Euroloan

Euroloan oferta

Euroloan przygotował dla swoich klientów limit odnawialny w wysokości od 300 do 40 000 zł. Okres spłaty zobowiązania zależy od wysokości przyznanego limitu: wynosi od 5 do 60 miesięcy. Propozycja Euroloana jest dość nietypowa – z oferty firmy mogą skorzystać zarówno osoby poszukujące niewielkiego zastrzyku gotówki na bieżące opłaty, jak i osoby poszukujące większych kwot na zaplanowane wydatki. Pożyczka w limicie odnawialnym daje możliwość wielokrotnego korzystania ze środków w ramach przyznanego limitu bez konieczności ponownego wnioskowania o pożyczkę.

Jakie jest RRSO w Euroloan?

Reprezentatywny przykład: Minimalne RRSO wynosi 47.15%, a maksymalne 154,14%. Minimalny okres spłaty 5 miesięcy, maksymalny okres spłaty 60 miesięcy. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 68,90% dla reprezentatywnego przykładu (limit odnawialny w wysokości 7500 złotych), stopa oprocentowania – 10%, oprocentowanie zmienne, całkowity koszt wynosi 2350 złotych, całkowita kwota do zapłaty 9850 złotych. Minimalny okres spłaty wynosi 5 miesięcy, a maksymalny 60 miesięcy. Prezentowane wartości mają charakter informacyjny. Swoją indywidualną ofertę limitu otrzymasz po wypełnieniu wniosku.

Euroloan logowanie

„Jak się zalogować do Euroloan”? Aby ubiegać się o pożyczkę w serwisie, należy wcześniej zarejestrować się na stronie internetowej pożyczkodawcy. Dopiero po utworzeniu konta można złożyć wniosek. Aby zalogować się na swoje konto, należy kliknąć niebieski przycisk Euroloan logowanie w prawym górnym rogu ekranu. Wówczas pożyczkodawca otrzyma informację o wysokości dostępnego dla niego limitu.

Kalkulator limitu odnawialnego Euroloan

Na jakich warunkach pożycza Euroloan?

Jednym z warunków przyznania pożyczki, jest wyrażenie przez klienta zgody na sprawdzenie w bazach dłużników:

  • KRD BIG S.A.
  • BIG InfoMoniotor S.A.
  • ERIF BIG S.A.
  • KBIG S.A.

Reklama Euroloan

Jak spłacić pożyczkę w Euroloan?

Spłaty pożyczki dokonujemy na podany przez Euroloan nr konta do spłaty. Znajdziemy go po zalogowaniu w swoim profilu oraz na otrzymywanych rachunkach.

Czy Euroloan pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Marka w swojej ofercie nie posiada opcji przedłużenia pożyczki. Umożliwia jednak jednokrotną zmianę dnia spłaty w okresie rozliczeniowym. Opłata za taką zmianę określona jest w cenniku.

Opinie o Euroloan

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek Euroloan. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

Dane rejestrowe Euroloan i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Mash Poland Sp. z o.o.
Siedziba firmy: Al. Jerozolimskie 172, 02-486 Warszawa
E-mail: cok@euroloan.pl
WWW: www.euroloan.pl
Telefon kontaktowy: 221 221 230
Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 18:00
NIP: 525 -253-27-91
REGON: 14615665
KRS: 0000422999


Dodaj komentarz

avatar
  Powiadomienia o komentarzach  
Powiadom o