Bank BPH

Bank uniwersalny, nastawiony głównie na obsługę klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw. Wśród oferowanych produktów znajdują się rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe, kredyty gotówkowe i hipoteczne, lokaty i rachunki oszczędnościowe.

W 2013 roku Bank BPH zajmował 12. miejsce pod względem wartości aktywów; po pierwszym kwartale 2015 roku spadł w rankingu o jedno oczko.  Aktualnie na czele banku stoi Richard Gaskin.

 

Zapytaj o kredyt w Banku BPH

Bank BPH logowanie

Aby zalogować się do bankowości elektronicznej, klient Banku BPH musi wejść na jego stronę internetową i w odpowiednim miejscu wpisać swój identyfikator.

Bank BPH kontakt

Nazwa: Bank BPH

Strona WWW: www.bph.pl

al. Pokoju 1

31-548 Kraków

Adres korespondencyjny Banku dla Klientów:
ul. Marynarki Polskiej 177
80-868 Gdańsk

Adres siedziby w Warszawie:
ul. Towarowa 25A
00-958 Warszawa
tel. 58 300 70 01

Historia:

Rok 1989 był początkiem działalności banków BPH i PBK, w ramach wyodrębnionych ze struktury NBP dziewięciu banków komercyjnych, które w 1991 r. zostały przekształcone w jednoosobowe spółki Skarbu Państwa. W 1995 r. na GPW BPH zadebiutował na GPW, a jego inwestorem strategicznym została Grupa HVB. PBK był notowany na GPW od 1997, jego inwestor strategicznym był Bank Austria. W konsekwencji fuzji HVB i BA, w listopadzie 2000 podjęto działania w celu połączenia BPH i PBK. 31 grudnia 2001 roku zakończono fuzję prawną banków – powstał Bank Przemysłowo-Handlowy PBK S.A.

BPH Bank opinie

Nasi użytkownicy niezwykle często wyrażają swoje opinie o Banku BPH, choć przeważnie są to głosy bardzo negatywne i odradzające innym konsumentom korzystanie z usług tego banku. Ze wszystkimi komentarzami możesz zapoznać się poniżej. Być może Ty również miałeś jakieś doświadczenia z Bankiem BPH? Podziel się z nami swoją opinią!149
Dodaj komentarz

avatar
149 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
1 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
0 Autorzy ostatnich komentarzy
Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
marian
Gość
marian

Uważajcie na tych naciągaczy.

ralton
Gość
ralton

co się dzieje w tym banku ? pożyczka pożyczkę pożyczkę goni ! tylko pożyczają i pożyczają, jak tak dalej pójdzie, to mogą zdaje się spodziewać się większych problemów ze spłacalnością tych udzielonych już !

abc
Gość
abc

Kiedyś miałem u nich kredyt na samochód używany i byłem zadowolony, bo bank udzielił mi takiego kredytu bez problemu, mimo, że był to czas, gdzie było bardzo trudno o kredyt. Obecniej mam jeszcze BPH TFI i też jestem zadowolony z inwestycji poprzez ten bank.

Artur
Gość
Artur

Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług Banku BPH. Nie chodzi mi tu o produkty ale o obsługę sprzedażową – dodzwonienie się do kogokolwiek, kto zrozumie o co chodzi graniczy z cudem. Cała komunikacja z bankiem BPH przypomina jakąś groteskę…

Felek
Gość
Felek

Mam konto osobiste i brałem kilka razy kredyty gotówkowe. Bank jak dla mnie przychylny, mila obsługa w placówce. Nie miałem nigdy żadnych kłopotów z pracownikami, papierologią

yurgi01
Gość
yurgi01

Mam otwarte konto od kilku lat w banku BPH Wejherowo bez problemu dostałem debet – super bank i obsługa.Pozdrawiam Jerzy

janek
Gość
janek

proponuje załozyc wam konto w tym banku to zobaczycie co tea mafijna instytucja jaka jest ten bank bph warta

bbb
Gość
bbb

oszusci i naciagacze! omijajcie z dal;eka

Hanna
Gość
Hanna

Zlodzieje. Wcisneli mi kredyt we franku. Splacilam 103000 pln co przeliczyli w bph na 22000 chf czyli 4.8 pln za franka. Teraz musze wynaj mowiac prawnika I pisac do KNF. Omijajcie z daleka. To zlodzieje ktorzy nie kradna nawet w wyszukany sposob. Po prostu kradna pieniadze I Liza ze tego nie zauwazysz.

jjjjj
Gość
jjjjj

zabrali nam już dom który sprzedali za grosze teraz chcą drugie tyle nadali mi komornika który wszedł na pensje złodzieje nie uczciwy i banalny bank a polski rząd nic nie robi żeby nas obronić nasiali złodziei a teraz nas grabią

kraszan
Gość
kraszan

Zastanów się zanim podpiszesz umowę z tym bankiem bo mogą cię zrujnować i to bardzo szybko!!!!!!!!!!!

mariankoniuszko
Gość
mariankoniuszko

Nawet jak spłacicie należność będą szukali pretekstu do wyrwania jeszcze pieniędzy od was.

Henryk
Gość
Henryk

Nie chcę używać wulgarnych słów więc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

grek
Gość
grek

Spłaciłem dawno kredyt a oni wciąż nękają mnie telefonami za które każą mi płacić i to bardzo słono, mam już dosyć jeszcze jeden tel. od nich i zgłaszam do prokuratury o próbę wyłudzenia. LUDZIE OMIJAJCIE ICH Z DALEKA TO NACIĄGASZE!!!!!!!!!!!!!!!!!

piotr
Gość
piotr

banda złodziei i tyle mogę powiedzieć o tym banku .
mam nadzieję że przyszli klienci tego Banku przeczytająte nasze komentaże i ominą go szerokim łukiem. Jeszcze przed terminem płatności raty dzwonią niby z przypomnieniem ale nie za darmo a jeden dzień po terminie jak nie ma wpłaty to komornik.
podsumowòjąc to najgorszy niby bank bo nie powinni się nazywać bankiem tylko mafią z jakim miałem do czynienia a przedstawiciel nagina zasady aby tylko wcisnąć kredyt .

qe4546
Gość
qe4546

zlodzieje

Slawek
Gość
Slawek

Jestem klientem tego banku od 12 lat, niestety od pewnego czasu moja opinia stale spadała. Dwa lata temu po upadku jednego z moich największych klientów zabrali mi debet praktycznie z dnia na dzień łaskawie udzielając kredytu który kończę spłacać. Słyszałem wtedy od konsultantki … proszę się nie martwić jest OK na pewno przedłużymy debet … po trzech tygodniach okazało się że nic z tego. Więc działałem bez debetu. Niestety kryzys jest więc w czerwcu udałem się do banku aby przydzielili mi debet, wypełniałem trzy razy wniosek bo za każdym razem coś im nie pasowało. Oczywiście od konsultantów słyszałem że wszystko… Czytaj więcej »

alla
Gość
alla

BPH powinien być zdlegalizowany.Mój kredyt przeszedł z innego banku i zaczeła się gehenna brak słów na brak kompetencji. Raty mam miec równe .jeszcz przez kilka lat nie miałem takich samych.
Nikt nie potrafi mi tego wytłumaczyć. Same matoły tam pracują.Znowu podwyższyli sred.i rate .
Ostrzegam chętnych na kredyt w tym banku.

anna
Gość
anna

Spłacam kredyt hipoteczny w tym banku i jestem przerażony!
Ja spłacam, a oni mi ciągle podwyższają zadłużenie i wysokość raty bez podania przyczyn . Na pytania kierowane do banku nie odpowiadają.
Przenoszę kredyty do innego.
Poradżcie do jakiego?

Ewa
Gość
Ewa

Najgorszy bank z jakim miałam do czynienia.Bezprawnie wypowiedzieli mi kredyt.Wydzwaniali po kilka razy dziennie w świątek i piątek o różnych porach dnia.Obecnie przysyłają mi dwa razy w miesiącu pisma wzywające do zapłaty na ten sam kredyt, doliczając opłatę po 25 zł za każde. Dzięki Bogu, że w tym roku już koniec.

poszkodowany
Gość
poszkodowany

Bank bph nie ma prawa reklamowac sie jako bank postepujacy wg zasad FAIR PLAY poniewaz taki nie jest LUDZIE TRZYMAJCIE SIE OD NICH Z DALEKA jak bedzie mieli kryzys odsprzedadza wasz dlug komus kto bedzie was chcial naciagnac na jak najwieksze koszty niestety polskie sady sa bezradne na tego typu manipulacje jest to walka z wiatrakami a wam z bezsilnosci beda przychodzic mysli samobujcze nie chcecie tego TRZYMAJCIE SIE JAK NAJDALEJ

adam
Gość
adam

UWAGA- UWAGA – BANK BPH PADA – PRZEJMUJE TEN BANK ALIOR – STRACH TRZYMAC TAM PIENIĄDZE

złodzieje
Gość
złodzieje

obecnie prowadze kilka spraw sondowych przeciwko temu bankowi głowny powud to problemy z wypłatą oszczednosci jakie moi klijenci posiadaja w tym ze patra banku

BEATA
Gość
BEATA

MAM W TYM BANKU KONTO I KREDYT. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA ZE WSPÓŁPRACY.

Klientka
Gość
Klientka

A mnie po części śmieszą opinie ludzi, którzy zarzucają bankowi BPH naciąganie i oszustwo. Nic się nie dzieje bez powodu. Skoro podpisaliście umowę kredytową na takich, a nie innych warunkach i przystaliście na taki sposób karania w postaci płatnych telefonów i listów za tak na prawdę Waszą nierzetelność i nie oddawanie pożyczonych pieniędzy w terminie do którego się zobowiązaliście to radzę mieć pretensje tylko do własnej naiwności i braku umiejętności czytania ze zrozumieniem.Nikt Wam tego kredytu nie wcisnął. Sami przyszliście do banku, sami złożyliście wniosek kredytowy i sami przystaliście na warunki zawarte w umowie. Więc bądźcie dorośli i odpowiedzialni za… Czytaj więcej »

marta
Gość
marta

Jestem zadowolona z konta w tym banku wszystko jest przejrzyste .

Hanka
Gość
Hanka

prosze o umorzenie odsetek karnych dług został spłacony całkowicie i odsetki wymagane przez komornika dług był w wysokosci 16000 zł a ja nadal po spłaceniu u komornika wisze 30 000 zł

jarek
Gość
jarek

Czekałem 2 tyg na zwrot nie zrealizowanych doładowań telefonu. Żenada!

klient
Gość
klient

Szczerze nie polecam. Wiecznie jakieś problemy. Jak chcesz cokolwiek załatwić to wydzwaniasz po infoliniach i informacje z infolini przekazujesz do oddziału jakby sami miedzy soba nie mogli sie dogadać. Chciałam wcześniej spłacić kredyt walutowy, to musiałam to robić przez infolinię. W centrali klika dni szukali mojej umowy aby sprawdzic czy na pewno nie ma tam wzmianki o prowizji za wcześniejsza spłatę – o negocjacji kursu zapmnij. Ale spóźnij się choć jeden dzień ze spłatą to wydzwaniają co 5 minut. Masakra!!!!

fredek
Gość
fredek

Jestem klientem w tym banku już 6 lat,od 6 lat nie mogę otrzymać żadnego debetu ani kredytu,bo wiecznie jest coś nie tak,a w innym banku dostałem bez problemu kredyt,trochę to dziwne,zawsze jak tam idę to nie mają dla mnie nic,a jak wyję i udam się do innego banku to jest praktycznie ok…..?!

lena
Gość
lena

To bank, który jak żaden inny jest nękany awariami systemu !!

oszukana
Gość
oszukana

mam kredyt hipoteczny w bph, co mnie pokusiło zeby tam przenieść kredyt nie wiem. Trwało to długo ale udało się. Obecnie mam problemy- przyznałam sie do tego 2 lata temu i co ……….. . Od dwóch lat wysyłam pisma z prośbą o restrukturyzację…. oni nie odpowiadają ja znowu mam spóźnienie i tak dookoła. Zadnej kompetentnej osoby, żadnych propozycji wyjścia z impasu za to straszenie odebraniem mi mieszkania itd. Zaznaczam cały czas płacę, ile mogę, zadłużenie nie przekracza 4000zł(niecałe 2 raty). Ciągle(2lata) nie mają moich pism (ja mam potwierdzenia). To po prostu nie fair. Nie chcę być trupem cywilnym, więc idę… Czytaj więcej »

robert
Gość
robert

ten ban obecnie kilkaset spraw sondowych za bezprawne wyłudzanie pieniedzy od klijentów za dodatkowe koszty kture ponosi niby bank za udzielenie kredytu ambert gold i ten bank to ten sam system ludzie majo problemy z wypłata osczednosci

lena
Gość
lena

dlaczego zlikwidowano terminal do robienia przelewów za 1 zł i wystawiania zestawień.

ewka
Gość
ewka

systemy nie działają, na infolinii niedouczeni pracownicy, kiedyś ten bank był super …

jana
Gość
jana

najgorszy bank, banda złodziei i oszustów.

Kris
Gość
Kris

Ogólnie rzecz ujmując, hasło "Po prostu fair" w żaden sposób nie utożsamia się z podejściem banku BPH do Klienta.

Bolek
Gość
Bolek

Tam nie ma dnia bez awarii. Informatycznie BPH nie istnieje od dawna.

jak
Gość
jak

bandziorrry nie mają nic wspólnego z bankiem, złodziejska mafia. na pewno nie jest to instytucja zaufania publicznego, precz z Polski!!!!!!!!

Wściekły
Gość
Wściekły

Próbuję odzyskać pieniądze z konta po zmarłym tacie,złożyłem wszelkie papiery orzeczenie sadu,kopie dowodu osobistego oświadczenia,miną tydzień zero odzewu i kasy.W spółdzielczym znajomy miał to po godzinie załatwione a tu nikt nic nie wie.Windykacja się tym zajmuje paranoja.

oszukana
Gość
oszukana

za 10-dniowe spóźnienie od 100 zł 40 kary jeszcze straszą widykatorem

oszukana
Gość
oszukana

to nie brednie , wszystko było ok dokąd nie miałam rat do spłacenia wtedy byłam straszona windykatorem oni to lichwiarze

pabloksc
Gość
pabloksc

Nie mam w tym banku kredytów, nie mam debetów, a mimo to kiedy zmieniłem bank odczeali pół roku mimo,że mieli ze mna kontakt i podali mnie do frmy windykacyjnej ponieważ na koncie nie było ruchu.Generalnie myślałem,że brak wpłat jet równoznaczny z zamknieciem konta.

Teresa Pucicka
Gość
Teresa Pucicka

Jestem klientką /firmowa/ banku od ponad 10 lat i nigdy nie zawaliłam terminu płatności.Obecnie po wielu złych przypadków znalazłam sie w trudnej sytuacji , w banku spłacam kredyt restrukturyzacyjny, ale raty wynosiły do wrzesnia br, włacznie po 900 zł i ale od X wynosza 2500 zł.Jestem na emeryturze, spłacam kredyt konsolidacyjny i ta nowa rata przewyzsza moja emeryturę.Prosze o pomoc wszystkie szczeble w akcie rozpaczy nawet Prezesa Konara , ale nie odpisał wcale, a mnie nęka dep.windykacji o wpłaty i pisze pisma suche ,że mam płacic bo nie mogą zmienić wysokości rat . Poprostu bezduszność i głupota bo zmuszaja mnie… Czytaj więcej »

jarek
Gość
jarek

chciałem przestrzec osoby które chciałyby ubiegać się o kredyt chipoteczny w pseudo banku BPH. ubiegaliśmy się o kredyt chipoteczny w tym banku, po przedstawieniu wszystkich wymaganych dokumentów wraz z umową przedwstępną kupna mieszkania pani "doradca" zapewniała że kredyt na pewno dostaniemy. Mijały tygodnie co rusz było trzeba donieść jakiś dokument który stracił ważność, to podpis itd…Po 5 tegodniach dowiedzeliśmy się że kredytu nie dostaniemy. Brak profesionalizmu ze strony doradców,ogólne DZIADOSTWO I IGNORANCJA klienta. Stanowczo NIEPOLECAM!!!!!!!!!!!

msz
Gość
msz

nadmienię że Szanowny Pan z działu windykacji sprawia że będzie miał na sumieniu jeśli oczywiście takie ma sprawia że odbiera zwykłym szarym ludziom możliwość spłaty zadłużenia i wpędza w jeszcze większe długi a bank i tak nie będzie miał takich pieniędzy jakie ja muszę zapłacić

msz
Gość
msz

mam pytanie a tym samym myślę że będzie to opinia na temat postępowania pracownika windykacji na szkodę banku bph chcę spłacić kredyt a Pan mi odmawia mówiąc że on właśnie złożył wniosek o przejęciu domui i na moje błaganie żeby wycofał i pozwolił mi spłacić stwierdził że on już podjoł decyzję i jej nie zmieni bo nie to nie mam pojęcia czy dla banku lepsza jest nieruchomość czy pieniądze 2 razy większe niż mi pożyczyli.chyba że ban zabawi się teraz w agencje sprzedaży nieruchomości.

jarek
Gość
jarek

Pozytywne opinie o tym banku to jak sie domyślam są pisane przez pracowników tego banku bo nie chce mi się w to wierzyć że to klienci piszą

jarek
Gość
jarek

Pozytywne opinie o tym banku to jak sie domyślam są pisane przez pracowników tego banku bo nie chce mi się w to wierzyć że to klienci piszą

jxx.
Gość
jxx.

zanim podpiszesz cokolwiek czytaj dziesięć razy ponieważ ze strony banku informacji zero zaskoczenie jest dopiero przy zamknięciu rachunku . Przyjazny bank tylko dla naiwniaków.Co do pracowników przydało by się rzetelne przeszkolenia , najgorszy bank unikać szerokim łukiem ,.