FM Bank

FM Bank został przejęty przez Nest Bank >>>> Przejdź do Nest Banku <<<<

o FM Banku

FM Bank S.A. otrzymał licencję KNF na rozpoczęcie działalności operacyjnej. Od marca br. będzie oferował pełen pakiet produktów bankowych, w tym: atrakcyjnie oprocentowane rachunki bieżące, rachunki walutowe, prestiżowe karty kredytowe, rozbudowaną ofertę kredytową i depozytową oraz gwarancje bankowe. Dopełnieniem oferty będzie indywidualne doradztwo i obsługa przez dedykowanych pracowników banku oraz pakiet usług assistance.

Głównym założeniem, którym kierowali się eksperci FM Banku przy konstruowaniu ostatecznej propozycji dla klientów, było zapewnienie łatwego dostępu do finansowania i zagwarantowanie niskich kosztów prowadzenia rachunków. Jest to zgodne z wynikami badania preferencji potencjalnych klientów, jakie FM Bank przeprowadził na grupie ponad 2000 przedsiębiorców z sektora mikro i małych firm.

Usługi kredytowe FM Banku

Usługi kredytowe będą dostępne wyłącznie dla sektora mikro i małych firm. Z oferty depozytowej będzie natomiast mógł skorzystać każdy klient rynku bankowego.

Na sieć dystrybucji produktów FM Banku, w dniu rozpoczęcia działalności, będzie składać się 60 placówek w 44 miastach Polski, mobilni doradcy finansowi, platforma internetowa, call center oraz pośrednicy finansowi.

Nowością na rynku jest system weryfikacji kredytowej stworzony z myślą o ułatwieniu mikro i małym firmom dostępu do środków finansowych. Jest to autorski pomysł FM Banku, który opiera się na własnym scoringu, weryfikacji biznes planu przez bankowego doradcę oraz wizycie w siedzibie klienta. Uproszczona procedura pozwala na wydanie wstępnej decyzji kredytowej w ciągu kilku minut.

W FM Banku dostępnych jest 5 rodzajów kredytów, każdy przygotowany z myślą o innych potrzebach mikro i małych firm: FM Biznes Kredyt (i jego wariant FM Kredyt Partnerski – dla stałych klientów) na finansowanie bieżącej działalności gospodarczej, FM Kredyt Promocyjny na refinansowanie pożyczki w Funduszu Mikro, FM Kredyt Odnawialny w firmowym rachunku bieżącym, a także FM Kredyt Inwestycyjny na zwiększanie majątku i rozwój firmy.

Oferta depozytowa FM Banku

Oferta depozytowa FM Banku będzie obejmować szeroki wybór lokat dostępnych na 7 i 14 dni oraz 1, 3, 6, 12 lub 24 miesiące. Od wyboru klienta będzie zależała także waluta, w której będą pomnażane jego oszczędności. Do dyspozycji są lokaty w złotych oraz walutowe – w euro, dolarach i funtach brytyjskich. Lokaty będzie można zakładać również przez internet. Zgodnie z przyjętą strategią bank zapowiada, że będzie dbał o to, aby oprocentowanie jego depozytów było zawsze w rynkowej czołówce.

FM Bank kontakt

Strona WWW: www.fmbank.pl

ul. Solec 38
00-394 Warszawa

tel. 022 568 35 00

Historia FM Banku

23 lutego 2010 – Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na rozpoczęcie działalności operacyjnej przez FM Bank.

14 października 2009 – Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na powołanie Henryka Pietraszkiewicza na stanowisko prezesa zarządu FM Banku. Drugim członkiem zarządu powołanym na mocy decyzji KNF jest wiceprezes zarządu ds. ryzyka, Stefan Świątkowski.

31 lipca 2009 – Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na utworzenie FM Banku.

FM Bank powstał na bazie doświadczeń Funduszu Mikro, instytucji założonej w 1994 roku przez Polsko-Amerykański Fundusz Przedsiębiorczości. Celem Funduszu było wspieranie rozwoju małych przedsiębiorców.

FM Bank Opinie

Poniżej możesz zapoznać się z opiniami na temat działalności FM Banku. Niestety wielu naszych czytelników miało sporo zastrzeżeń do produktów proponowanych przez ten bank i zdecydowanie je odradzało. Być może sam miałeś jakieś doświadczenia z FM Bankiem? Opowiedz nam o tym!14
Dodaj komentarz

avatar
14 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
0 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
0 Autorzy ostatnich komentarzy
angelikagabrys5@gmail.comOdradzamPOMNiezadowolonaWkurzony klient Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Majka
Gość
Majka

Brak wglądu internetowego do lokaty.

Były Klient
Gość
Były Klient

Ostrzegam przed FM Bank na bazie 2-letniego korzystania z ich usług. Kredyt na zawyżony % w stosunku do innych, zamaskowane zapisy w umowie małym druczkiem, obowiązkowe ubezpieczenie w szokującej wysokości doliczone do kredytu (o czym nie informują wcześniej). Po 18 miesiącach spłacania w wyniku opóźnienia wpłaty kolejnej raty od razu wysyłają grubo płatne monity + wizyta w firmie i w domu windykatora terenowego + tel. z centrali z groźbą wypowiedzenia umowy. Odnośnie rachunku bieżącego to fatalne godziny przyjmowania przelewu do realizacji w tym samym dniu przez internet, co ma nieraz znaczenie kiedy trzeba nadać przelew popołudniu. I inne problemy. Podsumowując… Czytaj więcej »

JOLA
Gość
JOLA

Jestem klientem BANKU ,już 3 lata,posiadam konto firmowe i kredyt.Dla mnie super bank , obsługa konta ,jak i kredytu,profesjonalna i rzeczowa.Oddział w RADOMIU z miłą i fachową kadrą pracowniczą.
POZDRAWIAM.

piotr
Gość
piotr

Nie polecam tego para banku bo do banku to jeszcze im daleko jak bym miał ocenić to jednym słowem to było by to złodzieje

piotr
Gość
piotr

nie spojrzałem na ocenę oczywiście że negatyw nigdy neutralny jeszcze raz nigdy nie podpisujcie umowy ztymi złodziejami.

Anna
Gość
Anna

Nie można listownie rozwiązać umowy o prowadzenie rachunku bankowego,Otwarte darmowe konto do obsługi kredytu zostało bez zgody i podpisu klienta obciążone opłatami

Bartosz
Gość
Bartosz

BYLE Z DALEKA OD TYCH AMATORÓW!

waldek
Gość
waldek

Żeby zlikwidować lokatę trzeba dzwonić. Oj dodzwonić się trudno. Wszystkie pieniądze z oprocentowania lokaty wywaliłem w telefony. I ta oschła i niemiła dla klienta obsługa. Nie polecam.

MikaRoxi
Gość
MikaRoxi

Ich program partnerski
pbpfinanse.pl
to jedna wielka ściema.
Mimo spełnienia warunków brak prowizji za polecanie.
Zero kontaktu, zero odpowiedzi na reklamacje.

Wkurzony klient
Gość
Wkurzony klient

Niech Wam nawet do głowy nie przyjdzie brać jakikolwiek kredyt w tym banku. Przelewy księgują po 3 tygodnie, twierdzą, że nie ma wpłaty.Naliczają jakieś dodatkowe odsetki, które pobierają z wpłacanych rat. Po spłaceniu kredytu, mimo pisma z prosbą o potwierdzenie zamknięcia nie reagują. Czytając opinie innych klientów tego banku (i to na kilku różnych stronach) znalazłam TYLKO dwie opinie pozytywne. Czy to nie dziwne? Może dyrekcja sprawdziłaby, jak pracują ludzie tam zatrudnieni i jak traktują klientów. Chyba, że jest to celowe!!!

Niezadowolona
Gość
Niezadowolona

mam kredyt w tym banku. niestety raty kredytu jestem w stanie płacic lub dwa po terminie – w tym czasie windykacja wydzwania, straszy i wysyla pracownika banku, za którego wizyte oczywiscie nalezy zaplacic.
gdyby bylo mnie stac na szybka splate zrobiłabym to lecz odsetki strasznie podwyzszyły mi rate i nie jestem tego w stanie zrobic. Orientowalam sie w innych bankach przy kwocie kredytu jaka otrzymałam to płaciłabym ok 950 zł a tam płacę 1850,00 I WSZYSTKO NA TEMAT. U N I K A J C I E I C H

POM
Gość
POM

NIE MA GORSZEGO BANKU CIĄGŁE TELEFONY DO DOMU DO PRACY ZA KRÓTKIE SPÓZNIENIE BARDZO BARDZO WYSOKIE KOSZTY KREDYTU NIE POLECAM UNIKAJCIE JAK NAJDALEJ

Odradzam
Gość
Odradzam

Omijajcie szerokim łukiem ten para Bank. To co oni robią to przechodzi ludzkie pojęcie. Jak się spóźnisz z ratą to będą cie na każdym kroku nękać i doliczać bardzo duże opłaty za wszystkie pisma, telefony, smsy, wysyłają swoich ludzi na tzw. wizytację, oczywiscie sie płaci za to. Chory Bank. Nie polecam!

angelikagabrys5@gmail.com
Gość
angelikagabrys5@gmail.com

proszę wszystkie osoby które oszukał FM BANK O KONTAKT PILNY KONTAKT poszukujemy dużo osób oszukanych by zrobić z bankiem porządek będzie składany pozew zbiorowy do osób najwyższych email: angelikagabrys5@gmail.com