Logowanie Rejestracja
Bank Plusbank - informacja, opinie, produkty
Plusbank opinie -

Bank Plusbank - informacja, opinie, produkty

Co myślą o banku Plusbank Wizytówka banku

Plusbank oferuje konta osobiste, kredyty gotówkowe oraz karty kredytowe. Bank posiada również w swojej ofercie produkty depozytowe, takie jak konta oszczenościowe i lokaty terminowe.


Nazwa: Plusbank
Data ustanowienia:
Strona WWW: -
Adres: Plus Bank s.a.
Aleja Stanów Zjednoczonych 61a,
04-028 Warszawa
Historia: PLUS BANK S.A. jest bankiem polskim, z polską strukturą właścicielską, powstałym na kapitale polskim, który wchodzi w skład podmiotów należących do Grupy Podmiotów, których właścicielem jest Pan Prezes Zygmunt Solorz-Żak. Dzięki tym powiązaniom, spółki dostarczają kompleksowy pakiet usług dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, osiągając efekt synergii w zakresie optymalizacji procesów sprzedaży i dystrybucji. Bank aktywnie uczestniczy w działaniach o charakterze społecznym, współpracując z Fundacją Polsat od 1996 roku, wspierając jej statutową działalność, a tym samym szczytne cele charytatywne.
Rada Nadzorcza:
Zarząd:
Kapitał zakładowy: 281,00 PLN
Ilość placówek: 100
Akcjonariusze: PLUS BANK S.A. należy do Grupy Podmiotów, których właścicielem jest Zygmunt Solorz-Żak - polskiej grupy medialno-telekomunikacyjno-finansowej.
Logotypy i znaki towarowe Plusbank zostały użyte w celach informacyjnych i są własnością odpowiednich instytucji.
Zamknij
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.