Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki oferta

Bocian Pożyczki specjalizuje się w pożyczkach z obsługą domową. W swojej ofercie ma zarówno pożyczki dla klientów indywidualnych, jak i zobowiązania dla firm. Pożyczki dla klientów indywidualnych to zobowiązania w wysokości od 600 zł, których spłatę można rozłożyć na 35, 44 i 52 tygodnie. Kwota pożyczki ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta.

Warunki pierwszej pożyczki w Bocian Pożyczki

Marka nie przygotowała żadnych promocji dla swoich nowych klientów. Każdy jednak może liczyć na bardzo miłe przywitanie oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Zamów pożyczkę w Bocianie

Pożyczki do domu

Marka Bocian Pożyczki to zobowiązania z usługą terenową. Dla pożyczkobiorcy oznacza to brak konieczności weryfikacji swojej tożsamości przez internet czy w placówce marki. Przedstawiciel firmy odwiedza klienta w jego domu i właśnie tam następuje podpisanie umowy oraz przekazanie pieniędzy. Warto podkreślić, że taka wizyta odbywa się w dogodnym dla klienta momencie. Również w umówionym wcześniej terminie doradca klienta odbiera od niego cotygodniowe raty.

Na jakich warunkach pożycza Bocian Pożyczki?

Aby otrzymać pożyczkę w Bocianie, klient musi spełniać następujące warunki:

  • być w wieku od 18 do 74 lat
  • mieć nadany numer PESEL
  • posiadać ważny dowód osobisty
  • posiadać tytuł własności lokalu, w którym odbędzie się spotkanie z przedstawicielem marki (może to być np. umowa najmu, korespondencja czy imienny rachunek za media)

Reklama Bocian Pożyczki

Jak spłacić pożyczkę w Bocian Pożyczki?

Zobowiązania tej marki to pożyczki z obsługą w domu. Oznacza to, że ich spłata odbywa się poprzez przekazanie pieniędzy doradcy klienta w ustalonym przez siebie terminie.

Czy Bocian Pożyczki pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Pożyczkodawca nie oferuje opcji przedłużenia spłaty pożyczki. Jeśli masz problemy z terminowym uregulowaniem zobowiązania, jak najszybciej skontaktuj się z przedstawicielem marki.

Bocian pożyczki opinie

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek Bocian Pożyczki. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy! Pewnie każdy kto kiedyś korzystał z oferty pożyczki w Bocianie może opisać domowy proces z jakim się spotkał podczas udzielania pożyczki jak również samej obsługi domowej. W tym przypadku wszystkie opinie dotyczące właśnie obsługi firmy Bocian będą mile widziane.

Bocian Pożyczki kontakt

Dokładna nazwa firmy: Everest Finanse S.A.
Siedziba firmy: ul. Stary Rynek 88, 61-772 Poznań
E-mail: biuro@bocianpozyczki.pl
WWW: www.bocianpozyczki.pl
Telefon kontaktowy: 600 100 100
Godziny pracy: Pn. – Pt. 07:30 – 21:00
Sb. 09:00 – 18:00
Nd. 09:00 – 16:00
NIP: 7831722320
REGON: 360730596
KRS: 0000541824

Zamów pożyczkę w Bocianie1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
1 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
1 Autorzy ostatnich komentarzy
Joanna Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Bez żadnych kłopotów bocian to najlepsze pożyczki!