Kasatak

KasaTAK oferta

KasaTAK w swojej ofercie ma zarówno krótkoterminowe pożyczki, jak i pożyczki ratalne. Mikropożyczka to zobowiązanie w kwocie od 100 do 2000 zł na 15 lub 30 dni. Z kolei pożyczka ratalna to zobowiązanie w maksymalnej kwocie do 10 000 zł na okres od 6 do 24 miesięcy.

Warunki pierwszej pożyczki w KasaTAK

Dla swoich nowych klientów KasaTAK przygotowała promocję Pożyczka za 0. W ramach promocji pierwsze krótkoterminowe zobowiązanie tej marki jest całkowicie darmowe.

Jakie jest RRSO w KasaTAK?

Reprezentatywna mikropożyczka: RRSO: 1974%, całkowita kwota pożyczki 1.000 PLN (bez kredytowanych kosztów pożyczki), spłata w terminie 30 dni w jednej racie, koszt całkowity pożyczki: 282,99 PLN (w tym opłata administracyjna w wysokości 274,66 PLN oraz odsetki od pożyczki w wysokości 8,33 PLN), kwota całkowita do spłaty: 1.282,99 PLN. Zmienna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 10% w skali roku (odsetki obliczone na podstawie 365 dni).

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla przykładu reprezentatywnego pożyczki ratalnej na dzień 09.03.2018 wynosi 160%, całkowita kwota pożyczki: 2.000 PLN (bez kredytowanych kosztów pożyczki), okres spłaty: 12 miesięcy (pożyczka spłacana w 12 miesięcznych ratach w wysokości (267,80 PLN)), koszt całkowity pożyczki: 1.214,03 PLN (w tym stała opłata administracyjna w wysokości 690,00 PLN, opłata za uruchomienie pożyczki w wysokości 390,00 PLN oraz odsetki od pożyczki w wysokości 134,03 PLN); kwota całkowita do spłaty: 3.214,03 PLN. Zmienna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 10% w skali roku.

KasaTAK logowanie

„Jak się zalogować do KasaTAK”? To pytanie zadają klienci, którzy wcześniej mieli do czynienia z marką i chcieliby skorzystać z jej usług po raz kolejny. W tym celu powinni wejść na stronę internetową pożyczkodawcy i wybrać opcję KasaTAK zaloguj w prawym górnym rogu ekranu.

Kalkulator pożyczki KasaTAK

Na jakich warunkach pożycza KasaTAK?

Aby otrzymać pożyczkę w KasaTAK, klient musi spełniać poniższe warunki:

  • być w wieku od 21 do 70 lat
  • nie posiadać negatywnych wpisów w Krajowym Rejestrze Długów

Jak spłacić pożyczkę w KasaTAK?

Po podjęciu pożyczki klient otrzymuje list z formularzem spłaty zobowiązania. Są w nim zawarte dane niezbędne do przelewu, m.in. nr konta do spłaty KasaTAK.

Czy KasaTAK pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Marka umożliwia przedłużanie krótkoterminowej mikropożyczki. Należy przy tym pamiętać, że pożyczka może być przedłużona wyłącznie o taki sam okres, na jaki została wzięta.

Opinie o KasaTAK

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek KasaTAK. Dotychczasowi klienci marki wypowiadają się o niej w samych superlatywach. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

Dane rejestrowe KasaTAK i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Ferratum Bank p.l.c.
Siedziba firmy: ST Business Centre 120, The Strand, Gzira, GZR 1027, Malta
E-mail: info@ferratum.pl
WWW: www.kasatak.pl
Telefon kontaktowy: (71) 716 22 22
Godziny pracy: Pn. – Pt. 09:00 – 21:00
Sb. – 10:00 – 18:00

VAT: MT 2101-8613


3
Dodaj komentarz

avatar
3 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
0 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
0 Autorzy ostatnich komentarzy
marcinlulumaja Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
maja
Gość
maja

Niedawno wzięłam pożyczkę w KasaTak, to duża firma, część ferratum, więc dla mnie są bardzo wiarygodni. Szybko pożyczają wypłacają pieniądze, więc w sytuacji, gdy na szybko potrzeba pieniędzy (ja brałam na wakacje) są idealni. No i pierwsza pożyczka za 0 zł, fajna oferta.

lulu
Gość
lulu

jedna z lepszych pożyczek na rynku, firma sprawdzona, szybko działają.mają wiele pozytywnych opinii w necie, nie dziwi mnie dlaczego, to naprawdę dobra pożyczka. jeśli zależy wam na czasie i uczciwości – kasa tak jest dla was!

marcin
Gość
marcin

Polecam i przyłączam się do pozytywnych opinii. Działają szybko i bez jakiś ceregieli i dodatkowych zaświadczeń. Można na nich polegać w trudnych sytuacjach finansowych!