Horum Bank

Horum Bank to nowy bank, który w ciągu najbliższego roku ma rozpocząć swoją działalność na polskim rynku. Instytucja zaledwie w kilka miesięcy zebrała ponad 120 milionów euro na uruchomienie swoich usług oraz dalszy rozwój.

Usługi Horum Banku będą przeznaczone przede wszystkim dla małego i średniego biznesu. Instytucja ma stawiać ogromny nacisk na ścisłe dopasowane swojej oferty do specyfiki poszczególnych rynków, a także na dostosowanie oferowanych usług do upodobań klientów.

Horum Bank wspomogą w tym zaawansowane rozwiązania technologiczne. Instytucja zamierza bowiem obsługiwać klientów z wykorzystaniem inżynierii poznawczej. Z informacji podanych przez Puls Biznesu wynika, że bank jeszcze w tym roku wybierze dostawcę systemu IT i rozpocznie pierwsze testy swojej platformy.

oferta Horum Bank

Docelowym klientem Horum Banku będą firmy z sektora MŚP. Bank zamierza obsługiwać również ich menadżerów i właścicieli, czyli osoby o ponadprzeciętnych dochodach. W przyszłości chce rozszerzyć swoją działalność również na pozostałych klientów.

Zapytaj o kredyt w Horum Banku

Horum Bank kontakt

Nazwa: Horum Bank

Strona WWW: www.horumgroup.eu

Historia:

Horum Bank to pierwszy bank, który powstanie na polskim rynku od niemal 10 lat. Za jego rozwojem stoi doświadczony menadżer i były wiceprezes PKO BP, Jacek Obłękowski. Przyświeca mu koncepcja założenia polskiego banku opartego na technologii blockchain.

Nowy bank ma bardzo ambitne plany. Chce rozpocząć swoją działalność w co najmniej kilku europejskich krajach. W tej chwili buduje swoje główne centrum operacyjne w Warszawie, instytucja stara się również o licencję na Litwie. Na razie nie wiadomo jeszcze, na którym rynku Horum Bank uruchomi swoje usługi w pierwszej kolejności.

W ciągu ostatnich tygodni Horum Bank znalazł pierwszych inwestorów i pozyskał środki na rozwój swojej działalności. W przedsięwzięciu ulokowano ponad 120 milionów euro. Na tyle właśnie opiewają umowy zawarte z dziesięcioma inwestorami, którzy w tej chwili pragną zachować anonimowość.

opinie o Horum Banku

W tej chwili Horum Bank nie rozpoczął jeszcze swojej działalności, dlatego nie znajdziesz tu jeszcze żadnych opinii na jego temat. Pojawią się, jak tylko instytucja udostępni swoje usługi polskim konsumentom. Prosimy o cierpliwość!Dodaj komentarz

avatar
  Powiadomienia o komentarzach  
Powiadom o