Extraportfel

Extraportfel oferta

Extraportfel oferuje pożyczki krótkoterminowe w kwocie od 100 do aż 6000 zł. Takie zobowiązanie można podjąć na okres od 5 do 45 dni. Aby aplikować o pożyczkę, należy wypełnić wniosek kredytowy na stronie internetowej marki.

Warunki pierwszej pożyczki w Extraportfel

Marka oferuje darmową pierwszą pożyczkę w kwocie do 3000 zł na 45 dni. W ten sposób chce zachęcić nowych klientów do skorzystania ze swoich usług.

Jakie jest RRSO w Extraportfel?

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 1000 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie: 10%; opłata przygotowawcza 0%; prowizja 271,00 PLN; odsetki 8,20 PLN całkowita kwota do zapłaty 1279,21 PLN; RRSO 1900%.

Extraportfel logowanie

„Jak się zalogować do Extraportfel”? To pytanie bardzo często zadają konsumenci, którzy w przeszłości mieli do czynienia z marką i chcą skorzystać z jej usług po raz kolejny. Aby zalogować się do swojego konta, należy wejść na stronę internetową Extraportfel i wpisać swoje dane do logowania w okienku na górze witryny. Jeżeli jesteś nowym klientem marki i nigdy wcześniej nie rejestrowałeś się w serwisie, wybierz opcję „Extraportfel rejestracja„.

Kalkulator pożyczki Extraportfel

Na jakich warunkach pożycza Extraportfel?

O zobowiązanie te marki może ubiegać się każdy obywatel Polski w wieku od 21 do 75 lat, który przebywa na terenie kraju i legitymuje się dowodem osobistym.

Reklama Extraportfel

Jak spłacić pożyczkę w Extraportfel?

Aby spłacić pożyczkę w Extraportfel.pl należy dokonać przelewu na wybrany rachunek bankowy pożyczkodawcy. W tytule przelewu należy podać swój numer PESEL. Nr konta do spłaty pożyczki Extraportfel znajdziesz na stronie internetowej pożyczkodawcy w zakładce „Kontakt”.

Czy Extraportfel pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Marka nie oferuje usługi przedłużenia pożyczki, jednak również wyciąga pomocną dłoń dla klientów, którzy nie mogą spłacić swojego zobowiązania w terminie. Przygotowana została dla nich opcja refinansowania pożyczki, czyli spłaty dotychczasowego zadłużenia przy pomocy pożyczki marki współpracującej z Extraportfel. Można z niej skorzystać w Strefie Klienta po zalogowaniu się na konto.

Opinie o Extraportfel

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek Extraportfel. Marka jest chwalona przede wszystkim za wydłużony do 45 dni okres spłaty zobowiązania. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

Dane rejestrowe Extraportfel i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Creamfinance Poland Sp. z o.o.
Siedziba firmy: Al. Jerozolimskie 134, Warszawa 02-305
E-mail: info@extraportfel.pl
WWW: www.extraportfel.pl
Telefon kontaktowy: 22 388-66-66
Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 22:00
Sb. – Nd. 09:00 – 18:00


9
Dodaj komentarz

avatar
9 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
0 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
0 Autorzy ostatnich komentarzy
alalili35fajna_babkaKingaTimi Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
extrakt
Gość
extrakt

Pożyczyłam w extraportfel pieniądze. 500zł na 30 dni. Formalności trwały chwilkę potem potwierdzenie i wypłata gotówki.

aneta
Gość
aneta

wzielam pozyczke w extraportfelu bo jako baaaaaaaaardzo nieliczni daja na 45 dni, a akurat potrzebowalam kasy na ponad miesiac. w innej firmie musialabym dodatkowo placic za przedluzanie a oni od razu dali na tyle – bardzo mi sie to podoba ;-)) bede na pewno czesciej do nich zagladac

melaniaW
Gość
melaniaW

Extraportfel wybrałam z dwóch powodów – to pożyczki z myślą o kobietach, a więc teoretycznie powinni wiedzieć, czego potrzebuję ;)Po drugie, ze względu na długi okres spłaty. Te 45 dni jest naprawdę świetne, gdy ma się nieregularną wypłatę!

Ewelina
Gość
Ewelina

Akurat idealnie wpisałam się w ich profil klienta, potrzebowała akurat dodatkowych pieniędzy na zakupy na wesele koleżanki. Termin spłaty 45 dni jest moim zdaniem idealny, bo można to sobie podzielić na dwie wypłaty. Chociaż nie są najtańsi to polecam serdecznie, oferta jest naprawdę atrakcyjna.

Timi
Gość
Timi

co to opiniować? Pierwsza pożyczka za darmo – tylko brać! Tak trzymać extraportfel

Kinga
Gość
Kinga

o co chodzi z tym extraportfelem? Pożyczam pieniądze i muszę je oddać, nie widzę tutaj żadnych extrasów. Nawet, jeżeli pożyczka jest za darmo to i tak przecież muszę ją oddać. Gdyby miało być coś extra, to najlepiej byłoby, gdybym pożyczyła 1000 zł a mogła oddać na przykład 500 zł. To byłby dla mnie faktycznie extraportfel

fajna_babka
Gość
fajna_babka

Zarąbista oferta. Pożyczki tylko dla kobiet, w dodatku aż 1400 zł na 45 dni, nikt inny tyle nie daje na dzień dobry. Co prawda ja tyle nie poczebowałam bo pożyczylam tylko 500 zł na 30 dni, ale i tak jestem zadowolona z szybkosci obsługi i w ogóle że tak łatwo wszuystko można było załatiwć

lili35
Gość
lili35

W łodzi będąc pożyczyłem w extraportfel. Ale to chyba nie ma znaczenia, bo z tego co kojarze, to extraportfel pozycza w całej Polsce?

ala
Gość
ala

to bardzo dobra pożyczka.