Lendon

Lendon oferta

LendOn oferuje pożyczki krótkoterminowe w kwocie od 100 do 6000 zł na okres od 5 do 45 dni. To właśnie wydłużony okres spłaty wyróżnia markę na polskim rynku zobowiązań pozabankowych, ponieważ większość firm oferuje pożyczki krótkoterminowe maksymalnie na 30 dni.

Warunki pierwszej pożyczki w Lendon

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki w LendOn to 3000 zł. Dzięki promocji „Pożyczka Promocyjna” nowi klienci marki mogą skorzystać z takiego zobowiązania zupełnie za darmo.

Jakie jest RRSO w Lendon?

Reprezentatywny przykład: Opłata rejestracyjna: 0,01 PLN; całkowita kwota pożyczki 1000 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie: 10%; opłata przygotowawcza 0%; prowizja 274,00PLN; odsetki kapitałowe 8,20 zł; całkowita kwota do zapłaty 1282,21 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1958%

Lendon logowanie

„Jak się zalogować do LendOn.pl”? Właśnie to pytanie zadają osoby, które kiedyś miały do czynienia z marką i chciałyby po raz kolejny skorzystać z jej usług. Aby tego dokonać, wystarczy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy i wpisać swoje dane do logowania w formularzu znajdującym się w prawym górnym rogu strony. W tym samym miejscu znajdziemy również opcję rejestracja w LendOn.pl, gdzie każdy nowy klient może założyć własne konto.

Kalkulator pożyczki Lendon

Na jakich warunkach pożycza Lendon?

Aby otrzymać pożyczkę LendOn.pl, musisz spełniać poniższe warunki:

  • musisz być obywatelem Polski (posiadać dowód osobisty, numer PESEL i miejsce stałego pobytu na terenie Polski)
  • musisz być w wieku od 21 do 75 lat
  • musisz posiadać osobisty rachunek w jednym z polskich banków
  • musisz posiadać własny numer telefonu

Reklama Lendon

Jak spłacić pożyczkę w Lendon?

Wszelkie informacje dotyczące podjętej pożyczki można w każdej chwili podejrzeć na profilu użytkownika LendOn.pl. Marka automatycznie przypomina swoim klientom o zbliżającym się terminie spłaty zobowiązania, dzięki czemu nigdy go nie przeoczą. Pożyczkę w LendOn można spłacić za pośrednictwem bankowości internetowej, w oddziale banku lub w placówce poczty. Nr konta do spłaty pożyczki LendOn dostępne są na stronie pożyczkodawcy. Warto pamiętać o tym, by w tytule przelewu koniecznie wpisać swój numer PESEL!

Czy Lendon pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Tym klientom, którzy mają problem ze spłatą swojego zobowiązania, marka umożliwia refinansowanie pożyczki. Koszt takiego rozwiązania uzależniony jest od wysokości pożyczki oraz wybranego terminu refinansowania.

Opinie o Lendon

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek LendOn. Marka cieszy się wyłącznie pozytywnymi opiniami wśród klientów, którzy podkreślają szybkość i łatwość procesu podejmowania pożyczki. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

Dane rejestrowe Lendon i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Creamfinance Poland Sp. z o.o.
Siedziba firmy: Al. Jerozolimskie 134, Warszawa 02-305
E-mail: info@lendon.pl
WWW: www.lendon.pl
Telefon kontaktowy: 22-388-6-444
Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 22:00
Sb. – Nd. 09:00 – 18:00

NIP: 525 254 89 58
KRS: 0000453034


6
Dodaj komentarz

avatar
6 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
0 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
0 Autorzy ostatnich komentarzy
KaśkaNinkaDżassstakostekbrutka Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Szymek
Gość
Szymek

szybciutko załatwione, kasa też w mig no i ta promocja na którą trafiłam- bajka. Polecam

brutka
Gość
brutka

Lendon jest spoko, nie ma problemu z uzyskaniem pożyczki a zwrot jest jak najbardziej uczciwy! polecam w razie potrzeby

kostek
Gość
kostek

Potrzebuję gotówki w ciągu kilku najbliższych dni, Słyszałem od znajomych, że LendOn ma jasne warunki na umowie i pierwsza pożyczka jest za darmo. Ktoś korzystał?

Dżasssta
Gość
Dżasssta

Też byłam zadowolona z Lendona, kasa w godzinę na koncie, można też w banku, albo na poczcie odebrać. Wszystko załatwiłam przez neta, poza tym na stronce mają wszystkie warunki i informacje przejrzyście. Bez przykrych niespodzianek- polecam

Ninka
Gość
Ninka

trochę się obawiałam, bo pierwszy raz brałam chwilówkę, ale okazalo się, że zupełnie niepotrzebnie, wszystko zgodnie z warunkami, wszystko też zostało mi szczegółowo wyjaśnione, bardzo szybkie i bezpieczne pieniążki na mój chwilowy kryzys

Kaśka
Gość
Kaśka

warto o nich pomyśleć w trudnych sytuacjach, głównie dlatego, ze pierwsza pożyczka jest za darmo więc może się udać uratować sytuację bez większych kosztów. poza tym wszystkie formalności bardzo szybko się załatwia więc kasa szybko na koncie i nie trzeba tracić czasu na kolejki i zbędne formalności