Ikano Bank

Ikano Bank to szwedzka instytucja finansowa, która w swojej ofercie posiada proste i przejrzyste produkty finansowe. Marka działa obecnie w 14 krajach Europy i Azji. W Polsce z jej usług można skorzystać w sklepach sieci IKEA.

Kredyt IKEA

Kredyt IKEA to zobowiązanie w kwocie od 300 do 30 000 zł, które można podjąć na zakup wszystkich produktów i usług marki IKEA. Okres kredytowania takiego zobowiązania to 12, 18, 24, 30, 36 lub 48 miesięcy. Przy wnioskowaniu o tego typu kredyt należy przedstawić dokumenty o zatrudnieniu i uzyskiwanym wynagrodzeniu, odpowiednie dla swojego źródła dochodu:

  • Zatrudnieni na umowę o pracę
  • Emeryci i renciści
  • Marynarze
  • Zatrudnieni na umowę zlecenie/o dzieło/kontrakt
  • Prowadzący działalność gospodarczą
  • Rolnicy

Wszelkie dokumenty, które należy przedstawić przy podejmowaniu kredytu gotówkowego, wymienione są na stronie internetowej banku. Warto dodać, że przy zawieraniu kredytu IKEA można wykupić dodatkowe ubezpieczenie, które zapewnia spokój ducha i pomoc w spłacie zadłużenia w przypadku choroby, inwalidztwa lub śmierci.

Zapytaj o kredyt w Ikano Banku

Karta kredytowa

Karta kredytowa IKEA Family umożliwia dokonywanie płatności tradycyjnych i zbliżeniowych w kraju, za granicą oraz przez internet. Zapewnia 55 dni okresu bezodsetkowego oraz dostęp do indywidualnego konta użytkownika poprzez serwis internetowy. Ponadto karta kredytowa IKEA umożliwia także wyrobienie dodatkowego egzemplarza „plastiku” dla wybranej przez siebie osoby i zapewnia wiele dodatkowych bonusów, m.in. niższe ceny na produkty w sklepach IKEA, rodzinny obiad za 1 zł czy specjalny prezent za zakupy.

Przykładowe RRSO karty kredytowej w Ikano Banku

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 10,47%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 3 700 zł, całkowita kwota do zapłaty: 3 903,47 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu: 203,47 zł (w tym: opłata za wydanie karty 0 zł, odsetki 203,47 zł, ubezpieczenie 0 zł, usługi dodatkowe 0 zł), przy założeniu, że przy użyciu Karty Kredytowej IKEA FAMILY dokonano od razu jednej operacji bezgotówkowej w wysokości 3 700 zł, czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy, a spłata została dokonana w 12 równych ratach miesięcznych w wysokości 325,29 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 05.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Energia Słoneczna

Marka oferuje również specjalny kredyt w wysokości od 3000 zł na zakup instalacji fotowoltaicznych. Klient, który chce podjąć tego typu zobowiązanie, ma do wyboru produkt z oprocentowaniem stałym lub zmiennym. Okres kredytowania wynosi do 5 lat dla kredytu z oprocentowaniem stałym oraz do 15 lat dla kredytu z oprocentowaniem zmiennym.

Ikano Bank logowanie

Aby zalogować się do swojego konta, musisz wejść na stronę www Ikano Banku i kliknąć przycisk „Serwis internetowy”. Zostaniesz przeniesiony do specjalnego formularza, w którym powinieneś wpisać swoje dane, m.in. nazwę użytkownika i hasło.

Ikano Bank Kontakt

Strona www: bank.ikano/pl/

Nr tel. 22 43 15 600, 801 802 805

Adresy e-mail:

Kredyt IKEA: obsluga.klienta@ikano.pl

Kredyt GEO Solar: energia.sloneczna@ikano.pl

Karta Kredytowa: karty.kredytowe@ikano.pl

Adres:

ul. Postępu 14
02-676 Warszawa

o Ikano Banku

Ikano Bank to instytucja, która powstała ponad 30 lat temu w Szwecji. Na początku marka stanowiła część firmy IKEA, która stworzyła popularną na całym świecie sieć sklepów meblowych. Obecnie Ikano stanowi niezależną grupę firm, zebraną pod wspólnym szyldem Kamprad. Marka działa w 14 krajach Europy i Azji. Na polskim rynku Grupa Ikano obecna jest już od 2010 r., a od 2011 r. jest także członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Ikano Bank Opinie

Poniżej możesz zapoznać się z opiniami naszych czytelników na temat usług Ikano Banku. Ty również możesz podzielić się z nami swoją opinią, jeśli miałeś już jakieś doświadczenia z tym bankiem. Twój komentarz może przydać się innym czytelnikom, którzy rozważają skorzystanie z usług tej instytucji. Nie zwlekaj!1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
1 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
1 Autorzy ostatnich komentarzy
Magda Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Magda
Gość
Magda

ikano, ikea, czy iko 🙂 kto to już zliczy. generalnie mnie się podoba 🙂