Logowanie Rejestracja
Informacje o twórcach

O nas

AerFinance Portal został wsparty przez Spółkę AerFinance Ventures, która jest Instytucją Otoczenia Biznesu. Realizuje projekt pod nazwą "Inicjowanie innowacyjnych przedsięwzięć gospodarczych B2B w sektorze IT", który korzysta z dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, 3 Oś priorytetowa: Kapitał dla innowacji; Działanie 3.1 - Inicjowanie działalności operacyjnej.

EU

Misja

W gąszczu zalewających nas ofert z rynku i coraz większej ilości powstających firm doradztwa finansowego, oferujących dla każdego potencjalnego klienta tzw. „garnitur szyty na miarę”, my postanowiliśmy stworzyć niezależne narzędzie – porównywarkę finansową, rzetelne źródło informacji, głęboko wierząc w to, że pozwoli ono każdemu użytkownikowi wybrać produkt najbardziej go interesujący i spełniający jego wszystkie oczekiwania. Dzięki zastosowaniu wielu rozwiązań informatycznych połączonych z dużym doświadczeniem merytorycznym w dziedzinie finansów, codzienna aktualizacja i analiza wszystkich dostępnych promocji bankowych, daje Państwu gwarancję wiarygodności i niezależności przedstawianych ofert.

O nas

Sfera-Finansow.pl to zespół młodych, doświadczonych i ambitnych osób, pragnących w sposób bardzo przejrzysty i nie skorelowany żadnymi gratyfikacjami prowizyjnymi, przedstawić wszystkie wady i zalety poszczególnych produktów porównywanych na naszym portalu. Chcemy standaryzować zachowania pozwalające nam tworzyć najbardziej wiarygodną porównywarkę finansową w Polsce. Mając w swojej ofercie kilka tysięcy wariantów różnych produktów oferowanych na rynku finansowym jesteśmy niekwestionowanym liderem w zakresie porównywania ofert bankowych.
Kredyty
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.