ING konto Direct

Konto Direct to rachunek bankowy oferowany przez ING Bank Śląski. Z pewnością warto przyjrzeć mu się bliżej, ponieważ oferuje kilka ciekawych korzyści. Jedną z nich jest możliwość zdobycia dodatkowego zastrzyku gotówki w wysokości 140 zł dzięki najnowszej promocji banku.

Ile kosztuje Konto Direct w ING Banku Śląskim?

Konto Direct to rachunek, który oferuje cztery zera:

  • 0 zł – prowadzenie konta,
  • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów Planet Cash oraz bankomatów ING Banku Śląskiego,
  • 0 zł – przelewy krajowe w złotówkach poprzez bankowość elektroniczną,
  • 0 zł – za używanie karty (pod warunkiem wykonania transakcji na minimum 300 zł miesięcznie).

Ponadto Konto Direct oferuje także darmową pierwszą wypłatę dla pozostałych bankomatów w kraju. Za każdą kolejną klient będzie musiał już zapłacić 2,50 zł. Warunki te obowiązują zarówno w przypadku wypłaty gotówki kartą, jak i BLIKIEM.

Warto również zaznaczyć, że klienci, którzy preferują osobistą wizytę w oddziale banku, każdorazowo za wypłatę gotówki zapłacą 9 zł. Taki sam koszt będą musieli ponieść, gdy w placówce ING wpłacą środki na konto.

Dla kogo konto Direct?

Konto Direct ING Banku Śląskiego to produkt finansowy przeznaczony dla osób pełnoletnich. Przy jego zakładaniu nie trzeba przedstawiać żadnego dokumentu potwierdzającego zarobki. Do wniosku o otwarcie konta osobistego należy jednak dołączyć skan lub zdjęcia obu stron dowodu osobistego.

Bankomaty

ING Bank Śląski gwarantuje swoim klientom darmowe bankomaty własne oraz bezpłatne bankomaty sieci Planet Cash na terenie całej Polski. Niestety korzystanie z pozostałych bankomatów wiąże się z koniecznością uregulowania drobnej prowizji. Choć pierwsza wypłata w każdym miesiącu jest całkowicie darmowa, za wszystkie inne należy już zapłacić. Opłata potrącana z tego tytułu wynosi 2,50 zł.

Funkcjonalności konta Direct w ING Banku Śląskim

Oszczędzanie

Założenie konta osobistego Direct w ING Banku Śląskim oznacza automatyczne założenie Otwartego Konta Oszczędnościowego w złotówkach. To rachunek za 0 zł, co oznacza, że za jego założenie i prowadzenie nic nie zapłacisz. ING gwarantuje również bezpłatne przelewy między kontem oszczędnościowym a rachunkiem osobistym, a także możliwość wypłaty pieniędzy bez utraty odsetek. W dodatku konto jest oprocentowane na 2,5% przez 4 miesiące od jego założenia. To specjalna oferta Bonus na start, która ma zachęcić Polaków do oszczędzania z ING Bankiem Śląskim.

Aplikacja mobilna

Aplikacja Moje ING mobile przeznaczona jest na urządzenia z systemem iOS i Android. Zapewnia łatwy i wygodny dostęp do wszystkich funkcji bankowości internetowej. Dzięki niej będziesz mógł szybko i bezpiecznie płacić smartfonem, robić przelewy na telefon, a także wygodnie zarządzać swoimi finansami z dowolnego miejsca.

Zalety konta Direct

 

  • brak kosztów otwarcia i prowadzenia rachunku,
  • bezpłatne bankomaty (pod warunkiem korzystania z urządzeń Planet Cash i bankomatów ING Banku Śląskiego),
  • aplikacja mobilna,
  • darmowe konto oszczędnościowe.

Wady konta Direct

 

  • 7 zł opłaty za użytkowanie karty debetowej, jeśli klient nie spełni warunków banku,
  • płatne wpłaty, wypłaty oraz przelewy środków w oddziale.

140 zł w promocji

Bank ING przygotował specjalną promocję, która ma zachęcić nowych klientów do aktywnego korzystania z Konta Direct. Udział w niej mogą wziąć wyłącznie konsumenci, którzy od 1 kwietnia 2018 r. nie posiadali żadnego konta osobistego w ING Banku Śląskim. Promocja trwa do 10 grudnia 2019 r., jednak większość warunków należy spełnić jeszcze przed tym terminem.

100 zł

100 zł

Do 30.09 należy otworzyć konto Direct, a do 02.12 należy wykonać transakcje na łączną min. 1000 zł (BLIKIEM lub kartą).

20 zł

20 zł

Spośród wykonanych transakcji trzy należy zrobić BLIKIEM w internecie.

20 zł

20 zł

Na Twoje konto musi wpłynąć wynagrodzenie w wysokości min. 1 000 zł.

Opinie o Koncie Direct w ING Banku Śląskim

Porównywarka finansowa sfera-finansow.pl to niezależne źródło opinii o bankach i oferowanych przez nich usługach. Na łamach serwisu użytkownicy chętnie opisują swoje doświadczenia ze współpracy z konkretnymi bankami. Warto sprawdzić komentarze pod wizytówką wybranego banku, jeśli planujesz skorzystać z jego oferty. Dzięki temu zyskasz pewność, że instytucja działa uczciwie i wywiązuje się ze swoich deklaracji.

Dzięki porównywarce finansowej sfera-finansów.pl poznasz również opinie konsumentów na temat konkretnych produktów finansowych. W ten sposób dowiesz się, czy warto po nie sięgnąć. Być może sam miałeś już do czynienia z jakimś bankiem lub produktem finansowym? Opowiedz nam o tym! Twoja opinia będzie nieocenionym źródłem informacji dla naszych czytelników.Dodaj komentarz

avatar
  Powiadomienia o komentarzach  
Powiadom o