Logowanie Rejestracja
Karta kredytowa: Bank Millennium - Millenium American Exspress Gold, American Express [Złota] na 21.00%

Strona główna Chwilówki, Kredyty hipoteczne, Pożyczki online, opinie - Sfera Finansów Karty kredytowe Karty kredytowe Karta kredytowa: Millenium American Exspress Gold
Bank Millennium

Karta kredytowa z banku Bank Millennium

Bank Millennium Millenium American Exspress Gold na 21.00% [Złota]

ZŁÓŻ WNIOSEK
Nazwa pola Wartość Dodatkowa informacja
Nazwa: Millenium American Exspress Gold
Typ: American Express
Rodzaj: Złota
Z banku: Bank Millennium
Karta partnerska: NIE
Opłata roczna: 200.00 PLN W ramach programu Płacę i Zyskuję dla kart opłata za obsługę karty w kolejnych latach uzależniona jest od sumy wartości transakcji zaksięgowanych na karcie w
ostatnich 12 miesiącach. Do sumy wartości transakcji na karcie wliczane są zarówno transakcje bezgotówkowe jak i gotówkowe z wyłączeniem transakcji Spłaty zadłużenia w innym banku. Zwroty ze sklepów i punktów usługowych na rachunek karty pomniejszają sumę transakcji na karcie. Poniższe tabele prezentują wysokość opłaty w stosunku do wysokości sumy wartości transakcji na karcie.
0 PLN - jeżeli Suma wartości transakcji
na karcie w okresie ostatnich 12 miesięcy wyniesie 30 000 PLN
100 PLN jeśli Suma wartości transakcji
na karcie w okresie
ostatnich 12 miesięcy wyniesie 20 000 PLN
Koszt wydania: 0.00 PLN
Zapezpieczenia: Magnetyczna
Oprocentowanie gotówkowe: 21.00%
Oprocentowanie bezgotówkowe: 21.00% Promocyjne oprocentowanie 9.90% będzie obowiązywać przez pierwsze pełne 3 miesiące licząc od momentu wydania karty kredytowej, jeżeli w przeciągu ostatnich
3 miesięcy od wydania nowej karty, nie została zamknięta karta z tego samego lub wyższego segmentu. W przypadku, gdy w ciągu 3 miesięcy od wydania nowej karty
zostanie zamknięta karta z tego samego lub wyższego segmentu, za okres następujący po zamknięciu będzie naliczane oprocentowanie standardowe.
Minimalny limit: 500.00 PLN
Maksymalny limit: 50000.00 PLN
Okres bezodstetkowy: 56 dni
Prowizja za wypłaty z bankomatów: 3.00% min. 7 PLN
Technologia paypass: NIE
Płatności internetowe: TAK
Minimalny dochód: 0.00 PLN
Ubezpieczenie: TAK
Dodatkowe profity: American Express to prestiżowa marka o ponad 150-letniej tradycji. Posiadaczowi karty gwa-rantuje profesjonalną obsługę i prestiż w dowolnym miejscu na całym świecie.

NOWOŚĆ - teraz bezpłatne pakiety Concierge Gold oraz Assistance Gold pomocne w codziennych sytuacjach (m.in. rezerwacje biletów, dostarczanie kwiatów) także dla karty American Express Gold!

NOWOŚĆ - teraz bezpłatny pakiet Ubezpieczenie Podróży Zagranicznych także dla karty American Express Gold! Wybierając się w podróż nie musisz już kupować ubezpieczenia - masz kartę Millennium American Express Gold.

NOWOŚĆ - teraz program "Płacę i Zyskuję" także dla karty American Express Gold! Jeśli aktywnie korzystasz z karty, w kolejnym roku nie ponosisz opłaty za obsługę karty głównej lub płacisz tylko jej część.
Międzynarodowa: TAK
Ilość Kart Dodatkowych:
Opinie użytkowników (1):
Brak opinii dla tego produktu finansowego lub dodane nie zostały jeszcze zmoderowane
Dodaj opinię:
Autor:
Tytuł:
Ocena:
Treść:
Zamknij
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.