GBS Bank

o GBS Banku

Dążymy do efektywności, gwarantującej ciągły rozwój i bezpieczeństwo Banku. Naszym celem jest umocnienie pozycji w pierwszej dziesiątce największych banków spółdzielczych w Polsce.Chcemy być bankiem polecanym przez zadowolonych klientów, usatysfakcjonowanych członków zmotywowanych pracowników.

Klientów traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani, realizując zawsze najwyższą jakość i sprawność operacyjną, oferując proste i nowoczesne rozwiązania oraz indywidualne podejście.

 

Zapytaj o kredyt w GBS Banku

 

Historia: Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku

(GBS Bank) szczyci się mianem banku blisko związanego z ludźmi, którzy żyją i pracują na terenie województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego. GBS Bank na przestrzeni lat swojej nieprzerwanej działalności, mocno zakorzenił się w tym regionie. W 1947r. grupa pionierów-osadników wystąpiła z inicjatywą utworzenia w Barlinku instytucji oszczędnościowo-pożyczkowej. Z początkiem 1954r. zarejestrowano zgłoszenie na prowadzenie punktu kasowego w Pełczycach, który wraz z rozwojem działalności banku przekształcony został w filię, a następnie został pierwszym oddziałem GBS Banku.

W latach 60-tych XX wieku GBS Bank borykał się z problemami lokalowymi. W jednym z 2 pomieszczeń znajdował się duży stół, zwany przez pracowników oraz klientów „stołem pingpongowym”. W 1975r. dzięki konsekwencji i uporowi ówczesnego Prezesa Zarządu Jana Czajki wybudowana została obecna siedziba centrali budynku w Barlinku. W 1980r. w piwnicach budynku banku, otwarto skarbiec i wrzutnię nocną, które były niezbędne z uwagi na jego dynamiczny rozwój i kasową obsługę wszystkich instytucji posiadających swoją siedzibę w Barlinku.

W 1989r. GBS Bank obchodził jubileusz 42-lecia działalności. 17 grudnia 1993 roku funkcje Prezesa Zarządu objął Zbigniew Wielgosz.

Druga połowa lat 90-tych stała pod znakiem dynamicznego rozwoju sieci placówek banku. Od 1995 do 2000 roku GBS Bank zrealizował połączenia z 4 bankami spółdzielczymi i uruchomił 8 placówek. 24 czerwca 2009 r. parafowano umowę zrzeszenia pomiędzy GBS Bankiem, a Bankiem Polskiej Spółdzielczości S.A. w Warszawie. 28 lipca 2011r. Bank zadebiutował na Rynku Obligacji Catalyst Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

GBS Bank logowanie

Aby zalogować się do swojego konta w GBS Banku, należy wejść na jego stronę internetową i kliknąć zielony przycisk zaloguj się. Następnie w odpowiedniej rubryce należy wpisać swój login. W ramach postanowień dyrektywy PSD2, do logowania w GBS Banku jest niezbędne również wpisanie hasła maskującego pozyskanego przy pomocy SMS-a lub tokena.

GBS Bank kontakt

Nazwa: GBS Bank

Data ustanowienia: 1947-06-26

Strona WWW: www.gbsbank.pl/pl/

Adres: ul. Strzelecka 2,
74–320 Barlinek

GBS Bank opinie

Poniżej możesz zapoznać się z opiniami naszych czytelników na temat GBS Banku. Wielu z nich wypowiada się bardzo negatywnie o jego działalności i proponowanych produktach. GBS Bank chwalą jednak stali klienci. Może chciałbyś podzielić się z nami swoją opinią na temat tej instytucji?11
Dodaj komentarz

avatar
11 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
0 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
0 Autorzy ostatnich komentarzy
barbutomarianszymekkarolprzemo Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
zygil
Gość
zygil

Z daleka od tego banku. Motto baku : złowić klienta, łatwo dać kredyt ( omijając szczegółowe badania wymagane w innych bankach) . Potem "łamać " przepisy prawne, stosować w umowach niedozwolone klauzule umowne . Gdy jest problem ze spłatą- żadnych negocjacji, BTE i komornik. Nie polecam tego banku. Lepiej od początku wiedzieć co jest w umowach. Łatwość pozyskania kredytu jest po prostu
podejrzana. Kto dokładnie ma czas na czytanie umów, sprawdzanie co jest w klauzulach niedozwolonych. Łatwo stracić wszystko po kontaktach z tym bankiem.
Niestety, by walczyc o swoje nalezy iść na długą, kosztowną drogę sądową.

kamcia
Gość
kamcia

Serdecznie polecam:)

konto
Gość
konto

Przereklamowany bank. Klauzule niedozwolone- można sprawdzić w rejestrze klauzul.Stosowane były w każdej umowie.Umowy bardzo jednostronne- jak się w nie wczytać. Nie polecam!!!Doświadczyłem sam, na sobie.Tylko reklama.

konto1
Gość
konto1

Polecam, każdemu zdarza się wtopa. Jestem ich Klientem prawie 15 lat, nie narzekam.

podbiał
Gość
podbiał

Do czasu! Jestem ich klientem od 17 lat. I jest to bank \" zazdrosny\". Bank, lokalny, który w razie trudności klienta nie potrafi myśleć dalekowzrocznie tylko próbuje go od razu utopić. Zabiera mu wszystko, zastrasza, wykorzystuje swą przewagę wizerunkową, prawną. A klauzule niedoawolone stosuje wciąż. A napewo stosował w 2012 roku .Nie polecam!

jan
Gość
jan

Dziwny to bank starając się o kredyt obrotowy wymagał kilkudziesięciu dokumentów, doradca miał problem z wyjaśnieniem większości, po złożeniu wniosku i opłaceniu zamilkł na ponad miesiąc. Potem stwierdził, że kredytu nie dostaniemy ale kasę skasował. profesjonalizm obsługi "0", bank zdecydowanie gorszy w tym zakresie od MC Banków i banków korporacyjnych. Indywidualne podejście chyba tylko do wyciągnięcia kasy od klienta.

przemo
Gość
przemo

co prawda juz sie wyprowadzilem z barlinka, ale konto w gbs zostalo i bardzo dobrze – bankowosc internetowa na wysokim poziomie,na oplaty do konta nie narzekam, tez pozyczki moga udzielic w razie jakby zabraklo mi pieniedzy. szkoda ze popularny tylko lokalnie bo ten bank to powinien byc nasz towar eksportowy na cala Polske!!

karol
Gość
karol

Pośpieszne egzekucje. zastraszanie i brak negocjacji Tyle o tym banku. Nie polecam

szymek
Gość
szymek

Sejm uchwalił ustawę o zniknięciu bankowego tytułu egzekucyjnego . Cóż GBS Barlinek zrobi by wyegzekwować nietrafione kredyty .Przecież negocjowanie spłat to nie w stylu tego banku. Restrukturyzacja kredytu – nie ten bank. Odradzam.

marian
Gość
marian

Jak się czują zarządzający tym bankiem po decyzji trybunału na temat BTE. Tak bardzo bronili dostępu do tytułów. Były z błędami… Tyle osób egzekwowali z błędami…

barbuto
Gość
barbuto

jestem klientem od 7 lat, mieszkam w okolicach Barlinka, dla mnie nie było innego wyboru, rodzice też mieli tam konta, super obsługa, w porządku bank, tyle powiem i polski kapitał