BOŚ

BOŚ Bank, czyli Bank Ochrony Środowiska jest bankiem komercyjnym. Instytucja finansowa opiera swoją misję na ekologii, kierując ofertę przede wszystkim do osób, które preferują styl życia eko. Wśród produktów dla klientów indywidualnych znajdują się  innowacyjne, proekologiczne produkty bankowe z dodatkiem „zielonych korzyści”.

Rachunki osobiste, kredyty i pożyczki, lokaty, karty kredytowe, produkty inwestycyjne, a także narzędzia pozwalające budować bufor bezpieczeństwa w postaci oszczędności, np. lokaty. Z kolei klienci korporacyjni mogą skorzystać z kredytów na przedsięwzięcia związane z ochroną środowiska, które jednocześnie sprzyjają rozwojowi biznesu.

 

Zapytaj o kredyt w BOŚ Banku

BOŚ Bank logowanie

Aby zalogować się w BOŚ Banku, należy wejść na jego stronę internetową i kliknąć przycisk logowanie. Ze względu na wymogi unijnej dyrektywy PSD2, poza wpisaniem swoich danych do logowania należy jeszcze dokonać autoryzacji mobilnej przy pomocy tokena mobilnego. Dodatkową możliwością autoryzacji są również kody przysyłane SMS-em na numer telefonu klienta.

BOŚ Bank kontakt

Nazwa: BOŚ

Data ustanowienia: 1991-01-01

Strona WWW: www.bosbank.pl

Adres:

al. Jana Pawła II 12

00-950 Warszawa

tel. (0-22) 850 87 20

fax. (0-22) 850 88 91

Historia:

15 września 1990 roku Prezes Narodowego Banku Polskiego decyzją nr 42 wydał zgodę na utworzenie Banku Ochrony Środowiska Spółka Akcyjna. 9 stycznia 1991 roku Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy wydał postanowienie o wpisaniu Banku Ochrony Środowiska S.A. do rejestru handlowego. Bank mógł rozpocząć działalność operacyjną. Pierwsza siedziba Banku mieściła się w Warszawie, przy ul. Wolskiej, a pierwszym Prezesem banku został Pan Józef Steckiewicz. 20 marca 1992 roku w obecności Prezesa NBP – Pani Hanny Gronkiewicz-Walc nastąpiło uroczyste otwarcie siedziby w Al. Solidarności 104. 6 kwietnia 1994 roku podpisano akt notarialny spółki Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. 12 września 1996 roku decyzją Komisji Papierów Wartościowych i Giełd akcje Banku zostały dopuszczone do publicznego obrotu. 15 stycznia 1997 roku Rada Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie dopuściła akcje Banku do obrotu giełdowego.

 

BOŚ Bank opinie:

Opinie naszych czytelników na temat BOŚ Banku są podzielone. Jedni chwalą produkty finansowe tego banku, inni narzekają na niskiej jakości obsługę klienta i przestarzałe procedury. Być może sam miałeś jakieś doświadczenia z tym bankiem? Podziel się z nami swoją opinią!29
Dodaj komentarz

avatar
28 Wątki
1 Odpowiedzi w wątku
1 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
1 Autorzy ostatnich komentarzy
AbramowiczOnufryAdam Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Korzystałam z usług banku przy okazji zaciągania kredytu mieszkaniowego. Naprawdę mogę z czystym sumieniem polecić doradców tego banku do kontaktu, gdzie fachowa pomoc udzielana przy załatwianiu formalności jest na najwyższym poziomie. Kredyt mieszkaniowy był naprawde na dobrych warunkach finansowych, a do tego nie mam żadnych problemów ze spłatą kredytu, ustalając stałą spłatę z rachunku. Może mają mało placówek, ale jeżeli ktoś chce naprawdę wysokiej jakości świadczonych usług bankowych, to spokojnie może wybrać BOŚ Bank.

bolek
Gość
bolek

Nie mam już zaufania do tego banku, raz próbowano mnie oszukać na 1000 zł,dzięki mojemu rozsądkowi i szybkiemu działaniu sprawę wyprostowano.Dwa razy się zawiodłem na tym banku.

kolomo
Gość
kolomo

kłamią to nie jest polski bank całkowita niekompetencja w Legnicy są ludzie całkowicie nie odpowiedzialni nie potrzebują kasy maszej oni dostają za darmo

WJ77
Gość
WJ77

DRAMAT. Bank bez jakiejkolwiek wcześniejszej informacji wypowiedział overdraft i to praktycznie z datą wsteczną a zadłużenie przekazał do zewnętrznej firmy windykacyjnej. Nigdy nie spotkałem się z takimi praktykami. Na infolinii nie można z nikim porozmawiać i tak samo w oddziale nie ma o czym. Istny PRL! Nigdy nie byłem w ten sposób potraktowany przez bank. Gratuluję wspaniałych "praktyk proklienckich" powodzenia! Moja noga tam już nie postanie!

BYT
Gość
BYT

Kredyt hipoteczny w Banku Ochrony Środowiska? Stanowczo odradzam. A czemu? Oto moja historia: 6 lat temu wzięłam kredyt hipoteczny w BOŚ w Katowicach. Kredyt drogi, w Euro, ale taka była wtedy moja sytuacja. Teraz zmieniłam kredyt na połowę tańszy, podpisałam umowę z nowym bankiem, bank przelał pieniądze na rachunek techniczny w BOŚ i… pieniądze zginęły na 6 dni. I tak jak w środę nowy bank przelał pieniądze do BOŚ, to znalazły się dopiero cudem we wtorek. Klient banku nie ma wglądu do swojego konta technicznego, okazuje się, że pracownik oddziału również. Dopiero po pojechaniu do oddziału do innego miasta, pracownik… Czytaj więcej »

miki montana
Gość
miki montana

A wiecie co ja mam? rower z bosia! ha ha ha
Skorzystałam z oferty banku i dostałam bon. Za ten bon kupiłam sobie rower. Taka sytuacja!

diego de la vega
Gość
diego de la vega

nie wiem dlaczego ten bank jest tak malo popularny, jak dla mnie maja jedna z lepszych ofert na rynku. pozyczki, lokaty, konta osobiste, wszystko co tylko mozna sobie zamarzyc w jednym miejscu, a dalej jeden z najbardziej niedocenianych bankow w Polsce. ja mam EKOkonto i jak najbardziej jesgtem zadowolony, nie planuje zmieniac w najblizszym czasie

Anty BOŚ
Gość
Anty BOŚ

Nie polecam BOŚ Banku w Katowicach, na Mickiewicza jak BOŚ w ogóle a już najbardziej kredytu hipotecznego. Pracownicy filii na Mickiewicza są niemili, powolni i do tego niekompetentni. Kolejki do kas są po pół godziny, choć przy stoliku jedna osoba, reszta pracowników powoli się przechadza z jednej na drugą stronę. Panie nie znają odpowiedzi na najprostsze pytania, o pomocy można zapomnieć.

Janusz Marecki
Gość
Janusz Marecki

Dzięki dopłacie z NFOŚiGW mogłem kupić panele słoneczne na dach. Kredyt obsłguje BOŚ Bank. Mogę się wypowiedzieć tylko w samych superlatywach. Panie z oddziału w Bydgoszczy bardzo miłe i pomocne. Chyba przeniosę do nich konto osobiste.

Adrian Stodolny
Gość
Adrian Stodolny

Witam,

Najbardziej podły Bank BOŚ bank!!! Odradzam wszystkim korzystanie z ich usług. Dezorganizacja w każdym calu!! Jak już upora się człowiek z tym chaosem to pozostaje brak profesjonalizmu w całej okazałości. Dziś to mnie wkurzyli totalnie. Raz od ponad dwóch lat, spóźniłem się z płatnością o jeden dzień – były święta i nowy rok i już na mnie nasłali PSY z firmy windykacyjnej. Wysłali pismo i zaraz dzwonili na telefon, dlaczego nie płacę w terminie. KURWA!!! aż krew mnie zalała. Płacę niemałe raty i tylko raz się spóźniłem, bo wracałem z urlopu. Ludzie omijajcie ten padół jak się da!!

wiesław
Gość
wiesław

Chciałbym na własnym przykładzie przedstawić prowadzony przez BOŚ Bank bezkarny proceder oszukiwania i naciągania klientów na kredyt. Mianowicie w 2016 wziąłem EKOKredyt Prosument (dotowany przez państwo) na zakup i montaż (6,5kw) instalacji fotowoltaicznej. Do treści całej umowy BOŚ Bank dołączył załączniki a na moje pytanie w jakim celu te załączniki? odpowiedź pracownika wydawała się logiczna cyt.,, aby klient nie musiał czytać całej umowy, gdyż najważniejsze informacje związane z kredytem i jego kosztami zawarte są w załącznikach” skoro tak, to faktycznie pomyślałem, że nie ma sensu czytać ( to był mój błąd), wierząc w uczciwość BOŚ Banku. Treść załącznika: Załącznik do… Czytaj więcej »

Hubert
Gość
Hubert

BOŚ to dobry i sprawdzony Bank z misją proekologiczną.

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Bank BOŚ to nowoczesna instytucja finansowa dodająca do swojej oferty tzw. "zielone korzyści" – wg. mnie idealna propozycja produktów i usług kierowana i do wspólnot mieszkaniowych i do firm i do przeciętnego Kowalskiego . Serdecznie polecam !!!

Darek
Gość
Darek

Gorąco polecam Pożyczkę w koncie dostępną w BOŚ – korzystasz kiedy chcesz, a pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel nie związany z działalnością gospodarczą. Możesz wybrać kwotę pożyczki od 500 zł do 200 000 zł, w zależności od rodzaju konta i wpływów . Warto zapytać o preferencyjne warunki dla Posiadaczy Karty Dużej Rodziny .

Piotr
Gość
Piotr

BOŚ to polski Bank posiadający proekologiczne produkty bankowe z dodatkiem „zielonych korzyści”

Artur Dąbrowski
Gość
Artur Dąbrowski

Jeśli chcesz zamieszkać w wymarzonych czterech kątach, polecam Kredyt hipoteczny BOŚ. Jego plusami są : atrakcyjna marża, długi okres kredytowania – aż do 35 lat, kredytowanie nawet do 90% wartości nieruchomości , spłata kredytu w wygodnych ratach – stałych lub malejących, twój osobisty prawnik on-line, atrakcyjne warunki cenowe dla rodzin wielodzietnych. Krótko mówiąc, idealna oferta dla osoby chcącej zamieszkać w swoim własnym mieszkaniu.

Daniel Cieślak
Gość
Daniel Cieślak

Serdecznie polecam Eko pożyczkę Zielona Inwestycja dostępną w Banku Ochrony Środowiska. W/w pożyczkę możesz wziąć na zakup lub refinansowanie zakupu materiałów o charakterze ekologicznym. Bank sfinansuje Twoje wydatki o charakterze ekologicznym poniesione nawet 3 miesiące przed datą złożenia wniosku o EKOpożyczkę. Warto podkreślić , iż możesz wybrać kwotę pożyczki od 1 000 zł do 150 000 zł brutto , a okres kredytowania wynosi do 10 lat .

Abramowicz
Gość
Abramowicz

Ja także w temacie ekologii – bardzo polecam Tobie rozwiązanie jakim jest EKOkredyt PROSUMENT II , dostępne w Banku Ochrony Środowiska, które daje Ci możliwość skorzystania z preferencyjnego finansowaniai stworzenia własnego źródła energii. Będziesz mógł otrzymać nawet 30-procentową dotację ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).
To naprawdę się opłaca. Jako właściciel małej elektrowni zasilanej z odnawialnych, ekologicznych źródeł, staniesz się „prosumentem”, czyli równocześnie konsumentem i producentem „zielonej energii”. Dzięki temu zmniejszysz domowe rachunki za energię elektryczną, możesz także zmniejszyć koszty ogrzania domu. Polecam.

Wiesław Gwiazdowski
Gość
Wiesław Gwiazdowski

Karta kredytowa Mastercard Gold BOŚ to wygodne podróże, wstęp do ponad 800 saloników VIP na lotniskach oraz szeroki pakiet zniżek w placówkach handlowych, a także program lojalnościowy. Na pewno plusami z posiadania w/w karty jest :
• Wysoki limit kredytowy – nawet do 150 000 zł
• Możliwość korzystania z kredytu nawet do 56 dni, nie płacisz żadnych odsetek
• Atrakcyjne warunki cenowe dla rodzin wielodzietnych
Z całego serca polecam Tobie tą kartę kredytową dostępną w ofercie produktowej BOŚ.

Piotr Woźniak
Gość
Piotr Woźniak

Planujesz docieplenie Twojego domu? Chcesz wymienić stary kocioł węglowy na gazowy lub zastanawiasz się nad instalacją kolektora słonecznego lub pompy ciepła? Myślisz o przydomowej oczyszczalni ścieków? Sfinansuj swoje plany EKOkredytem BOŚ. Obniż koszty utrzymania domu i uzyskaj nawet 40% spłatę Twojego kredytu dzięki dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW). Polecam – warto skorzystać.

Albert Podgórski
Gość
Albert Podgórski

Załóż EKOlokatę na lata w BOŚ z atrakcyjnym oprocentowaniem 2,25%.
• Dodatkowo otrzymasz bonus w wysokości 0,50% kwoty lokaty jeśli:
– Posiadasz lub założysz razem z lokatą rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w BOŚ Banku
– Zapewnisz comiesięczny wpływ na ROR z tytułu wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł
– Rozliczysz transakcje bezgotówkowe kartą debetową w kwocie m.in. 300 zł miesięcznie
– Wyrazisz „zgodę marketingową” i podasz numeru telefonu . Serdecznie polecam. Naprawdę warto.

Paweł Miłoszewski
Gość
Paweł Miłoszewski

„Moja ochrona ze Zwrotem” to proste i korzystne ubezpieczenie oparte na przejrzystych warunkach dostępne w ofercie produktowej BOŚ. Polecam Tobie to ubezpieczenie, ponieważ decydując się na nie posiadasz :
• Zabezpieczenie Twoich bliskich w razie gdyby Ciebie zabrakło
• Zwrot do 100% wpłaconych składek po zakończeniu umowy/okresu ubezpieczenia
• Możliwość wyboru kwoty ubezpieczenia od 10.000 zł do nawet 150.000 zł w zależnosci od zdarzenia

Grześ
Gość
Grześ

Hipoteka na domy drewniane to doskonałe rozwiązanie , pozwalające na sfinansowanie swojego wymarzonego domu. Benefity z tytułu posiadania domu drewnianego zbudowanego w technologii szkieletowej prefabrykowanej: szybki czas budowy domu, niski koszt eksploatacji, możliwość montażu domu o każdej porze roku.
Jest to doskonałe rozwiązanie , gdyż istnieje długi okres kredytowania – do 35 lat i kredytowanie do 80% wartości nieruchomości. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na wybór swojego przyszłego domu udaj się do oddziału BOŚ i zapytaj o Hipotekę na domy drewniane.

Adam Chmiel
Gość
Adam Chmiel

Karta kredytowa Mastercard Standard w ofercie produktowej BOŚ została przygotowana z myślą o osobach, które chcą wygodnie i bezpiecznie zapłacić za wszystkie swoje codzienne zakupy. Możesz korzystać z kredytu nawet do 56 dni, nie płacąc żadnych odsetek. Warto pokreślić , iż jest 0 zł opłaty za wydanie i używanie karty – wystarczy, że aktywnie z niej korzystasz wykonując transakcje na kwotę na min. 600 zł miesięcznie. Możesz korzystać z wysokiego limitu kredytowego – nawet do 25 000 zł .

Dziadek
Gość
Dziadek

Niezależnie czy jesteś singlem, pozostajesz w związku małżeńskim, czy samotnie wychowujesz dziecko, jeśli nie ukończyłeś 35 roku życia i planujesz zakup pierwszego domu lub mieszkania, możesz skorzystać z kredytu hipotecznego z programem Mieszkanie dla Młodych dostępnego w BOŚ. Na dodatek możesz otrzymać 5% na spłatę części kredytu, jeśli w ciągu 5 lat od nabycia nieruchomości urodzi Ci się lub przysposobisz trzecie lub kolejne dziecko. Serdecznie polecam ten kredyt Banku Ochrony Środowiska , ponieważ :
• Istnieje Długi okres kredytowania – od 15 do 35 lat oraz :
• Kredytowanie nawet do 90% wartości nieruchomości .
Bardzo atrakcyjna oferta kredytu hipotecznego na rynku międzybankowym.

Dziadek
Gość
Dziadek

Niezależnie czy jesteś singlem, pozostajesz w związku małżeńskim, czy samotnie wychowujesz dziecko, jeśli nie ukończyłeś 35 roku życia i planujesz zakup pierwszego domu lub mieszkania, możesz skorzystać z kredytu hipotecznego z programem Mieszkanie dla Młodych dostępnego w BOŚ. Na dodatek możesz otrzymać 5% na spłatę części kredytu, jeśli w ciągu 5 lat od nabycia nieruchomości urodzi Ci się lub przysposobisz trzecie lub kolejne dziecko. Serdecznie polecam ten kredyt Banku Ochrony Środowiska , ponieważ :
• Istnieje Długi okres kredytowania – od 15 do 35 lat oraz :
• Kredytowanie nawet do 90% wartości nieruchomości .
Bardzo atrakcyjna oferta kredytu hipotecznego na rynku międzybankowym.

Antoni
Gość
Antoni

BOŚ w swojej ofercie produktowej posiada PRZEJRZYSTĄ POŻYCZKĘ , która skierowana jest do osób fizycznych chcących aby wokół swojego domu było jak najmniej zanieczyszczeń w atmosferze, poprzez wymianę urządzeń grzewczych na te, które ich nie emitują. Jest to atrakcyjny produkt na rynku bankowym , ponieważ by uzyskać przedmiotową pożyczkę wystarczy złożyć wniosek przez internet. Serdecznie polecam osobom , które szukają atrakcyjnej pożyczki chcąc jednocześnie zadbać o czystość powietrza.

Adam
Gość
Adam

Współczynnik wypłacalności BOŚ Banku w 2018 r. wynosi 15,51 proc. i jest powyżej zaleceń KNF (13,76 proc.). Ostatnio w BOŚ zaszło bardzo dużo zmian na plus. Polecam ten Bank wszystkim.

Onufry
Gość
Onufry

Pragnę gorąco polecić Odlotową pożyczkę z oferty produktowej BOŚ. Pożyczkobiorca może otrzymać od 1000 zł do 150.000 zł na swój upatrzony cel konsumpcyjny, niezwiązany z prowadzeniem działalności gospodarczej . Z pożyczki może skorzystać posiadacz konta oszczędnościowo – rozliczeniowego w BOŚ Banku z aktywną kartą debetową.