Logowanie Rejestracja
Bank T-Mobile Usługi Bankowe - informacja, opinie, produkty

T-Mobile Usługi Bankowe opinie

Bank T-Mobile Usługi Bankowe - informacja, opinie, produkty

T-Mobile Usługi Bankowe to zupełnie nowa jakość w polskiej bankowości. Instytucja finansowa łączy w sobie ofertę pierwszego w pełni internetowego i mobilnego banku nad Wisłą (dawnego Alior Sync będący częścią Alior Banku) i operatora komórkowego T-Mobile. Produkty i usługi T-Mobile Usług Bankowych skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorców.

 

Tym pierwszym bank proponuje oprocentowane konto, limit w rachunku, a także pożyczkę i możliwość przeniesienia kredytu z innego banku. Nie brakuje też produktów oszczędnościowych (lokaty, konto oszczędnościowe, Świnka skarbonka), kart kredytowych oraz kont walutowych. Firmy mogą w T-Mobile założyć konto, uruchomić kredyt w rachunku, ulokować swoje oszczędności oraz skorzystać z przelewów natychmiastowych.


Nazwa: T-Mobile Usługi Bankowe
Data ustanowienia:
Strona WWW:
Adres: Alior Bank Spółka Akcyjna
ul. Łopuszańska 38d
02-232 Warszawa
fax: +48 22 555 23 23
tel.: +48 22 555 22 22
Historia:
Rada Nadzorcza: Helene Zaleski (Przewodnicząca Rady Nadzorczej)
Prof. dr hab. Sławomir Dudzik
Prof. Małgorzata Iwanicz-Drozdowska (Zastępca Przewodniczącej Rady Nadzorczej)
Niels Lundorff
Prof. Marek Michalski
Prof. Krzysztof Obłój
Stanisław Popów
Zarząd: Wojciech Sobieraj – Prezes Zarządu
Krzysztof Czuba - Wiceprezes Zarządu
Michał Hucał - Wiceprezes Zarządu
Witold Skrok – Wiceprezes Zarządu
Katarzyna Sułkowska – Wiceprezes Zarządu
Kapitał zakładowy: - PLN
Ilość placówek: 0
Alior Bank rozpoczął działalność w listopadzie 2008 r., jako bank nowego typu – łączący zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami i produktami. W grudniu 2012 r. Bank zadebiutował na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, przeprowadzając największą ofertę publiczną prywatnej spółki w historii GPW o łącznej wartości 2,1 mld zł. Od marca 2014 r., niespełna półtora roku od debiutu giełdowego, akcje Alior Banku zostały włączone do indeksu WIG20, skupiającego dwadzieścia największych i najbardziej płynnych spółek notowanych na warszawskim parkiecie.
Akcjonariusze: *Alior Lux S.a.r.l. & Co. S.C.A. i Alior Polska Sp. z o.o. > Liczba akcji: 18 318 473. Udział % w kapitale zakładowym: 25,26%
*Genesis Asset Managers LLP > Liczba akcji: 5 093 922. Udział % w kapitale zakładowym: 7,02%
*Aviva OFE Aviva BZ WBK > Liczba akcji: 3 806 451. Udział % w kapitale zakładowym: 5,25%
*Pozostali Akcjonariusze > Liczba akcji: 45 302 762. Udział % w kapitale zakładowym: 62,47%
Logotypy i znaki towarowe T-Mobile Usługi Bankowe zostały użyte w celach informacyjnych i są własnością odpowiednich instytucji.
Zamknij
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.