AXI Card

AXI oferta

AXI to karta kredytowa, która zapewnia szybki i wygodny dostęp do gotówki w wysokości nawet do 6000 zł. Działa tak samo jak każda inna karta płatnicza. Umożliwia dokonywanie transakcji i darmową wypłatę środków ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Koszt karty kredytowej AXI

Zaletą karty kredytowej jest to, że klient płaci wyłącznie za okres, w którym wykorzystuje przyznany limit. Oznacza to, że jeśli nie używasz karty, wówczas jest ona całkowicie darmowa. Oprocentowanie karty AXI wynosi tylko 0,75 proc. na miesiąc (0,025 proc. dziennie), a RRSO to 87, 12 proc. Terminowa spłata zadłużenia gwarantuje, że do tej kwoty nie zostaną doliczone żadne dodatkowe opłaty.

Jak aplikować o kartę AXI?

Aby ubiegać się o kartę kredytową AXI, klient może samodzielnie zadzwonić na infolinię. Może również złożyć wniosek o kartę kredytową online. W tym celu należy wypełnić krótki formularz na stronie internetowej marki. Trzeba w nim podać swoje dane osobowe oraz kontaktowe (numer telefonu i adres e-mail). Po kilku minutach do konsumenta oddzwania przedstawiciel marki, aby przeprowadzić go przez cały proces. Następnie zespół analityków ocenia sytuację finansową potencjalnego klienta, biorąc przy tym pod uwagę jego zarobki, spłatę dotychczasowych zobowiązań i zdolność kredytową. Po akceptacji wniosku klient musi jeszcze tylko spotkać się z kurierem, aby podpisać umowę.

AXI logowanie

Profil klienta na stronie internetowej marki umożliwia wygodne zarządzanie kartą AXI. Z jego pomocą można dostosować wszystkie funkcje do swoich własnych upodobań oraz na bieżąco śledzić wszelkie informacje dotyczące transakcji i dostępnego salda kredytowego. Aby utworzyć swój profil osobisty AXI, należy wypełnić krótki formularz rejestracyjny na stronie internetowej marki. Następnie na podany we wniosku adres e-mail otrzymasz link weryfikacyjny. Po kliknięciu w niego wystarczy jedynie ustawić hasło i podpiąć kartę kredytową do swojego konta. Wówczas można już w pełni korzystać ze swojego profilu.

Na jakich warunkach pożycza AXI?

Aby otrzymać kartę kredytową AXI, musisz spełniać następujące warunki:

  • mieć ukończone 21 lat;
  • posiadać udokumentowany dochód w wysokości co najmniej 1200 zł miesięcznie.

Jak mogę otrzymać kartę AXI?

Karta kredytowa wraz z dokumentami zostanie wysłana kurierem. Standardowo proces dostawy trwa ok 5 dni roboczych.

Trzeba przygotować dla kuriera kserokopię dowodu osobistego (obie strony) wraz z własnoręcznym podpisem – pełne imię i nazwisko.

Następnie należy podpisać egzemplarz umowy oraz uzupełnić na 1 stronie numer dowodu osobistego oraz podpisać formularz informacyjny i warunki korzystania. Instrukcja podpisania i zwrotu dokumentów znajdować się będzie w przesyłce. Jedna kopia dokumentów zostaje u pożyczkobiorcy, a druga jest dla kuriera. Trzeba pamiętać, że przesyłkę nadają Państwo na podstawie potwierdzenia nadania jakie kurier zobligowany jest zostawić, a Państwo mają prawo się go od kuriera domagać.

Gdy podpisany  komplet dokumentów zostanie dostarczony do AXI Card, nastąpi aktywacja karty o czym zostaniemy  poinformowani wiadomością SMS.

Od tego momentu będzie Pan/Pani mogła swobodnie korzystać z karty. Karta w przypadku nie używania nie generuje żadnych kosztów.

Reklama AXI

 

AXI Kontakt

Dokładna nazwa firmy: Easy Payment Services LTD
Siedziba firmy: ul. Żurawia 22, Warszawa
E-mail: help@axi-card.pl
WWW: axi-card.pl
Telefon kontaktowy: +48 22 211 67 67
Godziny pracy: Pn. – Pt. 09:00 – 17:00
NIP: 1070040459
REGON: 369578776
KRS: 0000720382

AXI opinie

Poniżej możesz zapoznać się z opiniami naszych użytkowników na temat karty kredytowej AXI. Dzięki nim będzie Ci łatwiej podjąć decyzję, czy warto sięgnąć po ten produkt finansowy. Być może miałeś już jakieś doświadczenia z tą marką? Podziel się nimi z innymi! Twoja opinia będzie niezwykle przydatna dla osób, które rozważają skorzystanie z karty AXI.

 Dodaj komentarz

avatar
  Powiadomienia o komentarzach  
Powiadom o