EnveloBank

EnveloBank to cyfrowa bankowość Banku Pocztowego S.A. Marka oferuje kredyty gotówkowe, karty płatnicze oraz lokaty. W swojej ofercie posiada również konta osobiste oraz konta oszczędnościowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Kredyt w Porządku

Kredyt w Porządku to zobowiązanie z kontem osobistym EnveloKonto. Jego maksymalna wysokość to 100 000 zł, a maksymalny okres kredytowania to nawet 10 lat. Takie warunki zapewniają ratę dopasowaną do możliwości finansowych klienta. Warto również wspomnieć, że do uzyskania kredytu w kwocie do 20 000 zł nie wymagana jest zgoda współmałżonka.

Zapytaj o kredyt w EnveloBank

EnveloKonto

EnveloKonto to mobilny produkt finansowy Envelo Banku, który zapewnia:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju
  • 0 zł za przelewy internetowe w PLN
  • 0 zł za kartę debetową dla osób poniżej 26 lat
  • 0 zł dla starszych klientów pod warunkiem wykonania 1 płatności kartą oraz otrzymania przelewów z innych banków na kwotę minimum 1000 zł w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty za kartę

Ponadto posiadacze tego konta mogą cieszyć się wieloma dodatkowymi bonusami, np. zwrotem za zakupy w ramach programu Visa Oferty oraz zwrotem za przesyłki kurierskie EnveloBonus.

 

Przykładowe RRSO kredytu gotówkowego w Envelo Banku

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 11,47% przy założeniach: kredyt udzielony w dniu 1 marca 2019 r. na okres 45 miesięcy, bez ubezpieczenia, całkowita kwota kredytu 7500,00 zł (bez kredytowanych kosztów kredytu), spłacany do 1. dnia każdego miesiąca w równych ratach w kwocie 203,89 zł, ostatnia rata wyrównująca 203,66 zł, oprocentowanie zmienne 6,90% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 1674,82 zł (w tym: odsetki 1111,17 zł, prowizja 563,65 zł), całkowita kwota do zapłaty 9174,82 zł.

Envelo Bank logowanie

Aby zalogować się do serwisu transakcyjnego Envelo Banku, należy wejść na jego stronę internetową i kliknąć przycisk zaloguj się. Następnie w odpowiednie pola należy wpisać numer klienta i hasło. Ze względu na wymogi unijnej dyrektywy PSD2, która weszła w życie we wrześniu 2019 r., Envelo Bank wprowadził tzw. dwuskładnikowe uwierzytelnianie. Oznacza to, że klient podczas logowania zostaje poproszony również o przepisanie dodatkowego kodu do autoryzacji, który otrzymuje SMS-em na swój telefon.

Envelo Bank Kontakt

Strona www: www.envelobank.pl

Nr tel. 52 34 99 499, 798 499 499 (infolinia czynna 24h przez 7 dni w tygodniu)

Adres e-mail: informacja@envelobank.pl

Adres:

Centrala w Bydgoszczy: ul. Jagiellońska 17, 85-959 Bydgoszcz

Centrala w Warszawie: ul. Puławska 111 B, 02-707 Warszawa

o Envelo Banku

Envelo Bank to cyfrowa bankowość Banku Pocztowego, co oznacza, że marka nastawiona jest przede wszystkim na internetową obsługę klienta. Na jej stronie znajdziemy nowoczesne opcje kontaktu z przedstawicielem banku, m.in. czat z konsultantem, rozmowę przez komunikator Skype, a nawet rozmowę online z tłumaczem języka migowego. Ponadto wszyscy klienci tej marki mogą korzystać również z obsługi stacjonarnej w dowolnej placówce Banku Pocztowego oraz Poczty Polskiej.

Envelo Bank Opinie

Poniżej możesz zapoznać się z komentarzami naszych czytelników na temat usług Envelo Banku. Sam również możesz podzielić się swoją opinią, jeśli masz jakieś doświadczenia z tą marką. Twój komentarz z pewnością przyda się użytkownikom, którzy zastanawiają się nad skorzystaniem z jej usług.2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
2 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
2 Autorzy ostatnich komentarzy
KasikRafał Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rafał
Administrator
Rafał

Warto dodać, że envelobank poleca sam Adam Małysz!

Kasik
Gość
Kasik

A czy Adam Małysz to jakaś gwarancja tego banku? Gwarancja ego banku raczej są depozyty i to kto nim zarządza. Tju akurat chyba lepiej, że nie jest to właśnie Adam Małysz. Fakt, że oferta envelobank wygląda naprawdę uczciwie i profesjonalnie. Na pewno warto się nad nią pochylić. Oczywiście z jednej strony kredyty, ale i oferta konta bardzo interesująca. Ja sprawdzam!