ING Bank Śląski

 

o ing banku śląskim

Początki Banku Śląskiego z siedzibą w Katowicach sięgają 1988 roku, gdy został wydzielony ze struktur Narodowego Banku Polskiego. Od 1994 roku notowany jest na warszawskiej giełdzie. Dwa lata później większościowym udziałowcem została holenderska grupa finansowa ING, a bank rozpoczął działalność pod szyldem ING Bank Śląski. Bank zasłynął serią spotów reklamowych z Markiem Kondratem w roli głównej, co istotne współpraca z tym znanym aktorem trwa do dziś.

ING Bank Śląski zamyka pierwszą piątkę największych polskich banków pod względem posiadanych aktywów. To instytucja finansowa o uniwersalnym charakterze, która oferuje usługi dla klientów indywidualnych (konta osobiste, lokaty, pożyczki, kredyty, produkty inwestycyjne), jak również dla przedsiębiorców. Oferta Premium nosi cechy private banking. ING Bank Śląski to wielokrotny zwycięzca licznych branżowych rankingów i konkursów. Bank cieszy się dobrą opinią wśród internautów, uważany za pioniera bankowości online nad Wisłą. ING Bank Śląski prowadzi niezwykle dobrze rozwiniętą bankowość internetową, telefoniczną i mobilną, oferując swoim klientom opcję korzystania z aplikacji na smartfony i tablety.

oferta ING Banku Śląskiego – kredyt gotówkowy

ING Bank Śląski jako bank z wieloletnią tradycją posiada w swojej ofercie produkty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. ING Bank Śląski oferuje klientom kredyty gotówkowe czy hipoteczne, a także możliwość stworzenia limitu zadłużenia na koncie.

Korzystając z oferty kredytowej banku można także skorzystać z ubezpieczenia kredytu gotówkowego. W ramach polisy można zabezpieczyć m.in. spłatę zadłużenia lub kartę należącą do rachunku. Można również sięgnąć po ubezpieczenie na życie, które uchroni oszczędności na wypadek nieoczekiwanego zdarzenia, po ubezpieczenie samochodu, a także ubezpieczyć dom czy mieszkanie.

maksymalna kwota kredytu: 160 000 pln

ING Bank Śląski udziela kredytów gotówkowych w kwocie od 1 tys. zł do 160 tys. zł. Na spłatę zobowiązania mamy co najmniej miesiąc. Najdłuższy dostępny okres spłaty pożyczki to 8 lat (96 miesięcznych rat). Pożyczka w Banku Śląskim jest stosunkowo wysoko oprocentowana – od 8,8 do 10 proc. W przypadku zobowiązań z okresem kredytowania nie dłuższym niż 3 lata (36 rat) pozostaje ono niezmienione.

Bank pobiera prowizję jedynie od zobowiązań opiewających na kwotę większą niż 60 tys. zł, potem prowizja wynosi 0 zł. Ogólnie wysokość prowizji i opłat jest zależna od tego, czy jest się nowym czy stałym klientem banku. W przypadku nowych prowizje są w przedziale do 5 proc. pożyczki, a znanych – nie przekraczają 4 proc. wysokości zobowiązania.

Jak wziąć kredyt gotówkowy w ING?

Kredyt gotówkowy ING Bank Śląski można przeznaczyć na dowolny cel. Wniosek o pożyczkę można złożyć w placówce, za pomocą infolinii lub przez internet. Kanał online dostępny jest także dla osób, które do tej pory nie były klientami banku. Wnioskując o kredyt gotówkowy online można uzyskać maksymalnie 20 000 złotych, a za pomocą aplikacji „Moje ING” – 60 000 złotych. Składając wniosek w oddziale otrzymamy od 1 000 do 160 000 złotych.

Zapytaj o kredyt w ING Banku Śląskim

Aby ubiegać się o pożyczkę w ING Banku Śląskim, należy spełnić wymagania a są nimi m.in.: posiadanie ważnego dowodu osobistego oraz potwierdzenie otrzymywania dochodu ze stałego źródła. Może nim być umowa o pracę czy o dzieło, a nawet umowa zlecenie.

Kolejny etap procesu ubiegania się o gotówkę jest bardzo prosty. Wystarczy wysłać wypełniony wniosek i czekać na decyzję, która powinna pojawić się natychmiastowo. Klienci posiadający konto w ING Banku Śląskim, na które co najmniej od 3 miesięcy wpływa wynagrodzenie, nie muszą dodawać do wniosku żadnych dokumentów.

pożyczka w ofercie promocyjnej

Pożyczka na piątkę z plusem! Jeśli chcesz pożyczyć powyżej 20 000 zł do 100 000 zł bank przygotował specjalne warunki: Oprocentowanie 5,55% – Prowizja 5,55% – Oferta trwa tylko do 11 maja 2019 r. (RRSO 7,78%)

Na co warto zwrócić uwagę:

 • Nie trzeba mieć konta w banku – wystarczy dowód osobisty i zaświadczenie o zarobkach. Bank akceptuje różne źródła dochodów, w tym umowy zlecenia i umowy o dzieło
 • pożyczkę załatwisz na klik – w bankowości internetowej Moje ING – Pieniądze dostaniesz na swoje konto od razu, gdy podpiszesz umowę.
 • Można pożyczyć od 1 000 zł do 160 000 zł – na dowolny cel, z okresem kredytowania do 8 lat.
 • Można również swobodnie wybrać dzień płatności raty.

ING Bank Śląski – logowanie

Unijna dyrektywa PSD2 wymogła na bankach wprowadzenie zmian w procesie logowania do bankowości elektronicznej. Dotyczą one przede wszystkim wprowadzenia tzw. dwuskładnikowego uwierzytelniania. Oznacza to, że teraz podczas logowania do ING Banku, system będzie mógł poprosić klienta nie tylko o login i hasło, ale także o wpisanie kodu autoryzacyjnego z SMS-a.

ING Bank Śląski – kontakt

Nazwa: ING Bank Śląski

Data ustanowienia: 1989-01-01

Strona WWW: www.ingbank.pl

ul. Sokolska 34
40-086 Katowice

Infolinia: 801 222 222

Historia:

Bank Śląski został powołany do życia 11 kwietnia 1988 roku na mocy rozporządzenie Rady Ministrów, a od 1989 r. rozpoczyna działalność operacyjną. W 1991 r. następuje przekształcenie Banku Śląskiego z banku państwowego w spółkę akcyjną (100% własność Skarbu Państwa). Od 1993 r. bank notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych, a rok później pozyskuje strategicznego inwestora w postaci grupy ING. Od 1 października 2001 roku bank zmienia nazwę na ING/lew/Bank Śląski.

Bank w liczbach

 • 4,8 mln klientów detalicznych (IV kwartał 2018 r.)
 • 62 tys. klientów korporacyjnych (IV kwartał 2018 r.)
 • ~ 250 tys. fanów na Facebooku (I kwartał 2019 r.)
 • ponad 330 oddziałów (I kwartał 2019 r.)
 • 1059 bankomatów w tym 810 zbliżeniowych (I kwartał 2019 r.)
 • 56% reklamacji rozpatrzonych w 24 godziny (2017 rok)
 • 5221 godz. wolontariatu pracowników banku (2018 rok)

ING Bank Śląski opinie

ING Bank Śląski cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Użytkownicy chwalą bank nie tylko za poszczególne produkty finansowe, ale także za dużą liczbę oddziałów i szeroką dostępność usług. Ty również możesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat tego banku. Zachęcamy!43
Dodaj komentarz

avatar
43 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
6 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
0 Autorzy ostatnich komentarzy
Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Torres
Gość
Torres

Faktycznie, jak w reklamie z Markiem Konradem – przyjeżdżają, załatwiają i prowizji nie pobierają ;] Duży plus !

HI-END
Gość
HI-END

Mam konto w ING od ponad 20 lat (wtedy jeszcze Bank Śląski) i jak na razie jestem bardzo zadowolony.

Martucha
Gość
Martucha

A ja mam tu konto od 4 lat. Założyłam jeszcze na studiach i na razie jestem zadowolona. Nie znam się za bardzo na bankowości ale słyszałam, że niektóre banku mają lepszą ofertę ale nie mam jakoś czasu się tym zainteresować. Także na razie zostanę z ING.

Maja
Gość
Maja

dużo oddziałów oraz duża dostępność usług to niesamowity plus tego banku. łatwo dostępne limity kredytowe w kontach i przyjazny system bankowości internetowej. polecam , zwłaszcza, jeżeli liczycie na przyjazność ze strony banku, tutaj tak właśnie jest

marcin
Gość
marcin

Opinia o banku jest negatywna dwukrotnie zostały naliczone wobec mnie nisluszne opłaty ponieważ pracownicy przez lenistwo, nieudolności lub z innych powodów pogubili dokumenty lub tez nie wprowadzili ich do systemu. Jak najdalej od tych nieudaczników.
i zawsze bierzcie potwierdzone kopie dokumentów !!!

miłka 84
Gość
miłka 84

Posiadam w ING konto z Lwem Komfort… wszystko za 0 PLN, zawsze przemiła obsługa w placówkach i na infolinii… jak dotąd nie miałam z nimi żadnych problemów

mel
Gość
mel

Bardzo pozytywne zaskocznenie. Mam rachunek i kartę kredytową. Minimalne opłaty (7 PLN za kartę debetobąjak nie zrobię płatności na 200 PLN w danym miesiącu – reszta gratis). Bardzo dobry jest wpłatomat – jedyny w moim miasteczku Nie trzeba stać w kolejce do kasy. Skromnie i porządnie – tak powinno być wszędzie.

Paweł T
Gość
Paweł T

Jestem klientem tego banku od dobrych paru lat i najbardziej cenie sobie stałą doświadczoną uprzejmą i mega sympatyczną obsługę ! To jest największy atut tego banku . Co do usług ? ROR 0zł płacę 7 za kartę chyba że wykonam płatność na 200 zł w razie problemów kiedy nie przyjdę zawsze mogę liczyć na pomoc . Więcej tak fachowych osób w bankach i tak ładnych nowoczesnych placówek !!

zab
Gość
zab

Dla nowych klientów może to nie będzie odczuwalne, ale dla starych ciągłe "udoskonalanie" platformy online i aplikacji to dramat. Były (a sumie jeszcze przez krótko są): super przejrzysty serwis online i super apka, ale ktoś stwierdził, że musi być bardziej zabawkowo i mamy jakieś animacje, każdemu wciskane bzdurne analizy i co najgorsze wszystko jest teraz tak pochowane i nieczytelne że maskara. Kiedyś na jednej stronie (bez przewijania rolki) miałem wszystko, a teraz masa klikania, przewijania i zamykanie oczu od tych wodotrysków. Jak zwykle leprze jest wrogiem dobrego. Czas na zmianę banku, bo niestety wyłączają to co dobre… Uważam się za… Czytaj więcej »

bostonpawlik
Gość
bostonpawlik

Można powiedzieć, że jestem kompleksowym klientem ING/Nationale Nederlanden. Jestem u nich ubezpieczony na życie i należę do ich OFE. Od lat mam też konto w ING Banku Śląskim. Mówią, że to najlepszy bank na rynku i ja się zgadzam. Rachunek osobisty jest w pełni mobilny, do tego praktycznie za darmo, bo z opłat łatwo się wyłączyć. Wszytsko załatwiam online lub przez telefon. To jest prawdziwa wyższa kultura bankowości, a nie jak w reklamach tego banku od panopków w melonikach.

Marcin
Gość
Marcin

NIE POLECAM !!! Ten bank, to jakaś kpina. Problemy od początku do końca. Po założeniu konta, bank odmawia wysłania umowy i załączników, musiałem walczyć, wskazywać na przepisy ustawowe, które łamią, że MUSZĄ mi taką umowę przysłać na moje żądanie. W końcu zmiękli, przestali obstawać przy niezgodnych z prawem działaniach. Potem trochę się uspokoiło. Z czasem kończyła mi się ważność dowodu osobistego, miałem wpisać nowe dane w systemie, jednak zablokowali mi taką możliwość, zablokowali mi konto wraz ze środkami, ponieważ uznali, że nie wiedzą, kim ja jestem. Wysłałem pisemne wypowiedzenie – odmówili jego przyjęcia. Napisali, że mam je potwierdzić u notariusza…… Czytaj więcej »

ibiz
Gość
ibiz

Zgadzam się całkowicie z Marcinem.Ale to co on pisał to małe piwo.Bank prowadzący rachunki dla podmiotów na podstawie sfałszowanych dokumentów blokuje rachunki bankowe uprawnionym osobą ,a daje dostęp do rachunków osoba nieuprawnionym łamią ustawę o ochronie danych osobowych.Kiedy uprawnione osoby ze stosownymi dokumentami zjawiają się w banku odmawia im zmiany do rachunków chociaż osoby te są uprawnione. Pracownice nie posiadają dostatecznej wiedzy, żeby ocenić kto ma uprawnienia do rachunków.Dyrekcja oddziału nie odbiera telefonów. Przeciągają sprawę każąc uprawnionym chodzenie do banku po kilka razy z których nic nie wynika.Zasłaniają się ,że czekają na opinie prawnika.Na złożona reklamację nie odpowiadają w ustalonym… Czytaj więcej »

Krystyna
Gość
Krystyna

rewelacja, byłam poprzednio w PKO SA i żałuję, że o wiele wcześniej nie zmieniłam banku. Mam konto direct prawie rok + kartę kredytową i jestem zachwycona, jeszcze nie zapłaciłam żadnych opłat do tej pory. Jak się zastanawiałam nad zmianą banku, długo szukałam i zastanawiałam się. Teraz polecam każdemu z czystym sumieniem 🙂

malinka
Gość
malinka

Mam od ok. pół roku konto direct. Zdecydowałam się na wizytę w banku bo przecież łyk kawy w ciągu dnia nie zaszkodzi. Pani przesympatyczna, zorientowana na klienta, mało upierdliwa. Do direct dobrałam darmowe konto oszczędnościowe i konto "skarbonkę" również darmowe. Obecnie korzystam na okrągło z konta, trzaskam przelewy i wypłacam gotówkę w różnorakich bankomatach. Dodam, że wszystkie bankomaty są darmowe również wypłata ze spółdzielczego. Polecam

Wkurzony!!!!
Gość
Wkurzony!!!!

Darmozjady nie ksieguja w piatki ludzie zostaj weekend bez kasy ludzie jak co wy piszecie otrzasnijcie sie. Moja opinia jest jak najbardziej negatywna konto mialem 15 lat ing z lwem komfort i wiecznie spozniali sie z przelewami obsuga robi ci laske ze woglule cie obsluzy ci co daja pozytywne opinie to chyba pracownicy banku czyli ich kolejne mydlenie nam oczu jacy to oni sa feir. ING- tlumaczenie- INGORUJEMY NASZYCH GOSCI!!!!

Wkurzony!!!!
Gość
Wkurzony!!!!

Darmozjady nie ksieguja w piatki ludzie zostaj weekend bez kasy ludzie jak co wy piszecie otrzasnijcie sie. Moja opinia jest jak najbardziej negatywna konto mialem 15 lat ing z lwem komfort i wiecznie spozniali sie z przelewami obsuga robi ci laske ze woglule cie obsluzy ci co daja pozytywne opinie to chyba pracownicy banku czyli ich kolejne mydlenie nam oczu jacy to oni sa feir. ING- tlumaczenie- INGORUJEMY NASZYCH GOSCI!!!!

Miki
Gość
Miki

Praca w firmie ING BANK ŚLĄSKI jest najgorsza. Masakra nie szanowanie pracowników i nie liczenie się z ich opinią. Mam akurat znajomych co pracują w tym banku. Nie polecają go nawet wrogowi najgorszemu, nieprzestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa i procedur. Dyrektorami oddziałów zostają ludzie nie przeszkoleni bez wiedzy o pracy banku. Panią Dyrektor obszaru interesuje tylko wynik reszta jest nieważna. Harówka od 9.00 do prawie 21.00, za mała obsada do obsługi. (czasami 2 osoby w oddziale, bo brak personelu) – wyzysk jak białego murzyna. Ci na górze prezesiki, którzy biorą po 400 tys. powinni spróbować pracy jako szeregowi pracownicy i zrozumieć… Czytaj więcej »

Ada
Gość
Ada

Bank ING to porażka instytucji finansowej , kompletnie nie przygotowanej do obsługi klienta , nie mówiąc juz o tym ze oddział to fikcja obsługi na każde pytanie Panusie odpowiadają ze nie maja pojęcia ,nie wiemy ,albo musimy zadzwonić do centrali , na każdy papier czeka się po kilkanaście dni , procedury trwają miesiącami a załatwienie czegokolwiek graniczy z cudem. Jestem zdegustowana , naciągnięto mnie na koszty a sprawa i tak nie została załatwiona , pomimo obietnic ze nie ma najmniejszego problemu. Przez 2 miesiące. Problemem tej instytucji są jej procesy ktore powinny usprawniać zarówno działanie komunikacyjne jak papierowe .Sa można… Czytaj więcej »

byłyjużklient
Gość
byłyjużklient

ten bank to pomyłka, robiłem przelew międzynarodowy walutowy dziś mija siódmy dzień roboczy i pieniądze nie dotarły ( informacja potwierdzona ) gdy postanowiłem interweniować w oddziale banku i pokazałem potwierdzenie kodu SWIFT jaki dostałem od ING nikt nie wiedział co to jest za dokument i co on oznacza mało tego nikt nie wie gdzie są moje pieniądze i jeszcze karzą płacić 30 EURO za złożenie reklamacji TRAGEDIA !!!!!!!!!!!
ODRADZAM !!!!!!!!!!! IDĘ DO PKO BP

Ursula
Gość
Ursula

estem zbulwersowana obsługą i całum podejściem do klienta. Zdarzyla się nie z mojej winy- tylko terminal funkcjonował z problemi- podwójna zaplata za zakupy w supermarkecie. Wyobrażcie sobie, ze bank ma na zwrócenie zablokowanych środków 14 dni. W tym czasie dzial reklamacji udaje, ze coś robi a jest to głownie informowanie klienta, ze nic sie nie da zrobić. A toz kolei powoduje, że usuwają zgłoszenie rekalmacyjne z systemu ( jako załatwione) i nic już dalej nie robią.MOje peieniadze leża u nich na koncie i ja nie mogę naliczyc im żadnej prowizji ( a kwota była znaczna). Stracilam co najmniej 4 godziny… Czytaj więcej »

lwica
Gość
lwica

jasne, że mam konto z lwem!! nie od parady ten sam znak zodiaku ;))) ten bank ma wszystko czego oczekuje – konto za ktore nie place, swietne promocje typu kasa za polecenia, pozyczke w razie jak zabraknie mi kasy do wyplaty. no po prostu ideal. wszystkie lwy – korzystajcie!!

ing
Gość
ing

Nie polecam tego banku, same problemy od początku do końca bo już w nim nie jestem. Nie czytajcie tych pozytywnych komentarzy bo to ściema banku, który sam je zamieszcza

Gniewosz
Gość
Gniewosz

Bank bardzo pozytywny,bezpłatny jeśli się korzysta z internetu.W oddziale w Sieradzu obsługa bardzo kompetentna i uprzejma.

Anka
Gość
Anka

Załatwienie reklamacji w tym banku graniczy z cudem,zamykają reklamacje bez poinformowania o tym klienta , prożba o przeliczenie PIT-u a bank na to proszę przeczekac może urząd skarbowy się nie połapie… TRAGEDIA!!!!! czekam już 3 miesiąc i ciągle jakiegoś dokumentu im brakuje a czas ucieka…

Paweł
Gość
Paweł

Ing to złodzieje i oszusci!!! Podczas używania ich karty bankomat dwa razy nie wypłacił mi pieniedzy, straciłem ok tysiąca złotych ponieważ "bank nie odpowiada za transakcje kartą w obcych bankomatach…" Call centre to kpina, maile to samo – moją sprawę rozpatrywało 21 przypadkowych specjalistów – uwaga na parabanki!!!
Pani w oddziale w Sieradzu na pytanie o leasing odpowiedziała: "nie wiem ale spytam kolezanki z Łodzi…" Zal.pl

iga
Gość
iga

Wiecznie cos nie działa byle tylko obracac nie swoimi pieniędzmi

Lew bez konta
Gość
Lew bez konta

Całkowicie się zgadzam z wpisem p.Ady i p.Pawła. Ten bank to porażka.

Oszukany przez ING
Gość
Oszukany przez ING

Najgorszy bank na rynku. Oszuści i złodzieje.

marysia
Gość
marysia

RPP ostatnio nie cięła stóp procentowych,a ing obniżyło oprocentowanie tylko tego konta o 0,15pp.Gratulacje za głupotę i brak szacunku do klientów premium!!!!

Piotr^^
Gość
Piotr^^

wyłudzają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez podmioty ing a potem nekają o 3 filar

marron5230
Gość
marron5230

Uwaga na ten bank
Mam firmę i US z ZUSem zrobiły mi zajęcie u nich na 100 tys PLN o którym mnie nie poinformowali.
Potem przez osiem miesięcy wszystkie środki ponad ustawowe 12 tysięcy przelewali sobie na „konto techniczne” …
Bo niby nie wiedzieli komu musza najpierw zapłacić :-/
Odradzam

Toddy
Gość
Toddy

Nie wiem co sie dla nich liczy,ale na pewno nie ludzie. Doradcy na krytycznie niskim poziomie wiedzowym,ciagle gdzies dzwonia,przerkierowuja. Wezwany manager byl rownie niedoswiadczony. Nowe aplikacje to pomylka i kompletnie bezuzyteczne narzedzia, zrobienie przelewu to meka, zreszta innych rzeczy tez. Ruch z bankomatami rownie slaby jak sam Bank. W oddziale zeby coz zalatwic trzeba najpierw 40-krotnie odmowic doradcy checi zakupu innego produktu(natarczywosc). Szkoda,bo kiedys byl dobry bank.

Remiq
Gość
Remiq

Mak rachunki w ING od ok. 4 lat. Bank może i nie najgorszy, z tym że ostatnio niektóre jego oddziały zaczęły przypominać kiepskie kawiarnie… gdy mam ochotę napić się dobrej kawy to idę do kawiarni, a nie do banku. Gdy mam do załatwienia coś z finansów to idę do banku, nie do kawiarni. A w ING zafundowali sobie kawiarnie i super nowoczesny wystrój, a klienta na dobrą sprawę mają gdzieś.Niby grzecznie ale nie za bardzo mają ochotę rozwiązywać jakiekolwiek problemy. Najchętniej wcisnęli by jakiś kredycik i załatwione. Do tego interfejs bankowości internetowej przypominający gierkę dla 5-cio latków…

Robert Szymczak
Gość
Robert Szymczak

Uważam ING za największego oszusta bankowego na polskim ryku – jako kilkuletni klient mogę coś o tym powiedzieć.
ZŁODZIEJE!!!!!

internauta
Gość
internauta

Potwierdzam, pracownicy wciskają kit tak jak w innych bankach np. eurobank, miałem tak konto 2 lata temu i lokatę, miałem trudności z wypłatą pieniędzy po skończonym terminie, chodziło o konto techniczne twierdzili że muszę jeszcze poczekać a pieniądze będą na koncie technicznym, po wielu trudach udało mi się odzyskać pieniądze z ING ale czas jakiś upłynął a bank bezprocentowo obracał moimi środkami, zrezygnowałem z tego banku.

wotek
Gość
wotek

witam dział restrukturyzacji ing po 20 latach prowadzonej działalności cofa z dnia na dzień linię kredytową za którą pobrał prowizję trzy miesiące wcześniej
kondycja firmy b. dobra na pytanie dlaczego odp. tel nie bo nie
nie polecam

Mikołaj
Gość
Mikołaj

Ostatnio proponowana wersja interfejsu to dramat. Popieram przedmówców w całości co do wersji on-line i obsługi w kiepskiej ,,kawiarence,,
fatalny wystrój. W całym banku tylko Kondrat trzyma poziom, reszta się systematycznie stacza, a było tak miło. Zwolnijcie odpowiedzialnych za te porażki zanim spiepszą…, zresztą nie ma już co spiepszyć.

Matik24
Gość
Matik24

Bank ING był naprawdę spoko, ufałem temu bankowi, lecz gdy mnie okradli to zmieniłem zdanie, 158 znikło całkiem tajemniczo zniknęło z mojego konta.Takiej kwoty nie można przeoczyć no ludzie.

jb
Gość
jb

nie polecam banku ze względu na jakość obsługi. Wnioskowałem o kredyt firmowy w oddziale przy ul. Grójeckiej 32 u doradczyni, którą polecił mi znajomy. Niestety doradczyni ta poszła na urlop i moją sprawą zajęła się inna pani, która kompletnie nie znała oferty banku i sprawiała wrażenie osoby niekompetentnej. Mój wniosek był rozpatrywany ok dwóch tygodni, przy czym sam musiałem zadbać o informacje odnośnie tego, co się z moim wnioskiem dzieje. Gdyby nie Pani Monika, w ogóle nie zwróciłbym uwagi na ofertę banku, dziwi mnie jednak fakt, czemu bank nie zadba o odpowiednie przeszkolenie reszty personelu i czemu pracownicy banku mają… Czytaj więcej »

JA - oszukany
Gość
JA - oszukany

Witam, Mam wiele lat biznes konto ( konto firmowe) w tym banku i zdarzyła się rzecz niebywała. Mój pracownik zostawił samochód firmowy na parkingu i zapłacił za godzinę postoju tym czasem zeszło się 1 godzina 30 min i Urząd Miejski nałożył mandat 50 zł ( ale o tym dowiedziałem się niedawno, bo nie było mandatu za wycieraczką, ani nie przyszło z Urzędu pismo o tym mandacie. Z Urzędu wysłano pismo do mojego ING BANK ZAWIADOMIENIE O ZAJĘCIU WIERZYTELNOŚCI na kwotę 67,20zł ( rozumiem że trzeba płacić za błędy i nieprawidłowości), ale teraz dobiero przekonałem się o ZŁODZIEJSKIM PODEJŚCIU BANKU !!!!!!!!!!!!!… Czytaj więcej »

Oszukany !
Gość
Oszukany !

Witam, Nigdy w życiu nie polecę tego banku nikomu !!!! Mam wiele lat biznes konto ( konto firmowe) w tym banku i zdarzyła się rzecz niebywała. Mój pracownik zostawił samochód firmowy na parkingu i zapłacił za godzinę postoju tym czasem zeszło się 1 godzina 30 min i Urząd Miejski nałożył mandat 50 zł ( ale o tym dowiedziałem się niedawno, bo nie było mandatu za wycieraczką, ani nie przyszło z Urzędu pismo o tym mandacie. Z Urzędu wysłano pismo do mojego ING BANK ZAWIADOMIENIE O ZAJĘCIU WIERZYTELNOŚCI na kwotę 67,20zł ( rozumiem że trzeba płacić za błędy i nieprawidłowości), ale… Czytaj więcej »

ali
Gość
ali

Bank ing to taka sama mafia ja reszta złodziejskich banków

ja
Gość
ja

złodzieje 7 zł za prowadzenie konta ?