Logowanie Rejestracja
Bank Hapi pożyczki - informacja, opinie, produkty

Hapi pożyczki opinie

Bank Hapi pożyczki - informacja, opinie, produkty

Hapi Pożyczki to marka należąca do IPF Polska Sp. z o.o. i specjalizuje się w udzielaniu pożcyzek online w kwotach od 1500 zł do 7500 zł. Spłatę pożyczki Hapi możesz rozłożyć sobie nawet na 24 miesiące, co sprawia elastyczną formę spłaty i przyjazną wysokość raty. Pieniądze po udzieleniu pożyczki przelewane są przez Hapi na Twój rachunek bankowy.

 

Aby otrzymać Hapi pożyczkę musisz mieć skończone 18 lat, polskie obywatelstwo oraz dowód osobisty. Bardzo ważne, abyś posiadał sały dochód, własny rachunek bankowy oraz swój numer telefonu komórkowego. W hapi pożyczki cały proces udzielania pożyczki odbywa się automatycznie porzez serwis online. 


Nazwa: Hapi pożyczki
Data ustanowienia:
Strona WWW:
Adres:

IPF Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 136
02-305 Warszawa

 

Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, zarejestrowana jako podatnik pod numerem NIP 701-01-91-956, o kapitale zakładowym w wysokości 3.000.000,00 zł, który został wpłacony w całości

Darmowe pożyczki:
Godziny pracy biura:

W dni robocze kontakt możliwy od 8.00 do 20.00

Bazy, z których korzysta firma:

Hapi pożyczki przed wydaniem decyzji o pożyczkę sprawdza dane w bazach:

 

►KRD

►ERIF

►BIG Infomonitor

Banki, w których firma posiada rachunek: -
Wiek pożyczkobiorcy:

Hapi pożyczki udziela pożyczek osobom w wieku od 18 lat

Aktualne promocje:
Logotypy i znaki towarowe Hapi pożyczki zostały użyte w celach informacyjnych i są własnością odpowiednich instytucji.
Zamknij
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.