Invest Bank

Dziś Invest Bank to Plus Bank —>>> Przejdź do Plus Banku >>>

INVEST-BANK SA powstał w 1991 roku. Od początku istnienia rozwijał swoją aktywność jako bank detaliczny, opierając działalność przede wszystkim na udzielaniu kredytów samochodowych, ratalnych, gotówkowych, mieszkaniowych oraz szerokiej gamie produktów depozytowych i oszczędnościowych. We wrześniu 2004 roku oferta Banku dla klienta indywidualnego została wzbogacona o kartę kredytową, która uzupełniła wachlarz kart bankowych. Obok kompleksowej oferty dla Klientów indywidualnych INVEST BANK S.A. posiadał także ofertę dla firm ze szczególnym uwzględnieniem małych i średnich przedsiębiorstw. Bogata oferta Banku dostępna była w sieci 117 Placówek oraz u Partnerów handlowych, którzy świadczyli usługi pośrednictwa finansowego.

 

Zapytaj o kredyt eksperta

 

Historia Invest Banku:

W maju 1999 roku bank pozyskał inwestora strategicznego w postaci Grupy Podmiotów Zygmunta Solorza-Żaka. W jej skład wchodzi m.in. Cyfrowy Polsat S.A. Z myślą o komforcie swoich klientów INVEST-BANK SA jako pierwszy bank w Polsce zaoferował możliwość korzystania z konta osobistego przez dekoder telewizji cyfrowej POLSAT pod nazwą Invest-Konto, dając tym samym najszerszy w Polsce dostęp do rachunku poprzez elektroniczne kanały dostępu (Internet, SMS, WAP, Telefon, Telewizja). Zmiana nazwy Banku na Plus Bank odbyła się 6 grudnia 2013 roku. Równocześnie bank rozpoczął współpracę z Polkomtelem (operatorem popularnej sieci komórkowej Plus).

 

Invest Bank opinie

Poniżej możesz przeczytać opinie naszych czytelników na temat Invest Banku. Duża część z nich jest rozczarowana niską jakością usług tego banku. Być może Ty również masz jakieś doświadczenia z tym bankiem? Opowiedz nam o tym!8
Dodaj komentarz

avatar
8 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
0 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
0 Autorzy ostatnich komentarzy
ktosJEJAJKArtur Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
FrenchTAMMI18
Gość
FrenchTAMMI18

If you're in a not good position and have no cash to move out from that, you will require to take the loan. Just because it would help you definitely. I take auto loan every time I need and feel myself OK just because of this.

Marian44
Gość
Marian44

Witam,
mam konto "lider" w tym banku i jest w miarę ok : to jest
karta za 2 zł, to jest na +,a przelewy internetowe to dramat, a to nie przyjmuje klucza itp, przelew przy okienku 6 zł stanowczo za drogie. Używam tego konta tylko do płatności—-dobra lokata "dzienna"

Pozdrawiam

MM
Gość
MM

Trafiłam do placówki Invest Banku, gdzie żadna z doradczyń nie potrafiła odpowiedzieć na moje pytania. Jak poprosiłam o tabelę opłat i prowizji to miotały się po oddziale jak muchy w sieci i nie miały koncepcji, gdzie tego szukać. Dodam, że w placówce był wtedy obecny Pan Dyrektor który spacerował w tę i z powrotem – podejrzewam, że sam też nie bardzo wiedział co z czym. Porażka…

Artur
Gość
Artur

miałem kredyt w Invest -spłaciłem ale jak się okazało nie do końca (zostały jakieś groszowe sprawy zapewne za dwie raty które wpłaciłem z opóźnieniem). Przysłano mi pismo za które również zostałem obciążony kosztami. Po wyjaśnieniu było OK ale mogli od razu jak byłem w banku i pytałem czy wszystko już mam załatwione poinformować o zaległościach – uregulowałbym od razu na miejscu.

JK
Gość
JK

Powiem krótko: banda złodziei i oszustów. Rozwijając: zawarłem pisemną ugodę z bankiem (październik 2012) na spłatę zadłużenia o którym nawet nie raczono mnie poinformować (gdybym nie pobrał raportu z BIK pewnie przez jakiś czas jeszcze żyłbym w błogiej nieświadomości). Z warunków ugody wywiązywałem się sumiennie, raty spłacałem przed terminem. W czerwcu br. wpłaciłem ostatnią ratę i po kilku dniach pozwoliłem sobie zadzwonić do INVEST BANK WYDZIAŁ RESTRUKTURYZACJI I WINDYKACJI w Poznaniu i dowiedziałem się, że mój dług został sprzedany …!!! Żadnego pisma nie otrzymałem. Idąc tropem dowiedziałem się,że tymże długiem który spłaciłem zaopiekowało się ISI Dept Get Back S.A w… Czytaj więcej »

JA
Gość
JA

NIE POLECZM TEGO BANKU . ZALUJE ZE ZALOZYLEM TAM KONTO , ALE ZA MIESIAC UCIEKAM JAK NAJDALEJ OD TYCH N…………. CO DRUGI KONSLTANT TO EPSZY …. NIE POLECAM….

JE
Gość
JE

jestem bardzo rozczarowana tym bankiem nie dosc ze niedbaja o interes klienta to jeszcze okradaja z pieniedzy, otoz zaciagnelam kredyt w kwocie 5000 wyplacono mi 3700 czyli 1000 zostal pod zastaw, mialam problemy ze splata nie powiem tez zawinilam ale jak bank sprzedal moj dlug okazalo sie ze nie ma tych pieniedzy tego tysiaca nie ma pieniedzy co wplaclam ok 5,500 tys zl zamiast ten tysiac mi odjac to mi go dodali do dlugu i w sumie mam nie 5000 tylko 6000 do slpaty i nie ma tego co wplacalam a suma sumarum mama zaplacic 13000 tys , tak tak… Czytaj więcej »

ktos
Gość
ktos

dramat , jedna wielka pomylka, nie szanuja klienta, zamydlaja oczy i zamykaja oddzialy.