Logowanie Rejestracja
Karta kredytowa: Citi Handlowy - MasterCard® World Signia™ Ultime, Mastercard [Partnerskie] na 18.00%

Strona główna Chwilówki, Kredyty hipoteczne, Pożyczki online, opinie - Sfera Finansów Karty kredytowe Karty kredytowe Karta kredytowa: MasterCard® World Signia™ Ultime
Citi Handlowy

Karta kredytowa z banku Citi Handlowy

Citi Handlowy MasterCard® World Signia™ Ultime na 18.00% [Partnerskie]

Nazwa pola Wartość Dodatkowa informacja
Nazwa: MasterCard® World Signia™ Ultime
Typ: Mastercard
Rodzaj: Partnerskie
Z banku: Citi Handlowy
Karta partnerska: TAK
Opłata roczna: 1000.00 PLN Opłata roczna za wydanie i możliwość korzystania z Karty Głównej w kolejnych latach
Koszt wydania: 1000.00 PLN Opłata roczna za wydanie i możliwość korzystania z Karty Głównej w pierwszym roku
Zapezpieczenia: Chip,
Magnetyczna,
Zdjęcie
Oprocentowanie gotówkowe: 18.00%
Oprocentowanie bezgotówkowe: 18.00%
Minimalny limit: 0.00 PLN
Maksymalny limit: 0.00 PLN
Okres bezodstetkowy: 54 dni
Prowizja za wypłaty z bankomatów: 3.00% min. 7 PLN
Technologia paypass: TAK
Płatności internetowe: TAK
Minimalny dochód: 0.00 PLN
Ubezpieczenie: TAK
Dodatkowe profity: Wśród korzyści oferowanych przez kartę Ultime znajdziecie Państwo opiekę ubezpieczeniową, usługi assistance - pomoc w nieoczekiwanych sytuacjach, concierge - usługi organizacyjno-rezerwacyjne, członkostwo w programie lojalnościowym Miles & More - mile za płatności kartą. Wraz z kartą Ultime otrzymują Państwo kartę Priority Pass zapewniającą wstęp do saloników Executive Lounge na wielu lotniskach na świecie.

Posiadacze karty Citibank MasterCard® World Signia™ Ultime mogą korzystać z usług organizacyjno-rezerwacyjnych. Aby skorzystać z Concierge wystarczy telefon do CitiPhone. Rozmowa zostanie przełączona do Serwisu Concierge kart MasterCard® World Signia™, który przejmie szczegóły zamówienia oraz poinformuje o koszcie jego realizacji. Koszt zamówionego towaru lub usługi obciąża rachunek karty Ultime.

Wsparcie w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń zapewnia posiadaczom Karty Ultime usługa assistance. W sytuacji awaryjnej wystarczy zadzwonić do CitiPhone. Doradca przełączy Państwa do operatora usługi assistance dla kart MasterCard® World Signia™, gdzie zostanie udzielona fachowa pomoc oraz odpowiednia informacja. Usługi Assistance obejmują m.in.:
Assistance w podróży
Pomoc medyczną
Pomoc prawną

Każdy posiadacz karty Ultime jest objęty nieodpłatnie pakietem następujących ubezpieczeń:
Wypadki w Podróży (Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków)

Koszty Leczenia Za Granicą

Opóźnienie w Dostarczeniu/ Niedostarczenie Bagażu

Majątek Osobisty (Bagaż)

Opóźnienia Wylotu/ Utrata Połączenia

Sprzęt Sportowy

Klucze i Dokumenty

Priority Pass jest największym na świecie programem oferującym swoim członkom dostęp do ponad 600 salonów Executive Lounge na lotniskach w ponad 100 krajach i ponad 325 portach lotniczych, niezależnie od linii lotniczych obsługujących przelot czy klasy biletu.
Karta członkowska Priority Pass jest okazywana przy wejściu do salonu Executive Lounge, gdzie jej posiadacz oraz osoby przez przez niego zaproszone mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do prasy codziennej i czasopism, telewizji, zimnych i ciepłych napojów oraz zaplecza biznesowego (komputer z dostępem do Internetu, fax, xero, drukarka).
Cztery pierwsze pojedyncze wejścia do salonu Executive Lounge w roku kalendarzowym finansowane są przez bank. Opłata za każdy kolejny pobyt podana jest w Tabeli Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Citibank. Opłata ta jest pobierana z rachunku karty Ultime.
Międzynarodowa: TAK
Ilość Kart Dodatkowych: 6
Opinie użytkowników (0):
Brak opinii dla tego produktu finansowego lub dodane nie zostały jeszcze zmoderowane
Dodaj opinię:
Autor:
Tytuł:
Ocena:
Treść:
Zamknij
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.