BGŻOptima

o BGŻ Optima

Bank BGŻ, którego historia sięga 1919 roku, jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, od lat znajdującym się w gronie największych instytucji finansowych w Polsce. Bank oferuje usługi dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, jest liderem bankowości dla sektora rolno-spożywczego.

Nazwa Bank Gospodarki Żywnościowej istnieje w świecie finansów od ponad 36 lat. Wielu klientów, szczególnie tych z branży rolno-spożywczej, związana jest z Bankiem BGŻ od kilku pokoleń. Oferowane przez Bank BGŻ produkty i usługi dopasowywane są do zmieniających się realiów i oczekiwań klientów.

Placówki Banku BGŻ zlokalizowane są przede wszystkim w małych i średnich miastach, liczących do 150 tys. mieszkańców. Mocną stroną Banku BGŻ jest zaangażowanie w rozwój społeczności lokalnych. Poprzez rozwój sieci placówek w miastach powiatowych, BGŻ dąży by być bankiem pierwszego wyboru. Wspiera lokalne inicjatywy, uczestniczy w ważnych wydarzeniach regionalnych i w codziennym życiu lokalnym.

Celem strategicznym Banku BGŻ jest dalszy wzrost efektywności, a ponadto, wzmocnienie wiodącej pozycji w sektorze rolno-spożywczym, dynamiczny rozwój sieci placówek, a także wzbogacanie oferty produktowej.

Bank BGŻ od lat konsekwentnie wspiera działalność organizacji charytatywnych i edukacyjnych, angażuje się w inicjatywy społecznie użyteczne. W sposób szczególny, bo poprzez autorski program „Klasa BGŻ”, swoje działania adresuje do zdolnych, ambitnych, otwartych na świat młodych ludzi, którzy wykazują ponadprzeciętny talent i pasję intelektualną.

 

Zapytaj o kredyt w BGŻ Optima

 

BGŻOptima logowanie

Aby zalogować się do bankowości internetowej, należy wejść na stronę internetową tego banku i kliknąć przycisk zaloguj w prawym górnym rogu ekranu. Następnie w odpowiednich miejscach trzeba podać swój login i hasło. Po wejściu w życie unijnej dyrektywy PSD2, użytkownik może zostać poproszony również o potwierdzenie swojej tożsamości przy pomocy kodu SMS.

BGŻOptima kontakt

Strona WWW: www.bgzoptima.pl

Adres:

al. Jana Pawła II 29
00-867 Warszawa

BGŻ Optima opinie

Nasi czytelnicy chwalą ofertę BGŻ Optima, a szczególnie produkty inwestycyjne i oszczędnościowe tej marki. Ty również możesz podzielić się z nami swoją opinią na temat oferty depozytowej BGŻ Optima, która to marka należy do międzynarodowej grupy BNP Paribas.

>>>Grupa BNP Paribas<<<5
Dodaj komentarz

avatar
5 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
0 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
0 Autorzy ostatnich komentarzy
kermit83MissPiggyPiotrektomekMaurycy Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maurycy
Gość
Maurycy

BGŻ optima super sprawa jako fajna alternatywa swobodnego oszczędzania, bardzo dobre warunki oprocentowania w porównaniu z konkurencją, a dodatkowo wszystko w 10 minut załatwisz przez internet i co najważniejsze , nie trzeba otwierać dodatkowego rachunku osobistego

tomek
Gość
tomek

Mam konto w tym banku i jestem zadowolony. Mam tez doświadczenia z lokatą bezkarną. Formalności uruchomienia lokaty trwały chwilę, wpłaciłem pieniądze. Środki przeleżały ile trzeba i po zakończeniu terminowo trafiła do mnie sumka powiększona o zysk.

Piotrek
Gość
Piotrek

Po przejściu na logowanie za pomocą sms mam problem z zalogowaniem się a bank ma to gdzieś.Czas zmienić bank a było tak dobrze.

83MissPiggy
Gość
83MissPiggy

Moja historia; chciałam założyć konto oszczędnościowe jakoś od wiosny, ale powstrzymał mnie spadek stóp procentowych. Potem znajoma powiedziała o BGŻOptima, że podobno oprocentowanie zostaje bez zmian nawet jak są zmiany stóp w dół. Zadzwoniłam, zapytałam. Skończyło się na tym, że otworzyłam konto Junior. Dziś skończył się okres wyższego oprocentowania w ramach promocji, ale i tak jest nieźle bo mam nadal 2,8 proc. Szkoda, że kapitalizacja jest miesięczna, ale nie można mieć wszyskiego. Jak będę następnym razem myśleć o lokacie, to też wybiorę Optimę.

kermit
Gość
kermit

ja tam bgż również oceniam bardzo pozytywnie. Mam u nich konto osobiste z polecenia kolegi, gadaliśmy kiedyś w pracy na temat banków i okazało się, że w moim ówczesnym płacę praktycznie za wszystko! a tutaj opłat nie ma prawie wcale… całe życie przepłacałem, a wystarczyło tylko lepiej rozejrzeć sie po ofertach banków ;/