Bank PeKaO SA

o banku pekao sa

Bank Pekao z blisko 90-letnią tradycją jest ukierunkowany na obsługę klientów indywidualnych  korporacyjnych, a także małych i średnich przedsiębiorstw oraz rolników i firm z branży rolno-spożywczej (Agrosfera). Jeden z liderów polskiego rynku finansowego (m.in. pod względem kapitału) dysponuje siecią ponad 1000 oddziałów w całym kraju oraz aplikacją do płatności mobilnych PeoPay. Oferuje też dostęp do sieci ponad 1800 bezpłatnych bankomatów w Polsce i ok. 20 tys. w 17 krajach Europy.

Wśród produktów znajdziemy pożyczki gotówkowe, kredyty mieszkaniowe oraz bogatą ofertę kont osobistych stworzonych z myślą o różnych klientach (studentach, młodzieży między 13. a 18. r.ż., rencistów i emerytów, osób stawiających na mobilność itp.), kart kredytowych, ubezpieczeń i produktów oszczędnościowych (m.in. lokaty, rachunek oszczędnościowy dla dzieci, programy oszczędnościowe, produkty strukturyzowane).

 

Zapytaj o kredyt w Pekao

 

Pekao SA logowanie

Logowanie do bankowości internetowej Pekao SA wymaga wejścia na stronę banku i kliknięcia przycisku zaloguj się w prawym górnym rogu ekranu. Dostęp do serwisu transakcyjnego otrzymamy, gdy wpiszemy swój nr klienta oraz hasło. Wejście w życie unijnej dyrektywy PSD2 wymogło na bankach wprowadzenie dwuskładnikowego uwierzytelniania. Z tego powodu czasem możemy zostać poproszeni przez Pekao również o podanie kodu SMS lub specjalnego kodu wygenerowanego przez aplikację PeoPay.

Pekao SA kontakt

Nazwa: Bank PeKaO SA

Data ustanowienia: 1929-01-01

Strona WWW: www.pekao.com.pl

ul. Grzybowska 53/57

00-950 Warszawa

tel. (0-22) 656 00 00

fax. (0-22) 656 00 04

Historia:

Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna został powołany na podstawie decyzji Ministerstwa Skarbu w marcu 1929 roku. Akt notarialny o utworzeniu Banku sporządzono w październiku 1929 roku, a kilka dni później Sąd Okręgowy w Warszawie dokonał wpisu Banku Polska Kasa Opieki SA do rejestru handlowego. Pierwszym Prezesem Rady Banku, sprawującym tę funkcję przez cały okres międzywojenny, był jego założyciel, Henryk Gruber, Prezes Pocztowej Kasy Oszczędności. Pierwszym Dyrektorem Banku był Eugeniusz Bączkowski. Celem banku było objęcie obsługą wszystkich większych skupisk polskiej emigracji za granicą. Po wojnie działalność operacyjna banku w kraju została wznowiona na początku 1946 roku. W 1969 roku nastąpiły ważne zmiany w strukturze własnościowej Banku – Skarb Państwa wszedł w posiadanie większościowego pakietu akcji Banku. W 1996 roku decyzją Rządu została utworzona Grupa Bankowa Pekao S.A., w skład której, obok Banku Pekao S.A., weszły jako banki zależne: Bank Depozytowo-Kredytowy S.A. w Lublinie, Pomorski Bank Kredytowy S.A. w Szczecinie i Powszechny Bank Gospodarczy S.A. w Łodzi. W maju 1998 r. Komisja Papierów Wartościowych i Giełd dopuściła do publicznego obrotu akcje Banku Pekao S.A. – Grupa Pekao S.A. 1 stycznia 1999 roku cztery banki połączyły się w jeden uniwersalny bank pod wspólną nazwą Bank Pekao SA. W dniu 3 sierpnia 1999 roku w skład akcjonariatu wszedł nowy strategiczny partner – UniCredito Italiano SpA.

Bank PeKaO opinie

Bank Pekao niegdyś wywoływał wiele negatywnych skojarzeń wśród naszych czytelników. Obecnie coraz częściej pojawiają się głosy zadowolenia i pochwały, szczególnie pod adresem konta osobistego tej marki. Być może sam miałeś jakieś doświadczenia z tym bankiem? Podziel się nimi z innymi!215
Dodaj komentarz

avatar
189 Wątki
26 Odpowiedzi w wątku
19 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
17 Autorzy ostatnich komentarzy
tomaszLukaszMARIUSZjoannajurny Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Posiadam konto bankowe w tym banku. Jako student jestem bardzo zadowolony, dostępność bankomatów jest bardzo dobra, nigdy nie ma problemów z wybraniem gotówki, a prowadzenie konta jest darmowe.
Gorąco polecam.

joanna
Gość
joanna

do jakiegoś konkretnego wieku jest darmowe ,czy dla wszystkich studentów po prostu?

husek
Gość
husek

Czy kwestia założenia konta pekao pozwala na skorzystanie z jakiś dobrze oprocentowanych lokat?

Ksenia
Gość
Ksenia

@joanna a to nie jest tak jak zazwyczaj, że do 26 roku życia jest darmowe konto ? Czy ja coś pokręciłam ? 🙂
Hah zależy co masz na myśli pisz „dobrze oprocentowane lokaty” nie wiem czy w ogóle coś takiego jeszcze istnieje ?

qmba
Gość
qmba

@ksenia pewnie i są takie promocje ale są konta gdzie są darmowe bez patrzenia na wiek 🙂
@ksenia lokaty nie cieszą sie dobrym oprocentowaniem teraz 😛 mam na sowim oszczędnosciowym 3% a lokaty mają po 1% max.

ismizi
Gość
ismizi

W przypadku konta oszczędnościowego jest to na okres 6 miesięcy ten procent o czym warto pamiętać.

Mała
Gość
Mała

@qmba ale te 3% to tak na stałe? @Anonimowo a jak z aplikacją? Nie zawiesza się?

joanna
Gość
joanna

3% na koncie oszczędnościowym wyczytałam ,że jest 6 miesięcy i to do konkretnej kwoty tylko

qmba
Gość
qmba

@mała te 3% jest na okres promocji czyli 6 miesięcy.
@mała apka działa bardzo fajnie. nie zawiesza sie, działa stabilnie i jest bardzo prosta w aplikacji.

jurny
Gość
jurny

Niby na 6 miesięcy ale od 20tys to jak tak liczę na piechotę to jakoś 50zł na plus co miesiąc wychodzić więc sporo

joanna
Gość
joanna

przyjemna kwota za leżakowanie

joanna
Gość
joanna

nie ma za darmo, są mało wymagające warunki do spełnienia ;p

opek
Gość
opek

Dosłownie, wpływ na konto i jedna płatność przy użyciu aplikacji albo bankowości internetowej

jurny
Gość
jurny

No i to jest dobra oferta. Nie musisz się praktycznie starać, a konto masz za darmo non stop.

joanna
Gość
joanna

to spokojnie można wykonać

romek
Gość
romek

A co z osobami powyżej 26 lat?

qmba
Gość
qmba

tak jak wyżej napisałem też jest darmowe 🙂

ismizi
Gość
ismizi

Jak powyżej 26 to musi być wpływ na konto w poprzednim miesiącu kalendarzowym min. 500 zł pojedynczy przelew z zewnątrz lub z konta firmowego w Banku Pekao S.A. i min. 1 płatności kartą debetową do konta lub aplikacją PeoPay.

joanna
Gość
joanna

ale wpływ rozłożony na sumaryczne 500zł . i płatności.- to nie są jakieg mega złe warunki, wręcz spoko

buma
Gość
buma

bardzo proste do spełnienia i mamy w nagrodę darmowe $$ 🙂

smaza
Gość
smaza

Musisz mieć wpływy na konto i chyba jedną płatność przez peopay żeby mieć konto za free

qmba
Gość
qmba

warunki sa banalne i nie ma problemu z ich spełnieniem.

Iza
Gość
Iza

Jestem zadowolona z konta w banku PeKaO SA. Posiadam je od 4 lat i nigdy nie miałam problemu zarówno z bankomatami, jak i z kontem internetowym. Na bieżąco jestem informowana o nowych możliwościach jakie daje bank, z których chętnie korzystam. Uważam, że PeKaO SA to bank godny zaufania i polecenia.

ewa
Gość
ewa

bank w którym nie da się nic załatwić szybko, zawsze trzeba czekać na wszystko………….

ismizi
Gość
ismizi

Ja tam konto bardzo szybko załozyłem i wgl nie czekałem. Także chyba jednak się da:)

joanna
Gość
joanna

jaką metodą?

qmba
Gość
qmba

ja zakładałem przez slefi. wszystko trwało 15 minut.

KrystynaNowak
Gość
KrystynaNowak

W mojej rodzinie wszyscy posiadają konto w tym starym sprawdzonym banku. Nie przekonują mnie coraz to piękniejsze banki gównie internetowe, gdzie załatwienie czegokolwiek graniczy z cudem. Jeśli chodzi o pieniądze to likuję je zawsze w sprawdzonych miejscach a nie gdzie popadnie. Poza tym bank ma dużo bezpłatnych bankomatów i placówek.

HI-END
Gość
HI-END

Moim zdaniem najlepsze konto w Pekao SA

mecenas
Gość
mecenas

przyszła wreszcie decyzja powiedzieć Bankowi Pekao S.A – pa, brać, nic nie dając – to zasada praktykowana przez ten Bank

HI-END
Gość
HI-END

Pochwała dla Pekao SA za bankowość mobilną i darmowe konto!

icer
Gość
icer

Właśnie przeniosłem rachunek do DB.
Tam mam wszystko jest za free I sam rachunek jest oprocentowany. 15 pln za rachunek miesięcznie to trochę zadrogo.

kotka
Gość
kotka

fatalne warunki w oddziale, brudne ściany- stanowiska jedno przy drugim. To jest WIELKI BANK????

Nienienie
Gość
Nienienie

Nie polecam. Najgorszy bank z jakim miałam styczność. Niekompetencja i zła wola. Mentalność jak w PRL-u, wszystko jest problemem a klient, który coś chce-wrogiem. Okazało się, że mam w tym banku konto, które jest jednocześnie zamknięte i otwarte.
Otwarte na potrzeby naliczania latami opłaty za jego prowadzenie. Po jej uregulowaniu zmieniło status na "od dawna zamknięte", przez co historia 3 operacji jakich dokonałam niemożliwa do uzyskania. Jest dla mnie zagadką, że pracownik widzi w systemie historię a kierownik w oficjalnym piśmie stwierdza, że bank dane archiwalne zniszczył i prośbę odrzuca…

Bry
Gość
Bry

W ubiegłym tygodniu minął termin mojej lokaty terminowej w Banku Pekao S.A. Lokata zawarta na okres 13 miesięcy z oprocentowaniem 8%. Odsetki naliczone na poziomie 6%, oczywiście minus podatek. Na pytanie skierowane do banku otrzymana odpowiedź po kilku dniach to jedynie, że wszystko jest OK. Na kolejne pytanie w odpowiedzi poproszono o zrzuty ekranowe. Absurd! Bank doskonale wie na jakich zasadach zawierał umowę. Oszustwo w biały dzień. Nie polecam tego banku. W trybie natychmiastowym rachunek przenoszę do alternatywnego banku. Co więcej, obsługa kontaktująca się poprzez email z klientem jest w ogóle nie przygotowana. Piszą o rzeczach kompletnie nie związanych ze… Czytaj więcej »

Marek
Gość
Marek

Rozbawiła mnie Pani od kredytów hipotecznych w oddziale Pekao SA w Ełku. Bank otwarty do 18.00. Otóż, pojawiłem się w placówce banku o godz. 17.05, aby wziąć kredyt hipoteczny 300tyś., Pani poinformowała mnie, że pracuje do 17.00 i zamknęła drzwi. Ciekawi mnie jak człowiek(ja), który pracuje do 17.00, może zdążyć do banku przed 17.00. Podobna sytuacja, idę do banku Pekao BP, Pani miła, udzieliła wszystkich informacji mimo że, było już po 18.00 i już nie pracowała. Widać od razu któremu bankowi zależy na klientach.

lilijanna
Gość
lilijanna

ktoś tu wcześniej napisał, że praktyką tego banku jest brać nic nie dając w zamian – zgadzam się z tym całkowicie! jak robisz im obroty na koncie- chętnie korzystają, a jak chcesz wziąć kredyt- sto przyczyn, żeby nie dać! Zmieniam bank, a ten odradzam zwłaszcza przedsiębiorcom!!!

ruda@
Gość
ruda@

Bankier w oddziale zamyka rachunek firmowy – zeruje konto wypłacając resztę. Następnego dnia system PeKaO S.A. nalicza 5 złoty opłaty za wypłatę i zaczyna się jazda z kosztownymi monitami do kwoty 90zł. w ciągu trzech miesięcy. Żeby było trudniej dłużnikowi to monity oczywiście (twierdzę że z premedytacją) wysyłane są na adres zameldowania, a nie jak podano w banku adres zamieszkania. (o narastającym długu zorientujesz się dopiero jak odwiedzisz rodzinne strony i odbierzesz pocztę) Dowiedziałem się od pracownika jednego z oddziałów, że połowa spośród klientów która zakłada konta firmowa – wraca w celu ich zamknięcia . Przemyślna strategia banku staje się… Czytaj więcej »

gentleman
Gość
gentleman

O tym banku PEKAO SA od dawna mam negatywne zdanie ale dziś rozbawili mnie do łez 😀 Do rzeczy, jestem prezesem sp. z o.o. która zatrudnia mało pracowników. Jedna z pracownic zapranęła wziąć pożyczę EKSPRESOWĄ 1800zł i w tym celu miała przedstawić zaświadczenie o zarobkach. Oczywiście wystawiłem zaświadczenie i po 2ch dniach otrzymałem telefon czy ta pani u mnie pracuje i jakie ma wynagrodzenie! Zdziwiłem się tym telefonem ale potwierdziłem wszelkie informacje. Okazało się że pracownicy nie przyznali kredytu a główny powód to taki że firma jest niewiarygodna bo (i tu padniecie ze śmiechu) nie ma na siebie ZAREJESTROWANEGO NUMERU… Czytaj więcej »

janusz
Gość
janusz

,miałem kiedyś konto w tym lichfiarskim banku ale go zlikfidowałem.,mało to pani potfierdziła sprawa mojego konta jest uregulowana i zamknięta.A tu nagle po 5 latach przychodzi zawiadomienie o naliczaniu odsetek za prowadzenie konta karty kredytowej której nigdy nie miałem i nie chce mieć do czynienia z tym bankiem. Z mojej ciekawości zadzwoniłem na info.pani powiedziała ze muszę zapłacić bo jak nie to podadzą mnie do głównego rejestru windykacji i będę miał problem .prawda jest taka bank zmusza byłych klientów do dziwnych opłat i w ten sposób dodatkowo dorabia marne bo marne pieniądze na ta kich frajerach jak ja.Pewnie to ostatni… Czytaj więcej »

Joanna
Gość
Joanna

Oddzial w ilawie.Wlasnie 5 raz próbuje zamknac rachunek, czekam juz 40 minut. Zwolniłam sie z pracy bo po 16 zawsze jest tu dla Pan za malo czasu, zeby cos zalatwic przed 17 albo za duża kolejka aby opłacić brakującą kwotę w kasie. Bank dla ultra cierpliwych bezrobotnych!!!

oszukany
Gość
oszukany

PeKaO SA do lamusa

w1247
Gość
w1247

Dziś 8 sierpnia straciłem niezłą okazje ponieważ Bank PeKaO SA. postanowił zablokować kartę z powodu tylko mu znanych pani z infolini miała zły humor bo był wczesny ranek a ja dzwonię SKO to była firma nie to co pekaosa ha,ha

Klient
Gość
Klient

To jakiś żart i kpina z kontami w tym banku ! Oszuści i naciągacze. Otworzyłem konto internetowe i miało być kolorowo i cudownie bez opłat i prowizji okazało się totalnie inaczej ! Prowadzenie miało być za darmo jak będą systematyczne przelewy comiesięczne – pobierali opłaty, miało nie być opłaty za kartę – pobierali opłatę i to dwa razy w miesiącu każda różnej sumy, wypłaty w bankomatach miały być za free a tu najlepsze – pobierali takie prowizje ze głowa boli. Prowizje nieczytelne na koncie nie można dojść za co i dlaczego tyle. Tak wiec Darmowe konto w tym banku, miesięcznie… Czytaj więcej »

xxxxxx
Gość
xxxxxx

mam zamiar zrezygnować z usług tego banku, bank jest generalnie beznadziejny, nie ma wpłatomatów , bezczelna obsługa, opłaty zciągane z konta nie wiem za co , chyba z kosmosu, zawsze jakies problemy z tym pie******* bankiem nie moge dzis zrobic waznego przelewu ani zalatwic nic przez telefon po raz kolejny musze sie udac do oddziału, mam juz dosyc tego cyrku, zmieniam bank i odradzam ''korzystania''

greg
Gość
greg

Byłem klijętem banku pko sa 10 lat spłaciłem porzyczke o rok wczesśniej byłem w banku kciałem porzyczyć 1000zl powiedzieli zamały dochud mam a innym banku doli mi 5000zl łaski nie robią

talon
Gość
talon

Jestem w oddziale w miechowie woj.malopolskie obsluguje jedna kasjerka a ludzie czekaja nawet brakuje stolkow by usiasc zenada

Hanna
Gość
Hanna

Nie polecam . Mój mąż ma tam konto i ciągle są problemy.

wert
Gość
wert

stopy procentowe są obniżane, a bank podwyższa ciągle raty po kilka złotych -paranoja ..oprocentowanie mam stałe i co miesiąc mam inna rate choćby 1zł wiekszą

Zawiedziona
Gość
Zawiedziona

Ostrzegam przed kredytem hipotecznym w tym banku a w szczególności na Krakowski oddział na Wielopolu! Traktują klienta jak zło konieczne, przed podpisaniem umowy wielokrotnie zmieniali warunki udzielenia kredytu po czym wszystkie możliwe transakcje na linii BANK=> KLIENT wydłużał do maksimum! inne terminy podane w trakcie podpisywania umowy a inne tuż po ,, złapaniu klienta" za wszystko wymagają zapłaty nic nie dając klientowi w zamian! Każde pytanie kierowane do pracowników oddziału było ,, zlewane" suchym stwierdzeniem : ,, trzeba czekać " , takie mamy procedury…. KONTO W TYM BANKU JEST IDEALNE DLA LUDZI, KTÓRZY MAJĄSTALOWE ERW I NIE WIEDZĄ CO Z… Czytaj więcej »

Dominik
Gość
Dominik

mam konto w tym banku od 10 miesiecy. dostaje rente w wysokosci 750 zl z czego miesiecznie odbierane jest tylko 20-30 zl i jestem z tego zadowolony. ludzie piszą że przelewy im sie przedłużają, ani razu z tym nie miałem problemu. ojciec ma tez konto od miesiąca i przelew dochodzi w 1/2 dni. nie wiem czy wy robicie te przelewy w piątek i myslicie ze bedzie w sobote/niedziele zrealizowany ? polecam ten bank i jestem z niego bardzo zadowolony, szybka obsluga, da się porozmawiać z pracownikami. +rep polecam

Oszukana
Gość
Oszukana

Negatywna. Obsługa miła aczkolwiek niekompetentna. Jak można okłamać klienta zakładającego konto na temat opłat? Przy otwieraniu konta walutowego zostałam poinformowana, że JEDYNE opłaty jakie będą to prowizja 4.99 euro od każdej wpłaty. Natomiast opłaty wynoszą miesięcznie (nawet jeżeli wpłata na konto była jedna) nawet do 20 euro. Również niewyjaśnione opłaty pojawiają się na zwykłym koncie. Nie zostałam nigdy poinformowana o jakichkolwiek zmianach, ani telefonicznie, ani mailowo ani pocztowo. Nie polecam nikomu, zwłaszcza jeżeli chodzi o konto walutowe.

pappapa
Gość
pappapa

Mam konto kilka lat, mam super Panią DO KTÓREJ chodzę. Mam konto aktywne płacę dużo bo 10zł warto mam ubezpieczenie, nawet korzystałem jest ok. Nie ma nic za darmo. polecam mieć własnego opiekuna. Nie ma idealnego banku.

olivia
Gość
olivia

Jestem klientem od wielu lat, bardzo często obsługiwałam się w oddziale banku pekao sa w rynku gł w krakowie i było w miarę ok, po przeprowadzce na drugą strone krakowa często bywam w placówce przy ul. josepha conrada. Nie spotkałam się nigdy z tak miłą obsługą, w szczególności z panią kierownik siedzącą na sali, jest tak zaangażowaną osobą gdzie pośród natłoku pracy znajduje dla wszystkich czas, po prostu klient jest dla niej i jej pracowników najwazniejszy.

janeczka
Gość
janeczka

jestem klientem od 15 lat w tym banku, i obsługa jest fatalna, wizualizacja jeszcze gorsza, zróbcie coś z tymi oddziałami, bo mimo że pracownicy bardzo się starają utrzymywać ład i porządek ale wygląd tych obskurnych mebli i różnokolorowych stanowisk, foteli itp jest odstraszający na tle innych banków, np. czy szanowny pan prezes był np. w Alior Bank, BZ WBK???? tam jest wszystko piękne, czyste i w jednej tonacji a nie jak w pekao sa kolorowe Choinki…. wstyd że taki duży bank nie może ustandaryzować jednakowo wszystkich placówek tylko wymagać tego od pracowników, żenada!!!!!!!!!!!!!

Klaudyna
Gość
Klaudyna

NEGATYWNA!!!!
Ja również od marca b.r. nie potrafię zamknąć konta. Przysyłają monity z pieniężnymi karami.
Na dodatek wysyłają korespondencję na błędny adres, mimo, że są poinformowani o prawidłowym adresie do korespondencji.

ola
Gość
ola

szkoda, że nie ma opinii bardzo bardzo bardzo negatywna, bo taką by ode mnie dostali, odradzam branie kredytów hipotecznych w tym banku, najgorsze co mnie w życiu spotkało to to że mam u nich właśnie ten kredyt, nie ma szans na jakąkolwiek ugodę porozumienie się z tymi ludźmi którzy tam pracują, chyba im sprawia przyjemność rujnowanie komuś życia, pożyczą 100000 wypłacając w transzach po 10000, a sami żądają spłaty pół miliona, banda złodziej i nic więcej, nie bierzcie u nich kredytów, bo zrujnują wam życie….

Arek
Gość
Arek

Mam kilka kont w różnych bankach, ale ten pseudo-bank jest najgorszy.
Narazie rezygnuję z ich usług.

Zbyszek92
Gość
Zbyszek92

całkowity negatyw dla tego banku. Miesięcznie trzeba liczyć ok 40-50 zł za podstawowe usługi, wszystko płatne, obsługa niekompetentna. Nie uczciwy przelicznik walut. Odradzam w 100%

Iam
Gość
Iam

Od wielu lat jestem klientką tego banku, ale wczoraj przebrała się miarka, kiedy 2 dni czekałam na aktywację głupiej karty kodów (kto to wymyślił?). Mam u nich 3 konta- w tym jedno firmowe, do obsługi którego musiałam instalować inną przeglądarkę, bo nie są w stanie zrobić aktualizacji do chroma. Archaiczne metody weryfikacji, gdzie podczas jednej rozmowy 5 razy muszę podawać swój pesel…Można by dłuuuuugo wymieniać. Archaiczny bank z przestarzałymi metodami. Dzisiaj ide założyć konta w innym banku. Nie polecam!

Mmmm
Gość
Mmmm

Brak mozliwosci przeniesienia obslugi kredytu hipotecznego do innego oddzialu tego samego banku, mimo, ze kredyt z kompletnie innego banku moznaby przeniesc na zawolanie.

Brak mozliwosci podpisania aneksow do umowy/ubezpieczen w oddziale banku innym niz ten, ktory udzielil kredytu. A jesli wyjade do Australii to tez co rok bede musiala wracac zeby podpisac jakies papiery? ….

Mila, acz niekompetentna obsluga, tydzien oczekiwania na odpowiedz mejlowa, a potem jeszcze "odkrecanie kota ogonem".

Nie polecam.

Jedyna zaleta – w miare znosne raty kredytu hipotecznego.

boguslaw63
Gość
boguslaw63

mam w pekao konto juz kilkadziesiat lat i nie widze powodu zeby zmieniac. wiadomo ze czasem sa jakies rozne losowe sytuacje, ale wiekszych perypetii z nimi nigdy nie mialem. bank jak bank, jesli ktos czyta umowy i splaca wszystko w terminie to nie widze powodow do narzekan

Atako
Gość
Atako

Nie polecam, obsługa nie kompetnie,nie wiedza o czym mówią, a jeśli coś maja wcisnąc to wprowadzają w błąd. Taka sytuacje miałam w atrium Targówek, Warszawa.

niedoszły
Gość
niedoszły

mam 25 lat zdaniem analityka jestem za młody żeby wziąć kredyt hipoteczny mój ojciec ma lat 45 zdaniem analityka jest za stary jakaś paranoja jak najdalej od pekao sa oczywiście rodzice chcą kredyt wziąć ze mną razem nie i już jutro idę do pb może tam są mądrzejsi

mat
Gość
mat

na okroglo z konta gina mi pieniadze za to ze w ich banku wybieram kase to sobie naliczaja prowizje czas na zmiane banku

Marcin
Gość
Marcin

Do 26 (niedziela) miałem ratę zapłaciłem w poniedziałek, a 28 we wtorek rano (!) już dzwonili z windykacji!!!To jest jakieś chore. Zanim wybierzecie ten bank weźcie to pod uwagę bo to nie jest NORMALNE.

klient
Gość
klient

Witam wszystkich klientów pekao sa, jak wielu z Was jestem klientką tego banku i ostatnio stwierdziłam że tak właściwie to jestem nikim dla tego banku. Miesiac temu straciłam prace,kilka dni po poszłam do oddziału w Wałbrzychu gdzie poprosiłam o pomoc, ponieważ mam w/w banku kredyt i to niemałą sumkę, którą muszę co miesiąc spłacać jak wielu z Was. Poprosiłam o możliwość zawieszenia na 2 miesiące spłaty lub zmniejszenie raty, I cóż od banku nie otrzymałam żadnej pomocy ewentualnie wydłużenie spłaty kredytu o 2 lata a rata spadłaby zaledwie o około 200 zl mniej, co w moim przypadku nic nie dało… Czytaj więcej »

Mati
Gość
Mati

Mam pytanko jak sprawdzam snan konta wuro w bankomacie to wyswietla mi ile mam kasy euro czy przeliczonej na zł

marcin
Gość
marcin

Najlepiej byłoby zaciągnąć kredyt i go nie spłacać wówczas dla każdego taki bank byłby najlepszy. Jestem zadowolony z obsługi pracowników w oddziale banku w koszalinie , jana z kolna.Spłacam kredyt w wyznaczonym terminie bez ukrytych kosztow, dodatkowych opłat itd. jasno okreslone warunki. a terminy na ich spłate sa po to zeby ich pilnowac. koniec tematu.

klientka
Gość
klientka

Dzięki mądrym decyzjom w tym banku zostałam uchroniona kilka lat temu przed wzięciem kredytu hipotecznego we frankach szwajcarskich – dziś byłabym bankrutem ! bardzo dziękuje. !

Niezadowolona Klientka
Gość
Niezadowolona Klientka

Niestety Bank jest nadal w epoce kamienia łupanego. W dobie internetu i telefonicznej obsługi , z prawie każdą sprawą każe udać się do Oddziału , gdzie słyszy , ta sprawa nie jest w naszej gestii tylko Centrali w Warszawie. Zlikwiduję rachunek i udam się tam gdzie jest normalna obsługa klienta.

Marcin
Gość
Marcin

Do 26 (niedziela) miałem ratę zapłaciłem w poniedziałek, a 28 we wtorek rano (!) już dzwonili z windykacji!!!To jest jakieś chore. Zanim wybierzecie ten bank weźcie to pod uwagę bo to nie jest NORMALNE.

bobi
Gość
bobi

Z informacji od osoby dobrze poinformowanej usłyszałem, że w związku z wprowadzeniem opłat za korzystanie z bankomatów euronetu rozpoczęła się akcja likwidacji rachunków, głownie osób długo korzystających z pekao, o średnich zarobkach, a prawdziwa fala zacznie się po wakacjach, gdy osoby te zobaczą ile razy skasowano je po 1,49 zł za wypłatę z bankomatu.

Krzysztof Grudziądz
Gość
Krzysztof Grudziądz

Ja wczoraj znowu założyłem tu konto.O o 18.30 ostatnia wpłata.Obsługi super i tak późno. Uciekłem z BPH i przez Millenium