Filarum

Filarum oferta

Filarum oferuje pożyczki krótkoterminowe w kwocie od 100 do 5000 zł na okres od 1 do 30 dni. Aby otrzymać pożyczkę, należy wypełnić krótki wniosek na stronie internetowej pożyczkodawcy i przelać na konto marki 1 grosz w ramach weryfikacji rachunku bankowego.

Warunki pierwszej pożyczki w Filarum

Marka przygotowała dla swoich nowych klientów promocję w postaci darmowej pierwszej pożyczki. Rozpoczynając swoją przygodę z Filarum możesz wnioskować o zobowiązanie w maksymalnej wysokości 1000 zł.

Jakie jest RRSO w Filarum?

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, okres obowiązywania umowy – 30 dni, stała stopa oprocentowania 0% w skali roku, całkowity koszt pożyczki 0 zł, całkowita kwota do zapłaty 1000 zł (stan na dzień 02.01.2019). Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskującego.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: całkowita kwota pożyczki 2000 zł, okres obowiązywania umowy – 30 dni, stała stopa oprocentowania 10% w skali roku, całkowity koszt pożyczki 562,16 (w tym odsetki kapitałowe 16,44 zł, prowizja 545,72), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1936,3%, całkowita kwota do zapłaty 2562,16 zł (stan na dzień 02.01.2019). Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskującego.

Filarum logowanie

„Jak się zalogować do Filarum”? To pytanie bardzo często zadają osoby, które w przeszłości podejmowały już zobowiązania tej marki i chciałyby z nich skorzystać po raz kolejny. W tym celu wystarczy wpisać swoje dane w formularzu Filarum logowanie, który znajduje się w prawym górnym rogu witryny.

Kalkulator pożyczki Filarum

Na jakich warunkach pożycza Filarum

Żeby otrzymać pożyczkę w Filarum, należy spełniać poniższe warunki:

  • być w wieku od 20 do 76 lat
  • być obywatelem Polski
  • posiadać adres zamieszkania i zameldowania na terytorium Polski
  • mieć aktywny numer telefonu
  • posiadać konto w banku

Reklama Filarum

Jak spłacić pożyczkę w Filarum?

Filarum nr konta do spłaty znajdziesz na stronie internetowej pożyczkodawcy. Wszelkie dane potrzebne do przelewu dostępne są po zalogowaniu w Profilu Klienta. Marka wysyła te informacje także na adres e-mail pożyczkobiorcy.

Czy Filarum pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Filarum nie oferuje możliwości przedłużenia spłaty pożyczki.

Opinie o Filarum

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek Filarum. Marka cieszy się dobrą opinią wśród naszych czytelników. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

Dane rejestrowe Filarum i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Rapid Finance Polska Sp. z o.o.
Siedziba firmy: ul. Postępu 18A, 02-676 Warszawa
E-mail: info@filarum.pl
WWW: www.filarum.pl
Telefon kontaktowy: 222 66 80 80
Godziny pracy: Pn. – Nd. 08:00 – 22:00
NIP: 5252542660
REGON: 146381003
KRS: 0000439376


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
0 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
0 Autorzy ostatnich komentarzy
szisza Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
szisza
Gość
szisza

filarum mi pomoglo jak ptorzebowalam gotowki na juz. pralka odmowila mi posluszenstwa, woda sie lala, a ja nie mialam na hydraulika. co bylo zrobic, nie bede przeciez latac po rodzinie kombinowac i prosic sie w takiej sytuacji. po prostu wstukalam w google i znalazlam wlasnie ich. i nie moglam trafic lepiej, nie bylo zadnych problemow, a kasa szybciutko na koncie