Karta kredytowa w mBanku

Karta kredytowa marki mBank to świetne zabezpieczenie na nieprzewidziane wydatki. Tak jak inne tego typu produkty, zapewnia stały dostęp do dodatkowej gotówki. Czy oferta mBanku posiada jakieś cechy, które wyróżniają ją na polskim rynku?

Ile kosztuje karta kredytowa w mBanku?

mBank oferuje aż 6 wariantów kart kredytowych. Większość tych produktów zapewnia 54-dniowy okres bezodsetkowy i RRSO w wysokości 10,72 proc. Jedynym wyjątkiem jest karta World MasterCard Intensive, w przypadku której RRSO wynosi 10,50 proc. Prawie dwumiesięczny okres bezodsetkowy każdej z kart zapewnia klientom mBanku możliwość spłaty bez nadmiernego obciążania domowego budżetu. Warto postarać się o terminowe uregulowanie zadłużenia, ponieważ dzięki temu klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Niestety za samo wydanie karty głównej w mBanku trzeba już zapłacić – w większości przypadków będzie to 30 zł. Wyjątkiem jest karta kredytowa z własnym projektem (10 zł za wydanie oraz 10 zł za umieszczenie na karcie własnego tła) oraz karta World Elite MasterCard, której wydanie kosztuje aż 900 zł (jednak zapewnia spore przywileje :)).

W przypadku wszystkich kart kredytowych oferowanych przez mBank należy również liczyć się z tzw. opłatą za prowadzenie. Każdy rok użytkowania karty będzie kosztował od 50 do 900 zł w zależności od wybranego produktu. W niektórych przypadkach można uniknąć opłaty poprzez wypełnienie dodatkowego warunku nałożonego przez bank. Bank wymaga osiągnięcia określonej wartości rocznych transakcji bezgotówkowych (np. dla karty kredytowej z własnym projektem wynosi on 10 000 zł, a dla karty z wysokim limitem – 24 000 zł).

 

 

Jak wnioskować o kartę kredytową w mBanku?

Wniosek o kartę kredytową w mBanku można złożyć na stronie internetowej banku. Cały proces ubiegania się o kartę jest niezwykle prosty i intuicyjny, dzięki czemu poradzą sobie z nim nawet niewprawieni użytkownicy komputera. Osoby, które preferują kontakt osobisty z doradcą, mogą złożyć wniosek o kartę w najbliższej placówce mBanku oraz poprzez mLinię.

Cały wniosek jest specjalnie nieskomplikowany a proces zajmie nam maksymalnie 15 minut.

Karty dostępne w mBanku

mBank oferuje swoim klientom szeroki wachlarz produktów finansowych, z których każdy może wybrać coś dla siebie. W swojej ofercie posiada aż 6 kart kredytowych:

 • podstawowa karta kredytowa (limit kredytowy w wysokości od 1500 do 20 000 zł),
 • karta z programem Priceless Specials (możliwość zbierania punktów, które potem wymieniane są na nagrody lub wycieczki),
 • karta kredytowa z własnym projektem (własne zdjęcie lub grafika z galerii na karcie kredytowej),
 • karta z wysokim limitem kredytowym (limit nawet do 200 000 zł i bezpłatna usługa concierge),
 • prestiżowa karta kredytowa (zapewnia wstęp do saloników VIP na lotniskach),
 • karta kredytowa do mKonta Intensive (brak prowizji za przewalutowanie).

Zalety kart kredytowych mBanku

 

 • 54-dniowy okres bezodsetkowy
 • rozbudowana oferta usług dodatkowych
 • możliwość personalizacji karty
 • możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie karty po spełnieniu określonych warunków

Wady kart kredytowych mBanku

 

 • Opłata za wydanie
 • Roczna opłata za prowadzenie karty

Dodatkowe korzyści

mOkazje

Program mOkazje zapewnia klientom mBanku możliwość uzyskania zwrotu części pieniędzy za codzienne zakupy. Jeśli aktywujesz mOkazje w serwisie transakcyjnym i zrobisz zakupy z mBankiem, to część wydatków na zakupy w sklepach i markach partnerskich zostanie Ci zwrócona!

mTransfer

mTransfer to dodatkowa zaleta dla wszystkich, którzy często robią zakupy przez internet. Dzięki tej usłudze już nigdy nie będziesz musiał wypełniać długich formularzy, podawać numeru konta czy ręcznie wpisywać kwoty przelewu. Wszelkie transakcje załatwisz jednym kliknięciem.

Natychmiastowy dostęp do środków

Nie musisz już czekać kilku dni na przesyłkę pocztową z kartą kredytową w środku, by móc korzystać z dodatkowych środków. Kartami MasterCard możesz płacić od razu po podłączeniu ich do Google Pay przez aplikację mobilną mBanku. Dzięki temu za wszystkie zakupy będziesz mógł zbliżeniowo zapłacić telefonem, jeszcze zanim karta fizycznie do Ciebie dotrze.

 Dodaj komentarz

avatar
  Powiadomienia o komentarzach  
Powiadom o