Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy

Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy oferta

Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy oferuje pożyczki dla firm w kwotach od 10 000 do nawet 200 000 zł. To zobowiązania przeznaczone dla krajowych przedsiębiorców, spółek osobowych, a także osób, które prowadzą działalność gospodarczą.

Taką pożyczkę można podjąć na 12 lub 24 miesiące, a jej koszt wynosi już od 1,9% miesięcznie. Warto podkreślić, że zobowiązania Kapitałowego Funduszu Pożyczkowego udzielane są całkowicie online, natomiast decyzja kredytowa wydawana jest do 24 godzin. Oznacza to, że przedsiębiorca może otrzymać środki nawet tego samego dnia, którego złożył wniosek.

Kalkulator pożyczki Kapitałowego Funduszu Pożyczkowego

kapitalowy fundusz pożyczkowy screen ze stronyNa jakich warunkach pożycza Kapitałowym Funduszu Pożyczkowym?

Aby uzyskać pożyczkę w Kapitałowym Funduszu Pożyczkowym, musisz być gotowy na to, że firma sprawdzi Twoją historię kredytową w poniższych rejestrach:

  • KRD – Krajowy Rejestr Długów
  • ERIF – Biuro Infomracji Gospodarczej
  • BIG Infomonitor

Jak spłacić pożyczkę w Kapitałowym Funduszu Pożyczkowym?

W momencie zawarcia umowy z Kapitałowym Funduszem Pożyczkowym, klient otrzymuje wszelkie dane niezbędne do spłaty zobowiązania. Znajdują się wśród nich dane odbiorcy i nr konta do spłaty Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy, a także wykaz rat. Warto pamiętać, że w razie jakichkolwiek nieścisłości pracownicy marki zawsze służą pomocą. W każdej chwili można zatem skontaktować się z Infolinią pożyczkodawcy, aby rozwiać swoje wątpliwości.

Czy Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Marka oferuje elastyczne pożyczki dopasowane do potrzeb przedsiębiorców. Oznacza to, że umożliwia przedłużenie spłaty zobowiązania w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych kłopotów finansowych. Skontaktuj się z przedstawicielami marki, by zapytać o szczegóły.

Opinie o Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy

Poniżej możesz zapoznać się z opiniami na temat pożyczek Kapitałowego Funduszu Pożyczkowego. Marka oferuje pożyczki przeznaczone dla przedsiębiorców, dlatego na naszym portalu nie znajdziesz jeszcze zbyt wielu opinii na jej temat. Warto jednak wspomnieć, że jej partnerami są renomowane podmioty, takie jak BIG InfoMonitor, Krajowy Rejestr Długów czy ERIF Biuro Informacji Gospodarczej. Być może sam miałeś już jakieś doświadczenia z tą marką? Podziel się nimi z naszymi czytelnikami!

Dane rejestrowe Kapitałowego Funduszu Pożyczkowego i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy S.A.
Siedziba firmy: ul. Marszałkowska 83/33, 00-683 Warszawa
E-mail: wnioski@kpf24.pl
WWW: www.kfp24.pl
Telefon kontaktowy: 22 100 40 17
NIP: 813-36-98-251
KRS: 0000529534


Dodaj komentarz

avatar
  Powiadomienia o komentarzach  
Powiadom o