Dziesiątka

Dziesiątka oferta

Dziesiątka oferuje zobowiązania bardzo uniwersalne. To pożyczki w kwocie od 500 zł do aż 15 000 zł na okres od 10 do 104 tygodni. Taki okres kredytowania sprawia, że pożyczki są doskonałą alternatywą dla osób, które potrzebują zastrzyku gotówki na dłużej niż standardowe 30 dni, ale nie chcą zadłużać się na kilka lat w ramach kredytu czy pożyczki ratalnej.

Warunki pierwszej pożyczki w Dziesiątce

Marka nie przygotowała żadnej promocji dla swoich nowych klientów. Każdy nowy klient zostanie obsłużony z najwyższą staranności i wysokimi standardami obsługi klienta jakimi

Jakie jest RRSO w Dziesiątce?

Rzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) wynosi 155,57%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 2500 zł; oprocentowanie stałe 10%, całkowity koszt pożyczki 1625,00 zł (w tym opłata przygotowawcza 85zł, prowizja 1391,02 zł, odsetki 148,98 zł); całkowita kwota do zapłaty 4125,00 zł, płatna w 60 równych ratach w wysokości po 68,75 zł. Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Pożyczki do domu

Zobowiązania tej marki to pożyczki do domu. Ta zupełnie bezpłatna usługa sprawia, że podjęcie pożyczki Dziesiątka staje się jeszcze wygodniejsze. Dzięki temu klienci marki nie tracą czasu na dojazdy do placówki czy stanie w kolejce do okienka. Gotówka jest dostarczana wprost do drzwi pożyczkobiorcy przez przedstawiciela Dziesiątki. W ustalonym z klientem terminie odbiera on również spłaty rat udzielonej pożyczki.

Kalkulator pożyczki Dziesiątka

Na jakich warunkach pożycza Dziesiątka?

Marka bardzo indywidualnie podchodzi do każdego klienta. W związku z tym o pożyczkę w Dziesiątce może ubiegać się każda pełnoletnia osoba. O jej przyznaniu decyduje pozytywna ocena zdolności kredytowej.

Reklama Dziesiątka

Jak spłacić pożyczkę w Dziesiątka?

Dziesiątka oferuje pożyczki z obsługą domową, dzięki czemu klient nie musi się martwić, że zapomni wykonać przelewu na czas i narazi się tym samym na dodatkowe koszty. Przedstawiciel marki odwiedza go w ustalonym wcześniej terminie i odbiera od niego tygodniowe raty pożyczki. Oczywiście spłaty można dokonywać także bezpośrednio na konto pożyczkodawcy. Nr konta do spłaty pożyczki Dziesiątka dostępny jest na stronie internetowej marki.

Opinie o Dziesiątka

Poniżej możesz się zapoznać z opiniami naszych czytelników na temat tej marki. Być może sam miałeś z nią jakieś doświadczenia, którymi chciałbyś się podzielić? Zachęcamy! Twoja opinia może pomóc osobom, które dopiero rozważają rozpoczęcie swojej przygody z Dziesiątką.

Dane rejestrowe Dziesiątka i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Dziesiątka Finanse sp. z o. o.
Siedziba firmy: ul. Królewska 18, 00-103 Warszawa
E-mail:biuro@dziesiatka.pl
WWW: dziesiatka.pl
Telefon kontaktowy: 669 555 111
Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 18:00
NIP: 7842426890
REGON: 300976329
KRS: 0000069320


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
1 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
1 Autorzy ostatnich komentarzy
Plich Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Plich
Gość
Plich

takie pożyczki jak dziesiątka do chyba strzał w głowę, a nie w dziesiątkę …