Logowanie Rejestracja
Bank BGŻOptima - informacja, opinie, produkty
BGŻOptima opinie

Bank BGŻOptima - informacja, opinie, produkty

Bank BGŻ, którego historia sięga 1919 roku, jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, od lat znajdującym się w gronie największych instytucji finansowych w Polsce. Bank oferuje usługi dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, jest liderem bankowości dla sektora rolno-spożywczego.

Nazwa Bank Gospodarki Żywnościowej istnieje w świecie finansów od ponad 36 lat. Wielu klientów, szczególnie tych z branży rolno-spożywczej, związana jest z Bankiem BGŻ od kilku pokoleń. Oferowane przez Bank BGŻ produkty i usługi dopasowywane są do zmieniających się realiów i oczekiwań klientów.

Placówki Banku BGŻ zlokalizowane są przede wszystkim w małych i średnich miastach, liczących do 150 tys. mieszkańców. Mocną stroną Banku BGŻ jest zaangażowanie w rozwój społeczności lokalnych. Poprzez rozwój sieci placówek w miastach powiatowych, BGŻ dąży by być bankiem pierwszego wyboru. Wspiera lokalne inicjatywy, uczestniczy w ważnych wydarzeniach regionalnych i w codziennym życiu lokalnym.

Celem strategicznym Banku BGŻ jest dalszy wzrost efektywności, a ponadto, wzmocnienie wiodącej pozycji w sektorze rolno-spożywczym, dynamiczny rozwój sieci placówek, a także wzbogacanie oferty produktowej.

Bank BGŻ od lat konsekwentnie wspiera działalność organizacji charytatywnych i edukacyjnych, angażuje się w inicjatywy społecznie użyteczne. W sposób szczególny, bo poprzez autorski program „Klasa BGŻ”, swoje działania adresuje do zdolnych, ambitnych, otwartych na świat młodych ludzi, którzy wykazują ponadprzeciętny talent i pasję intelektualną.


Nazwa: BGŻOptima
Data ustanowienia:
Strona WWW:
Adres:

al. Jana Pawła II 29
00-867 Warszawa

Historia:
Rada Nadzorcza:

Jan Alexander Pruijs - Rabobank
Roelof Jan Dekker - Rabobank
Andrzej Zdebski - Skarb Państwa
Jarosław Iwanicki - Rabobank
Harry de Roo - Rabobank
Waldemar Maj - Skarb Państwa
Hendrik Adams - Rabobank
Monika Nachyła - członek niezależny
Dariusz Filar - członek niezależny

Zarząd:

Jacek Bartkiewicz - prezes Zarządu
Geert Embrechts - pierwszy wiceprezes Zarządu
Witold Okarma - wiceprezes Zarządu
Andrzej Sieradz - wiceprezes Zarządu
Geert-Jan Beuming - wiceprezes Zarządu
Dariusz Odzioba - wiceprezes Zarządu
Wojciech Sass - wiceprezes Zarządu
Magdalena Legęć - wiceprezes Zarządu

Kapitał zakładowy: - PLN
Ilość placówek: 0

BGŻOptima to bank założony i prowadzony przez specjalistów, mających jedną konkretną domenę: oszczędzanie. Jesteśmy w tym najlepsi i dajemy z siebie wszystko, abyś Ty miał jeszcze więcej.

Akcjonariusze:
Logotypy i znaki towarowe BGŻOptima zostały użyte w celach informacyjnych i są własnością odpowiednich instytucji.
Zamknij
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.