Alior Sync

Dziś Alior Sync to T-Mobile Usługi Bankowe —>>> Przejdź do T-Mobile Usługi Bankowe >>>

o Alior Sync

Alior Sync był, co należy podkreślić, wirtualnym oddziałem Alior Banku.

3 maja 2014 z sieci zniknęła strona internetowa Alior Sync, a w jej miejsce pojawiła się nowa witryna www.t-mobilebankowe.pl.

Bank przypomina, że zawarte dotychczas umowy pozostają ważne i nie wymagają podpisywania aneksów. Dostawcą usług i stroną umów pozostaje Alior Bank. Wszystkie karty płatnicze wydane w ramach Alior Sync pozostają ważne do ostatniego dnia miesiąca wskazanego na karcie. Nie zmieniają się kod PIN ani limity transakcyjne.

Alior Sync opinie

Nasi czytelnicy wypowiadają się pochlebnie o Alior Sync. Pozytywne komentarze dotyczą przede wszystkim rachunku osobistego tej marki oraz wysoko oprocentowanych lokat. Być może sam miałeś okazję skorzystać z usług Alior Sync? Opowiedz nam o tym!4
Dodaj komentarz

avatar
4 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
0 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
0 Autorzy ostatnich komentarzy
AgaictbStiff ManKlaudia Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Klaudia
Gość
Klaudia

Prowadzę w nim rachunek od początku istnienia tego banku i naprawdę jestem bardzo zadowolona. Obsługa online o każdej porze dnia i nocy. Wysokooprocentowane lokaty łatwy i przyjazny interfejs sprawiają, że wszystko w tym banku mi się podoba. I choć 4 miesiące to niedługo, to życzyłabym sobie, aby właśnie w ten sposób działał dalej mój bank.

Stiff Man
Gość
Stiff Man

Dołączam się do oceny Klaudii. Ciekaw jestem czy bezpłatność – tak jak kiedyś w Aliorze Meloniku – będzie okresowa i jakimś czasie pojawią się opłaty. Pożyjemy zobaczymy.

ictb
Gość
ictb

Ok ja ma konto w Alior Sync prawie od początku istnienia banku także może też się wypowiem 🙂
Kiedyś miałem konto w inny m konkurencyjnym banku, jednak ich zachowanie przechyliło szalę goryczy i postanowiłem zmienić.
Początkowo miałem wątpliwości jednak po przeczytaniu tego ciekawego artykułu http://alior-sync-konto.pl/alior-sync-opinie-o-banku/ zdecydowałem się na otwarcie rachunku.
Do tej pory nie zapłaciłem nic za to konto co jest nie do pomyślenia w przypadku kont w innych bankach.

Aga
Gość
Aga

Klienci dawnego sync, obecnie T-mobile, polecam lekture maila sprzed kilku dni – od czerwca wprowadzaja oplate za karte albo przymusowe transakcje, zeby jej uniknac. Nic co dobre nie trwa wiecznie. 🙁