Logowanie Rejestracja
Bank Deutsche Bank Polska S.A. - informacja, opinie, produkty

Deutsche Bank Polska S.A. opinie

Bank Deutsche Bank Polska S.A. - informacja, opinie, produkty

deutsche bank opinieDeutsche Bank jest bankiem o uniwersalnym charakterze, który obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak również małe i średnie przedsiębiorstwa, a także korporacje i instytucje finansowe. Jedną z podstawowych dziedzin jego działaności jest doradzanie przedsiębiorcom w zakresie emisji akcji i pożyczek, pozyskiwania kapitału, wchodzenia na giełdę oraz finansowania udziałów kapitałowych.

 

Klienci indywidualni i biznesowi mogą korzystać z tradycyjnych produktów bankowych

w tym rachunków bieżących, depozytów i kredyt, produktów inwestycyjnych i bankowej obsługi firm. Bardziej zamożnym klientom  Deutsche Bank proponuje zarządzanie majątkiem osobistym, w tym spersonalizowane doradztwo w zakresie planowania i zarządzania spadkiem, inwestowania w sztukę i działalność dobroczynną. 


Nazwa: Deutsche Bank Polska S.A.
Data ustanowienia: 1995-11-10
Strona WWW:
Adres:

al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa

Telefon: 22 579 90 00
Fax: 22 579 90 01

Historia:

Założycielem i właścicielem Banku jest największy bank niemiecki - Deutsche Bank AG, którego doświadczenia w dziedzinie bankowości i usług finansowych sięgają 1870 roku. Na naszym rynku Deutsche Bank Polska SA działa od 11 października 1995 roku. Równolegle 1 Lipca 2001 roku rozpoczął w Polsce działalność Deutsche Bank 24 SA (później Deutsche Bank PBC SA) - instytucja finansowa, która powstała na bazie pionu bankowości prywatnej Deutsche Bank Polska SA oraz Banku Współpracy Regionalnej SA. Deutsche Bank Polska SA i Deutsche Bank PBC SA połączyły się z początkiem lutego 2014, tworząc silny bank uniwersalny.

Rada Nadzorcza:

Peter Tils - Przewodniczący Rady Nadzorczej
Hubert Janiszewski - Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Pedro Larena - Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Stefan Bender - Członek Rady Nadzorczej
Mary Campbell - Członek Rady Nadzorczej
Zoltan Kurali - Członek Rady Nadzorczej
Rainer Rauleder - Członek Rady Nadzorczej

Zarząd:

dr hab. Krzysztof Kalicki – Prezes Zarządu
Leszek Niemycki - Wiceprezes Zarządu
Zbigniew Bętkowski - Członek Zarządu
Piotr Gemra - Członek Zarządu
Tomasz Kowalski - Członek Zarządu
Radosław Kudła - Członek Zarządu
Kamil Kuźmiński - Członek Zarządu
Piotr Olendski - Członek Zarządu
Magdalena Rogalska - Członek Zarządu

Kapitał zakładowy: - PLN
Ilość placówek: 180

Deutsche Bank jest światowym ekspertem, stawiającym sobie za cel sukces finansowy swoich Klientów.
Deutsche Bank Polska S.A. jest członkiem Grupy Deutsche Bank – jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Na polskim rynku działa od 1995 roku. Oferuje usługi z zakresu bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej największym polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom, instytucjom finansowym oraz sektorowi publicznemu. Bank doradza również Klientom indywidualnym oraz małym i średnim przedsiębiorstwom w zakresie nowoczesnych rozwiązań finansowych, oferując dostęp do swoich usług poprzez sieć niemal 180 Oddziałów i Centrów doradczych na terenie całego kraju, a także za pośrednictwem Internetu i Teleserwisu.

Akcjonariusze:

Deutsche Bank AG 100%

Logotypy i znaki towarowe Deutsche Bank Polska S.A. zostały użyte w celach informacyjnych i są własnością odpowiednich instytucji.
Zamknij
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.