Kasomat

Kasomat oferta

Kasomat.pl jest pośrednikiem kredytowym, który w swojej ofercie ma pożyczki innych firm. Dla swoich nowych klientów marka przygotowała ekspresową pożyczkę w kwocie maksymalnej do 1000 zł z okresem spłaty do 30 dni. Dla stałych klientów kwota zobowiązania wzrasta aż do 4000 zł. Firma udziela wyłącznie pożyczek online.

Warunki pierwszej pożyczki w Kasomat

Marka nie przygotowała żadnej promocyjnej oferty dla swoich nowych klientów.

Kasomat logowanie

„Jak się zalogować do Kasomat”? To pytanie zwykle zadają osoby, które korzystały wcześniej ze zobowiązań tej marki i chcą po nie sięgnąć po raz kolejny. W tym celu muszą kliknąć niebieski przycisk Kasomat logowanie w prawym górnym rogu ekranu. Jest tam również dostępna opcja odzyskiwania hasła.

Kalkulator pożyczki Kasomat

Na jakich warunkach pożycza Kasomat?

Pożyczkobiorcą może zostać osoba w wieku od 20 do 67 lat. Musi posiadać pozytywną historię kredytową i nie może mieć żadnych negatywnych wpisów w bazach dłużników. Potencjalny klient musi również zostać zaakceptowany przez system Kasomat.pl oraz formularz scoringowy.

Reklama Kasomat

Jak spłacić pożyczkę w Kasomat?

Pożyczkobiorca otrzymuje umowę za pośrednictwem Kanałów Elektronicznej Komunikacji Internetowego Systemu Finansowego Kasomat. W niej są zawarte wszelkie dane niezbędne do spłaty zobowiązania. Nr konta do spłaty pożyczki Kasomat dostępny jest również na stronie internetowej pożyczkodawcy w zakładce „Konta bankowe”.

Czy Kasomat pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Kasomat umożliwia przedłużenie spłaty pożyczki o 30 dni. Aby tego dokonać, należy zalogować się na swoje konto i przejść do panelu „ Przedłuż spłatę”.

Opinie o Kasomat

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek Kasomat. Klienci doceniają szybkość i prostotę procesu podejmowania zobowiązania tej marki. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

Dane rejestrowe Kasomat i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Surat Sp. z o.o.
Siedziba firmy: ul. Pl. Andersa 7, 61-894 Poznań
E-mail: info@kasomat.pl
WWW: www.kasomat.pl
Telefon kontaktowy: 667-227-124
KRS 0000432560
NIP 7792407961


8
Dodaj komentarz

avatar
8 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
0 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
0 Autorzy ostatnich komentarzy
Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Karola
Gość
Karola

Brałam i wszystko było OK! szybko, łatwo, a pieniążki od razu na koncie.

MIlivanila
Gość
MIlivanila

Spoko oferta, pożyczają jednak tylko do 1000 zł, a przecież nieraz człowiek potrzebuje więcej.

Michał
Gość
Michał

Cała procedura poszła szybko, ale wysokość pierwszej pożyczki to jakaś masakra. 250 zł to strasznie mało, zwłaszcza, że konkurencja ma dużo wyższe kwoty.

Ania43
Gość
Ania43

Brałam pożyczkę na kasomat i naprawdę wszystko poszło gładko i łatwo

mini
Gość
mini

tylko tysiąc złotych, szczerze powiem szału nie robi. Gdyby pożyczali więcej, myślę, że byłoby dla nich dużo lepiej

Monika
Gość
Monika

Witam, czy są jakieś problemy w uzyskaniu pozytywnej decyzji w Kasomacie? Chciałam wziąć u nich 1000zl dla nowych klientów – czy na pewno pierwsza pożyczka jest za darmo? Długo czeka się na przelew?

jar0
Gość
jar0

polecam wszystkim kasomat. to naprawde rzetelna firma. wczensiej bralem pozyczke w kilku innych, ale tylko w kasomacie mnie potraktowali w porzadku, o tamtych to szkoda gadac. kasa szybko na koncie, formalnosci zero, polecam ! ! !

trackback
To był dobry rok dla Kasomatu | Szybka pożyczka przez internet - kasomat.pl

[…] – Był to czas, kiedy szczególnie ważne stało się powzięcie planów rozwojowych, dostosowanych do zmian w obszarze zainteresowania inwestorskiego. – podsumowuje ubiegły rok Margita Kaczmarek, Prezes Zarządu Surat Sp. z o.o., właściciela marki Kasomat. […]