Home Kredyt

HomeKredyt oferta

HomeKredyt.pl to wirtualna platforma, która umożliwia szybkie i łatwe podjęcie pożyczki pozabankowej przez internet i telefon. Po złożeniu wniosku oraz pozytywnej weryfikacji przez potencjalnego pożyczkodawcę, klient otrzymuje ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.

Jakie jest RRSO w HomeKredyt?

Reprezentatywny przykład: Całkowita kwota pożyczki: 3800 zł; Czas obowiązywania umowy: 24 miesiące; Miesięczna rata: 324 zł; Całkowita kwota do zapłaty: 7786 zł; Całkowity koszt pożyczki: 3986 zł (w tym opłata przygotowawcza: 50 zł, opłata prowizyjna: 3180 zł, kwota odsetek: 756 zł); Stopa oprocentowania: 10% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: 119.26%

Kalkulator pożyczki HomeKredyt

Na jakich warunkach pożycza HomeKredyt?

HomeKredyt to platforma, która zapewnia konsumentom dostęp do różnorodnych ofert pożyczkowych. Warunki, które należy spełnić, by otrzymać poszczególne zobowiązanie, zależą od wybranego pożyczkodawcy.

Jak spłacić pożyczkę w HomeKredyt?

Wszelkie informacje niezbędne do spłaty pożyczki (w tym nr konta do spłaty HomeKredyt), zawarte są w umowie, którą klient otrzymuje w momencie podejmowania zobowiązania.

Opinie o HomeKredyt

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek HomeKredyt. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

Dane rejestrowe HomeKredyt i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Centralna Platforma Finansowa sp. z o. o.
Siedziba firmy: ul. Wybickiego 13c, 81-842 Sopot
WWW: homekredyt.pl
Telefon kontaktowy: 79 55 71 300
KRS: 0000337417


Dodaj komentarz

avatar
  Powiadomienia o komentarzach  
Powiadom o