BPS

O Banku BPS

Maksymalna kwota kredytu: 100 000 pln

Maksymalny okres kredytowania: 96 miesięcy

Bank świadczy usługi na rzecz banków spółdzielczych, a także oferuje kompleksową komercyjną działalność bankową dla osób fizycznych, instytucji oraz osób prawnych. Bank Polskiej Spółdzielczości SA zrzesza  w swoim gronie ponad 335 banków spółdzielczych. BPS przede wszystkim funkcjonuje jako bank stowarzyszający oraz komercyjny. Przez sieć około 50 placówek oferuje produkty finansowe dla klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacyjnych. Ponadto od lat zaangażowany jest również w działalność charytatywną i prospołeczną.

Bank BPS SA to oferuje również wiele innych kredytów gotówkowych i pożyczek, które skierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i klientów komercyjnych. Kredyty można przeznaczyć na dowolny cel, bank posiada także oferty węższe, na przykład kredyt samochodowy.

oferta Banku Polskiej Spółdzielczości

Kredyt gotówkowy można zaciągnąć nawet na 96 miesięcy (8 lat), zaś najwyższa możliwa kwota do uzyskania to 100 000 zł. Oprocentowanie kredytu gotówkowego jest stałe, dodatkowo BPS oferuje klientom ubezpieczenie na życie oraz zdrowie w pakietach podstawowym i rozszerzonym. Wniosek o kredyt gotówkowy można złożyć w oddziale lub za pośrednictwem systemu bankowości internetowej e25. Bank gwarantuje szybkie podjęcie decyzji kredytowej i wystawienie oferty dla klienta.

BPS SA gwarantuje minimum formalności oraz dość elastyczną spłatę rat. Kredyt możemy przeznaczyć na dowolny cel i nie ma konieczności przedstawiania faktur za dokonane zakupy. Bank dla niższych kwot kredytu stosuje również uproszczoną formę badania zdolności kredytowej, zaś przy wyższych sumach przeważnie należy dostarczyć zaświadczenie o dochodach od pracodawcy. Z uproszonej procedury mogą skorzystać także dotychczasowi klienci banku.

Oprocentowanie kredytu ustalane jest indywidualnie dla każdego klienta. Kredyt odnawialny zaś ma oprocentowanie stałe, wynoszące 10%. Dokładna wysokość marży nie jest znana, ponieważ Bank ustala ją indywidualnie.

kredyt Bezpieczna Gotówka

Wniosek o kredyt gotówkowy Bezpieczna Gotówka można złożyć jedynie za pośrednictwem systemu bankowości internetowej e25. Kredyt Bezpieczna Gotówka* to:

 • minimum formalności
 • szybka decyzja o przyznaniu kredytu
 • specjalne pakiety ubezpieczeń na życie
 • kwota kredytu nawet do 100.000 PLN
 • stałe oprocentowanie
 • okres kredytowania do 96 miesięcy (8 lat)
 • elastyczna, miesięczna spłata rat

Kredyt gotówkowy „Bezpieczna gotówka” dostępny  jest wyłącznie dla Klientów, którzy na dzień wnioskowania o kredyt posiadają w Banku BPS S.A. : kredyt hipoteczny lub ROR z regularnymi wpływami od min. 6 m-cy.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 11,82%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 16.000 PLN, całkowita kwota do zapłaty 19.142,50 PLN, oprocentowanie nominalne 7,49% stałe w skali roku, całkowity koszt kredytu 3.142,50 PLN (w tym: prowizja 958,40 PLN, odsetki 2.184,10 PLN), 41 miesięcznych rat równych w wysokości po 443,51 PLN.

Zapytaj o kredyt w Banku BPS

Kredyt odnawialny w BPS

Kredyt odnawialny to:

 • łatwy sposób zwiększania środków na swoim koncie,
 • kredyt na 12 miesięcy z automatycznym odnowieniem,
 • wygoda – wystarczy posiadać konto osobiste w Banku od 3 miesięcy i mieć regularne wpływy na to konto,
 • minimum formalności,
 • szybka decyzja kredytowa,
 • pewność, że każda wpłata środków na rachunek spowoduje, iż kredyt odnowi się o spłaconą część i może być wykorzystywany wielokrotnie w okresie kredytowania.

Kwota kredytu

Maksymalna wysokość kredytu – uzależniona od typu rachunku posiadanego w Banku:

 • 50 000 PLN – dla posiadaczy rachunku w ramach Pakietu Aktywnego,
 • 80 000 PLN – dla posiadaczy rachunku w ramach Pakietu Prestiżowego.

Kwota kredytu zależy od zdolności kredytowej i średnich miesięcznych wpływów na rachunek z ostatnich 3 miesięcy (minimalny średni miesięczny wpływ – powyżej 830 PLN), określana jako:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,80%: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) w VIPkoncie w wysokości 15.000 PLN, oprocentowanie stałe w wysokości 10% w okresie 12 miesięcy, umowa zawarta na okres kredytowania 12 miesięcy, przy założeniu, że przez cały okres kredytowania całkowicie wykorzystywany będzie przyznany limit kredytu do konta VIPkonto, odsetki płatne każdego ostatniego dnia miesiąca, jednorazowa spłata kapitału na koniec okresu kredytowania. Całkowity koszt kredytu wynosi 1.680 PLN , na który składają się: odsetki w wysokości 1.500 PLN, prowizja za udzielenie kredytu  w wysokości 0 PLN , opłata za prowadzenie VIPkonta w całym okresie kredytowania w wysokości 180 PLN. Całkowita kwota do zapłaty  wynosi 16.680 PLN .

wymagane dokumenty

Aby uzyskać kredyt w Banku BPS należy przygotować m.in.:

 • wypełniony wniosek kredytowy,
 • akceptowany przez Bank, aktualny dokument tożsamości,
 • dokument w formie aktu notarialnego lub prawomocnego orzeczenia sądowego potwierdzający rozdzielność majątkową małżeńską (jeśli takowa istnieje),
 • dokument potwierdzający źródło i wysokość dochodów zgodnie z wymogami metodyki oceny zdolności kredytowej osób fizycznych.

informacje o Banku BPS

Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna działa w Polsce już od 1992 roku, jako Gospodarczy Bank Południowo-Zachodni S.A. Po połączeniu w 2002 roku sześciu regionalnych banków nazwa została przekształcona na obecną – Bank Polskiej Spółdzielczości SA został utworzony 15 marca 2002 roku przez połączenie sześciu banków zrzeszających banki spółdzielcze(Gospodarczy Bank Południowo-Zachodni z Wrocławia, Lubelski Bank Regionalny z Lublina, Bank Unii Gospodarczej z Warszawy, Warmińsko-Mazurski Bank Regionalny z Olsztyna, Małopolski Bank Regionalny z Krakowa, Rzeszowski Bank Regionalny). Grupę BPS tworzy dziś 355 banków zrzeszonych oraz dwa banki współpracujące. Zadaniem Grupy BPS jest wspieranie rozwoju lokalnego i regionalnego, między innymi poprzez zróżnicowaną politykę produktowo-cenową dostosowaną regionalnie. Należy zwrócić szczególna uwagę, że historia bankowości spółdzielczej w naszym kraju ma już 150-letnią tradycję. Powstała, aby zniwelować lichwę i utrzymać polski stan posiadania rodzimego kapitału.

Zakres działania Grupy BPS to między innymi leasing, faktoring, fundusze inwestycyjne, obsługa maklerska oraz zarządzanie wierzytelnościami. Poza tym znajdziemy tu takie standardowe produkty jak: kredyty, pożyczki, konta, rachunki oszczędnościowe, lokaty i karty płatnicze. Bank obsługuje klientów indywidualnych, mikroprzedsiębiorstwa, większe firmy i instytucje. Część oferty kieruje specjalnie dla rolników. W roku 2017 zajął trzecie miejsce w rankingu „Bank Najlepszy dla Rolnika”, jego kredyty gotówkowe i inne oferty doceniane są i wyróżniane na wielu konkursach.

Bank BPS logowanie

Aby zalogować się do serwisu transakcyjnego Banku BPS, należy wejść na jego stronę internetową i kliknąć przycisk zaloguj się. Następnie należy wpisać swój login i hasło.

Bank BPS kontakt

Nazwa: Bank BPS

Data ustanowienia: 2002-01-01

Strona WWW: www.bankbps.pl

Adres: ul. Płocka 9/11b

01-231 Warszawa

tel. (0-22) 539 51 00 oraz 801 321 456

fax. (0-22) 539 52 22

 

Bank BPS Opinie

Nasi czytelnicy bardzo sobie cenią Bank BPS. Na pochwałę szczególnie zasługuje wysokiej jakości obsługa klienta oraz łatwy i wygodny proces podejmowania kredytu. Być może Ty również podzielisz się z nami swoimi doświadczeniami z produktami finansowymi Banku BPS? Zachęcamy!2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
0 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
0 Autorzy ostatnich komentarzy
Orendarski Bohdanjazzjackrabbit Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jazzjackrabbit
Gość
jazzjackrabbit

banki spoldzielcze sie kojarza z zasciankiem i nie wiem dlaczego. ja wziolem u nich kredyt Na Co Chcesz i jak na razie sobie chwale. latwo bylo go dostac, formalnosci niewiele, w oddziale wszystko zalatwili od reki….. tylko nad ta nazwa mogliby jeszcze troche popracowac;)

Orendarski Bohdan
Gość
Orendarski Bohdan

Jestem klientem Banku Spółdzielczego w Oleśnicy od ponad 20 lat. Przez ten czas znajomi zmieniali banki często, a ja nie, bo BPS całkowicie spełnia moje oczekiwania. Nie jestem tam traktowany jak chodząca historia kredytowa tylko po ludzku. Jak szukałem kredytu mieszkaniowego to poszedłem do innych banków w Oleśnicy i to był szok jak ludzi traktują, a w BPS pełna kultura.