej lub w filii banku. Nr konta do spłaty MiniCredit znajdziesz na stronie internetowej pożyczkodawcy. Należy pamiętać, że tytuł przelewu powinien zawierać nr podjętej pożyczki.

Czy MiniCredit pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Klienci MiniCredit mają możliwość przedłużenia terminu spłaty swoich zobowiązań o 7, 15 lub 30 dni. Przedłużenie terminu spłaty następuje po dokonaniu przelewu opłaty prolongacyjnej na konto pożyczkodawcy. Należy przy tym pamiętać, że nie można przedłużyć pożyczki o więcej niż 30 dni łącznie!

Opinie o MiniCredit

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek MiniCredit. Marka posiada same pozytywne komentarze na temat swojej działalności. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

Dane rejestrowe MiniCredit i kontakt

Dokładna nazwa firmy: MiniCredit Sp. z o.o.
Siedziba firmy: ul. Słomińskiego 17 lok. 9, 00-195 Warszawa
E-mail: info@mini-credit.pl
WWW: mini-credit.pl
Telefon kontaktowy: 22 266 83 55
Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:30 – 19:00
NIP: 5252494263
REGON: 142694604
KRS: 00003711653
Dodaj komentarz

avatar
3 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
0 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
0 Autorzy ostatnich komentarzy
valhalaMalwinaJacek Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jacek
Gość
Jacek

Nie miałem żadnych problemów z akceptacją mojego wniosku o pożyczkę i bardzo szybko przelali mi środki. Wszystko jest jasne i intuicyjne, a umowa czytelna. Polecam!

Malwina
Gość
Malwina

Miałam u nich już kilka pożyczek i jestem zadowolona z ich usług. Pieniądze zawsze dostaje bardzo szybko (czasem nawet w 5 minut), wszystko załatwiam z domu przez internet, a ceny mają korzystniejsze niż w większości innych chwilówek.

valhala
Gość
valhala

Coz, moze i dzialaja uczciwie, ale kwoty maja naprawde mini…poza tym czas czekania na decyzje duzo dluzszy niz zapowiadali. Ale jak ktos potrzebuje niewielka ilosc gotowki to war to poczekac :))