Logowanie Rejestracja
Pożyczkomat opinie Klientów

Pożyczkomat opinie

Opinie o banku Pożyczkomat

Pożyczkomat - ocena: 5.00 / 5 - liczba opinii 1

Pożyczkomat opiniePożyczkomat kieruje do osób potrzebujących dodatkowego zastrzyku gotówki ofertę pożyczek online zaczynających się od 50 zł, a kończących na 4000 zł, z tym, że za pierwszym razem otrzymamy nie więcej niż 1500 zł.

 

Na oddanie pieniędzy mamy od 7 do 31 dni. W razie problemów z terminową spłatą możliwe jest przedłużenie okresu zwrotu należności o potrzebną nam liczbę dni.

Opinie klientów o Pożyczkomat. Co myślą użytkownicy o Pożyczkomat?

Promocja tygodnia w Pożyczkomat:

Dodaj opinię o Pożyczkomat:
Autor:
Tytuł:
Ocena:
Treść:

Opinie o banku Pożyczkomat (1):

Autor: Rak
pożyczka
Dodano: 27 października 2015
Kalkulator kredytowy, opinie o bankach, opinie o chwilówkach, kalkulator pożyczek online, lista ofert wszystkich banków Pozytywna
Podoba mi sie że minimalna kwota pożyczki jest taka niska, dzięki temu mogłem sobie dobrać dokładnie tyle, ile potrzebowałem. Czas na jaki zawierasz pożyczke też możesz dostosować sam w zależnosci od tego kiedy dostajesz wypłate. ja brałem 50 zł na tydzień, bo akurat tyle bylo mi potrzebne i pożyczkomat spełnił oczekiwania w stu procetntach
Zamknij
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.