Logowanie Rejestracja
Bank Optima pożyczki - informacja, opinie, produkty

Optima pożyczki opinie

Bank Optima pożyczki - informacja, opinie, produkty

Propozycja finansowa Optimy jest niezwykle szeroka i zróżnicowana, bowiem potencjalny klient ma do wyboru wiele różnych produktów finansowych, z których decyduje się na ten najbardziej dopasowany do swoich potrzeb. Optima udostępnia np. pożyczkę online w wysokości do 3000 zł na 12 miesięcy, którą prosto do domu dostarczy nam kurier bądź niewielką pożyczkę Optima Mini, czyli zobowiązanie na dowód osobisty w wysokości do 1000 zł na miesiąc.

 

W ofercie firmy znajdują się także produkty takie jak Optima Direct, czyli pożyczka na rok w maksymalnej wysokości 6 000 zł oraz Optima Comfort, pozwalająca uzyskać do 10 000 zł.


Nazwa: Optima pożyczki
Data ustanowienia:
Strona WWW:
Adres:

Optima Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
al. Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk

 

NIP: 583-310-10-93, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Wydz. VII Gospodarczy KRS pod nr 0000355315. Wysokość kapitału zakładowego 505.000 zł, kapitał pokryty w całości.

Darmowe pożyczki:
Godziny pracy biura:

W dni robocze kontakt możliwy od 7.00 do 21.00

w soboty od 8.00 do 16.00

w niedzielę od 08.00 do 16.00

Bazy, z których korzysta firma:

Optima przed wydaniem decyzji o pożyczkę sprawdza dane w bazach:

 

►KRD

►ERIF

►BIG Infomonitor

Banki, w których firma posiada rachunek: -
Wiek pożyczkobiorcy:

Optima udziela pożyczek osobom w wieku od 18 lat

Aktualne promocje:
Logotypy i znaki towarowe Optima pożyczki zostały użyte w celach informacyjnych i są własnością odpowiednich instytucji.
Zamknij
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.