Logowanie Rejestracja
Szybka pożyczka w Wonga.pl
Strona główna Wiadomości Szybka pożyczka w Wonga.pl Szybka pożyczka w Wonga.pl

Szybka pożyczka w Wonga.pl

Wonga.pl to nowy gracz na polskim rynku chwilówek, który oferuje szybkie i elastyczne pożyczki przez internet do 500 zł za pierwszym razem, a maksymalnie do 2500 zł przy następnym zobowiązaniu. Co trzeba zrobić, aby otrzymać pożądaną kwotę i co się stanie, jeśli nie zostanie spłacona w terminie?

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 5 czerwca 2013

Numer konta, na które mają wpłynąć pieniądze, numer dowodu osobistego oraz numer telefonu komórkowego to dane niezbędne do złożenia wniosku o pożyczkę w Wonga.pl. Po wypełnieniu aplikacji, w celach weryfikacyjnych, konieczne będzie dokonanie przelewu na kwotę 10 gr z własnego rachunku na konto pożyczkodawcy. Ponieważ Wonga współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej w zakresie wzajemnej wymiany informacji na temat dłużników rozpatrzenie wniosku i decyzja o przyznaniu pożyczki może zapaść w dwóch terminach. Jeśli aplikowałeś między godziną 7 a 22, czyli w trakcie pracy BIK-u, wówczas weryfikacja zostanie przeprowadzona natychmiast. W przeciwnym razie odpowiedź nadejdzie maksymalnie do 8 rano następnego dnia. Pozytywna decyzja wymaga podpisania umowy – drogą elektroniczną lub pocztą (należy wydrukowaną i podpisaną umowę wysłać pocztą na adres firmy). Dopiero wówczas możesz otrzymać potrzebne Ci pieniądze.

 

Porównanie pożyczek

 


Za pierwszym razem nie będzie to więcej niż 500 zł. Na pożyczkę rzędu 2500 zł możesz liczyć dopiero po uregulowaniu pierwszego świadczenia. Na oddanie pieniędzy masz od 1 do 30 dni. Całkowity koszt zobowiązania (kwota pożyczki + odsetki i prowizje) oraz termin spłaty należności możesz poznać dzięki kalkulatorowi na stronie internetowej Wonga.pl. Pieniądze możesz zwrócić wcześniej. Jeśli zdarzy się, że nie będziesz mógł dotrzymać terminu zawartego w umowie, możesz starać się o wydłużenie okresu spłaty nawet o 30 dni. Jednak konieczne będzie uiszczenie dodatkowej opłaty, która do 7 dni stanowi 10 proc. pożyczonej kwoty, między 8 a 15 dniem – 16 proc., od 16 do 22 dnia – 22 proc., natomiast między 23 a 30 dniem – 28 proc. Gdy tego nie zrobisz, za opóźnienie przyjdzie Ci zapłacić 40 zł (naliczane 3 dni po terminie) lub 130 zł (naliczane 31 dni po terminie).

 

 

Warto pamiętać, że przedłużające się opóźnienie w spłacie pożyczki wobec Wonga.pl może zaowocować wpisem do BIK-u lub baz biur informacji gospodarczej, a tym samym pogorszenie historii kredytowej i problemami z zaciąganiem zobowiązań kredytowych w bankach.

 

Sylwia Stwora


Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 1)

Autor: Darek Dodano: 24 października 2013

Bardzo dobry ten wasz bank jest
« Czy powyższa informacja finansowa była pomocna?
|

Szybka pożyczka w Wonga.pl

Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.