Logowanie Rejestracja
Dobry start Ofin.pl
Strona główna Wiadomości Dobry start Ofin.pl Dobry start Ofin.pl

Dobry start Ofin.pl

Blisko 1200 wniosków przeprocesował funkcjonujący zaledwie miesiąc serwis internetowy Ofin.pl, specjalizujący się w mikropożyczkach.

Autor: Kamila_Szewczak | Dodano: 3 kwietnia 2013

Jak komentuje Rafał Tomkowicz, Prezes Zarządu spółki Sfera Finansów SA, zarządzający marką Ofin.pl "To duży sukces spółki Sfera Finansów SA, w ramach której to działalności na początku marca udało nam się uruchomić markę Ofin.pl. Na tak dobry wynik oczywiście nie bez znaczenia pozostaje czas przedświąteczny, w którym to Polacy zbroili się w gotówkę potrzebną na wyprawienie świąt. Nie mniej jednak zauważalny trend wzrostowy popularności szybkich pożyczek w Internecie poprzez swobodę ich uzyskiwania, jak również wygodę oraz fakt poczucia pewnej dyskrecji, gdzie nie mamy obowiązku spowiadania się doradcy z naszych wszystkich zobowiązań, sprawiają że Polacy coraz częściej korzystają z serwisów oferujących szybkie ."Ofin.pl w swojej ofercie ma nie tylko mikropożyczki, ale także oferuje usługi finansowe zbliżone do udzielanych powszechnie minipożyczek. Pożyczki udzielane są każdej osobie, która ukończyła 21 lat i nie posiada zadłużenia w innych firmach finansowych. Nadrzędnymi celami serwisu Ofin.pl jest przede wszystkim troska o zadowolenie klienta z oferowanych usług, szybka i profesjonalna obsługa klientów, ale też budowanie wzajemnego zaufania.Właścicielem marki Ofin.pl jest spółka Sfera-Finansów.pl, wydawca serwisów internetowych o tematyce związanej z finansami osobistymi. Na swojej stronie internetowej spółka proponuje swoim klientom Wirtualnego Doradcę Finansowego skupiającego wszystkie dostępne oferty bankowe, dzięki czemu  klient może porównać sobie oferty i wybrać tę, która jest dla niego najkorzystniejsza. Sfera Finansów zapewnia swoim klientom pomoc w podejmowaniu trudnych decyzji, jaką z pewnością jest korzystanie z pożyczek pozabankowych, dzięki codziennej aktualizacji danych, także umieszczaniu specjalnych promocji kredytowych. Na stronie internetowej klienci mogą wyrażać swoje opinie na temat produktów bankowych. Spółka ma na celu ułatwienie swoim klientom poruszanie się po sferze finansowej, dlatego też publikuje szereg ciekawych raportów cyklicznych, rankingów, zestawień analitycznych.

 

Martyna Derek

   
Banking-Magazine

Banking-MagazineDodaj opinię/skomentuj powyższą wiadomość:

Autor:
Treść:

Komentarze:   (łacznie 0)

Jak dotąd nikt nie skomentował powyższej wiadomości. Napisz pierwszy komentarz!
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w regulaminie.